dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Wrocław

2 272 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 272 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zachodnia

Szczepin,Wrocław

519 000 zł39 m² 13 307,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Rewelacyjne mieszkanie blisko centrum do zamieszkania! rozkład: -pokój -sypialnia -kuchnia, -łazienka, -przedpokój, -piwnica. Ekspozycja wschodnia, dzięki oknom od strony podwórka mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ślężna

Borek,Wrocław

6 000 zł108 m² 55,49 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

UL. Ślężna park skowroni 4 pokoje 2 łazienki taras ogród I piętro 2010 rok budowy miejsce postojowe komunikacja miejska Mam przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia czteropokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

530 722 zł31 m² 17 220,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe, z balkonem na Starym Mieście. Idealne na inwestycję. Gotowe do odbioru. Mieszkanie 1-pokojowe z balkonem Metraż: 30,82 m2 Piętro: 2 Balkon: 3,82 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Piłsudskiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

470 000 zł40 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

CO sprzedajemy? Wygodną kawalerkę - garsonierę o powierzchni 40 m położoną na 3 piętrze w bloku przy ul. Piłsudskiego. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania. Gdzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przedmieście Oławskie,Wrocław

819 999 zł73 m² 11 186,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

3 pokoje | Centrum miasta | Oddzielna kuchnia Lokalizacja: przedmieście Oławskie przy ul. Komuny Paryskiej, bardzo blisko ścisłego centrum miasta Ilość pokoi: 3 Osobna kuchnia Komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poświęcka

Poświętne,Wrocław

821 888 zł75 m² 11 004 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty W sobotę 16 września 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami gotowe do odbioru 15 min. do Centrum Opiekun oferty tel. Otoczenie: nowoczesny budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

699 140 zł50 m² 14 030,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w centrum miasta. Oddane do użytku, otrzymaj klucze jeszcze w tym roku. Metraż: 49,83 m2. Piętro: 2 Balkon 11.34 m2 Cena: 699 140.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Ołbin,Wrocław

800 000 zł64 m² 12 470,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Ołbin/3pok./BALKON/PIWNICA/LUX./TRAMWAJ/TOP/HIT Prezentujemy Państwu na sprzedaż jest mieszkanie położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji znajdującej się na Ołbinie. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław Stare Miasto/ Szczepin/ ulica Długa Ilość pokoi: 2 Balkon Metraż: 31 m Piętro 6 opis nieruchomości: jasne i przestronne mieszkanie w nowo wybudowanym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

649 000 zł52 m² 12 385,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe trzypokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji o powierzchni 52,4 m2 zgodnie z księgą wieczystą wykonaną przez cenionego dewelopera milart! Atuty mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Lubuska

Grabiszyn,Wrocław

375 000 zł26 m² 14 400,90 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zakupu mieszania jednopokojowego w centrum Wrocławia, przy ul. Lubuskiej (boczna Grabiszyńskiej). Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, tylko trzy przystanki od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chałupnicza

Wrocław,dolnośląskie

698 998 zł48 m² 14 442,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Premium/olimpiaport/chałupnicza/3pok/2balkon/garaż! premium! gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowe, 3 pokojowe, w pełni urządzone mieszkanie przy ul. Chałupniczej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Krzyk,Wrocław

479 998 zł35 m² 13 714,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Krzyki/fabryczna/szczęśliwa/2pok./TOPINWESTYCJA! TOPLOKALIZACJA! GOTOWIEC INWESTYCYJNY! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż gotowy do zamieszkania apartament w świetnej lokalizacji Krzyki-Fabryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grabiszyńska

Grabiszynek,Wrocław

375 000 zł26 m² 14 400,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż mieszania jednopokojowe w centrum Wrocławia, boczna Grabiszyńskiej/, położone na 2 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

909 991 zł66 m² 13 781,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Centrum! - ul. Kościuszki | 4 pok. .!.TOP/2016r. Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie, w budynku oddanym do użytkowania w 2016 r., piętro 2. Mieszkanie jest dwustronne, 3 oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wrocław

Plac Grunwaldzki,Wrocław

445 000 zł27 m² 16 481,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27 m2 z dodatkową antresolą 10 m2 (sypialnia + garderoba). Mieszkanie z księgą wieczystą bez obciążeń. Wysokość mieszkania to 4 m, wysokość na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

619 000 zł56 m² 11 049,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie w promocyjnej cenie na Zakrzowie! Ważna informacja: prowizję pośrednictwa pokrywa deweloper, a Kupujący nie płaci podatku pcc. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

2 200 zł61 m² 36,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Tylko najem okazjonalny! Mieszkanie trzypokojowe, rozkładowe z osobną kuchnią! Sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak również dla osób pracujących lub studiujących. Cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Ołbin,Wrocław

799 999 zł64 m² 12 464,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Ołbin/3pok./BALKON/PIWNICA/LUX./TRAMWAJ/AUTOBUS Prezentujemy Państwu na sprzedaż jest mieszkanie położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji znajdującej się na Ołbinie. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nefrytowa

Ołtaszyn,Wrocław

549 099 zł48 m² 11 385 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie w inwestycji położonej w spokojnej okolicy, do własnej aranżacji. Gwarancja 24 miesiące, rękojmia 5 lat, nowoczesna technologia budowy, niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

649 000 zł53 m² 12 231,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Nowa cena! 2 pokoje * ołbin* park tołpy * na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, składające się z dwóch pokoi, na podłogach drewniany parkiet. Mieszkanie zlokalizowane w sercu miasta! * 649.000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kamieniecka

Tarnogaj,Wrocław

880 000 zł95 m² 9 252,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Sprzedam dom w zabudowie szeregowej na malowniczej i kameralnej ulicy. we Wrocławiu. Nieruchomość jest położona w atrakcyjnym miejscu miasta, skąd można dostać się komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Psie Pole,Wrocław

649 000 zł57 m² 11 476,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Psie Pole- gorlicka | 3 pok | rozkład!. Polecam na sprzedaż mieszkanie 56,56 m2 rozkładowe dwustronne, oddzielna kuchnia Salon z balkonem francuskim. Lokal usytuowany na 3 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Muchobór Mały,Wrocław

649 001 zł64 m² 10 062 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Muchobór mały/3pok./LUX/PIWNICA/BALKON/HIT/OKAZJA Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Muchobór Mały, ul. Strzegomska. Jest to mieszkanie dwustronne z dużym balkonem wychodzącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Głubczycka

Tarnogaj,Wrocław

570 000 zł38 m² 14 805,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m2 w nowej, cichej, prestiżowej lokalizacji na Tarnogaju. W cenie nieruchomości miejsce W parkingu podziemnym 2,5x5m. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

848 000 zł74 m² 11 459,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży jasne,ustawne mieszkanie 4-pokojowe z 2 balkonami na nowym, zielonym osiedlu blisko centrum, tuż przy Odrze.Gotowe do odbioru! Oferta bez prowizji, bezpośrednio od dewelopera. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

472 885 zł27 m² 17 514,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Polecam na sprzedaż śliczną kawalerkę o powierzchni 27m2, która usytuowana jest na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku mieszkalnym z 1966roku. Kawalerka położona jest nieopodal ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Borek,Wrocław

6 000 zł108 m² 55,49 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

 

Archiwalne

Kawalerka

Psie Pole,Wrocław

417 880 zł26 m² 15 943,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Polecam nowe, gotowe mieszkanie 1 pokojowe, z balkonem, na II piętrze kameralnego budynku 3 piętowego, na ul. Kamieńskiego (w okolicy ul. Poświęckiej). 236/7 Lokalizacja: - północna cz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

6 000 zł75 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun nieruchomości: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28680 Apartament dostępny od zaraz! Na wynajem 3-pokojowy apartament o powierzchni 74,69 m2 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rusznikarska

Grabiszyn,Wrocław

3 100 zł58 m² 53,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam Państwu do zaoferowania piękne, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Rusznikarskiej, w dzielnicy Wrocław-Krzyki na Grabiszyn - Borek. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

909 990 zł66 m² 13 783,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Centrum! - ul. Kościuszki | 4 pok. .!.TOP/2016r Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie, w budynku oddanym do użytkowania w 2016 r., piętro 2. Mieszkanie jest dwustronne, 3 oddzielne pokoje +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Oporów,Wrocław

709 999 zł59 m² 12 033,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oporow lux park /60m2/3 po0koje garaz/atal! Mieszkanie znajduje się na terenie nowego, kameralnego osiedla (atal Oporów). Osiedle składa się z niewielkich, 2-piętrowych segmentów, po 5 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radkowska

Wrocław,dolnośląskie

646 999 zł56 m² 11 451,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Gaj/krzyki/radkowska/3pok./BALKON/PARTER/PIWNICA Przedstawiamy Państwu na sprzedaż bardzo przestronne i przytulne mieszkanie na osiedlu GAJ przy ul.Radkowskiej. Bardzo dobra komunikacja do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

384 999 zł31 m² 12 459,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Centrum ok plac bema 2 pokoje lux!top! Na sprzedaż nowoczesna mieszkanie w kamienicy: pokój z aneksem kuchennym, sypialnia z wydzieloną garderobą, przedpokój, łazienka. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

833 000 zł57 m² 14 614 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam słoneczne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem i garderobą na nowym, zielonym osiedlu blisko centrum, tuż przy Odrze. Oferta bez prowizji, bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gersona

Wrocław,dolnośląskie

459 997 zł41 m² 11 302,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Biskupin/garsona/hala 100-lecia/blisko zoo!/2 pok Doskonałe inwestycyjnie jak również do zamieszkania dla studentów, rodzin z dziećmi czy starszych osób! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

689 500 zł53 m² 12 994,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Serdecznie polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 53,06m2. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w pięciopiętrowej plombie z 1995r na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

1 499 000 zł80 m² 18 737,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu o powierzchni 78 metrów kwadratowych, położonego na 1. piętrze w nowym osiedlu Port Popowice, malowniczo usytuowanym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krzyki,Wrocław

929 000 zł75 m² 12 721,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mam przyjemność przedstawić Państwu to wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 74,6 metra kwadratowego, znajdujące się w przedwojennej kamienicy - miejskiej Willu, na malowniczym osiedlu Borek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

718 900 zł42 m² 17 157,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Kepa mieszczanska 2 pokoje Premium Aparatment! Komfortowy 2-pokojowy apartament w kameralnej inwestycji Dmowskiego z 2017 roku. Mieszkanie o powierzchni 40,44m2 położone na 3 piętrze.