dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Wrocław

2 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 267 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

699 000 zł50 m² 14 027,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z dużym balkonem! Dodatkowym atutem jest spory schowany aneks kuchenny i miejsce na szafę w korytarzu, a duże okna umożliwiają nam wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

849 999 zł63 m² 13 406,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Muchobór wielki/3pok./HIT/PARKING/BALKON/KOMÓRKA Proponujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie o powierzchni 63 m2. Mieszkanie składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Artemskiej

Jagodno,Wrocław

682 007 zł50 m² 13 700,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie z ogodkiem /garaz /3pok/49m2/krzyki! polecamy aństwu niezwykle atrakcyjną ofertę jasnego 3-pokojowego apartamentu, gotowego do zamieszkania - usytuowanego w popularnej i prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Ołbin,Wrocław

497 000 zł38 m² 13 079 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni całkowitej 38m2 położone przy ul. Wyszyńskiego (dzielnica Ołbin we wrocławiu)inwestycyjnie, blisko uczelni! mega okazja! oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nyska

Tarnogaj,Wrocław

799 000 zł63 m² 12 683 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63m2 na Tarnogaju. W skład mieszkania wchodzą: - salon, - pokój 1, - pokój 2, - łazienka z wanną i wc - Przedpokój Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

4 449 760 zł153 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta w Kompas Nieruchomości. Zapraszam do kontaktu We speak English, german and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take care of you. Mieszkanie zaprojektowane przez architekta wnętrz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gaj,Wrocław

459 000 zł38 m² 12 079 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Sprzedam 2 pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 położone w doskonałej lokalizacji w okolicy Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. mieszkanie składa się: - przedpokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Młodych Techników

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł25 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka położona na wysokim parterze cichej powojennej kamienicy/niskiego bloku z lat 50 tych-60 tych zbudowanego z grubej cegły ( stropy betonowe ) położonej na ulicy Młodych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł41 m² 68 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29631 tel. Tylko W sdp nieruchomości Na wynajem przytulne, ładnie wykończone mieszkanie o powierzchni 41 m2 w centrum miasta! Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

559 000 zł47 m² 11 893,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47 m2, usytuowane na czwartym piętrze budynku mieszkalnego z 1960 roku zlokalizowanego w okolicach ulicy Dąbrowskiego we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

849 999 zł70 m² 12 160,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Krzyki/ołtaszyn/ułańska/3pok./BALKON/GARAŻ/PREMIUM Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy apartament położony na prestiżowym wrocławskim Ołtaszynie w kameralnym apartamentowcu Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podolska

Muchobór Wielki,Wrocław

699 000 zł55 m² 12 709,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie W szeregu! | Muchobór Wielki | 3 pok. Polecam na sprzedaż mieszkanie w zabudowie szeregowej z roku 2012, na drugiej kondygnacji + garaż w bryle domu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

459 000 zł38 m² 12 079 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje / rozkładowe / piwnica / ok. Sky Tower Polecamy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Komandorskiej we Wrocławiu. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Benedyktyńska

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł47 m² 62 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Mieszkanie o pow. 47 m2 znajduje się na ulicy Benedyktyńskiej i w 2021 roku przeszło generalny remont. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

3 600 zł37 m² 98,28 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum - ogród botaniczny winda balkon apartamentowiec media miejskie opis nieruchomości: mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowy apartament zlokalizowany bardzo blisko centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chałupnicza

Wrocław,dolnośląskie

698 999 zł48 m² 14 412,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Premium/olimpiaport/chałupnicza/3pok/2balkon/garaż! premium! gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowe, 3 pokojowe, w pełni urządzone mieszkanie przy ul. Chałupniczej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Na Grobli

Plac Grunwaldzki,Wrocław

399 899 zł22 m² 18 344 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

ok. Grunwaldzkiego / kawalerka z ładnym widokiem Polecamy na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe zlokalizowane w ścisłym centrum Wrocławia przy ul. Na Grobli, nad samą Odrą! Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strońska

Gaj,Wrocław

2 990 zł55 m² 54,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Home Brand prezentuje mieszkanie 55m2 na Gaju ulica Strońska Mieszkanie: - przestronny salon z jadalnią - Kuchnia z oknem otwarta na salon - Sypialnia wyposażona w szafę oraz wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięska

Ołtaszyn,Wrocław

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam Państwu do zaoferowania piękne 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku mieszkalnym bez windy, w okolicy ulicy Zwycięskiej / Agrestowej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kaparowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

678 000 zł57 m² 11 894,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 57 m2 zlokalizowane na Lipie Piotrowskiej przy ul. Kaparowej, i piętro z garażem podziemnym Nowy blok 2020r Po remoncie 2021r. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

549 000 zł58 m² 9 508,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie położone w południowej części Wrocławia, dzielnica grabiszyn/borek. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe, mierzące 57,74m2 składające się z 3 niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wesoła

Krzyki,Wrocław

710 000 zł47 m² 15 106,40 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

3 pokoje* huby* rozkład * na sprzedaż jasne i przestronne, 3-pokojowe mieszkanie, z dwustronną wystawą okien. Nieruchomość w pełnym rozkładzie, doskonała zarówno dla rodziny jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kurkowa

Kępa Mieszczańska,Wrocław

509 900 zł28 m² 17 986 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. Kawalerka o powierzchni 30 m2 znajduje się na podwyższonym parterze w nowoczesnym budynku. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość usytuowana jest przy rzece, zaledwie 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Borek,Wrocław

520 000 zł45 m² 11 555,60 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe, 2 -pokojowe mieszkanie, o powierzchni 45m2 plus balkon. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji w bliskiej okolicy Sky Tower. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozia

Maślice,Wrocław

569 999 zł46 m² 12 391,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zielone Maślice _ Kozia | 2pok | rozkład! Polecam na sprzedaż mieszkanie we Wrocławiu na Maślicach przy ulicy Koziej , spokojna i cicha okolica , dookoła dużo zieleni , plac zabaw , ścieżki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Śliwowa

Maślice,Wrocław

585 002 zł42 m² 14 018,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Premium 2-pok/ 41,73 m2 Garaż Maślice al. Śliwowa- na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 41,73 m2 + balkon 11,84 m2 wraz z miejscem w garażu podziemnym na osiedlu Ritmo Park, przy parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chałupnicza

Wrocław,dolnośląskie

698 996 zł49 m² 14 382,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

870 000 zł58 m² 15 062,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny design / wysoki standard / ścisłe centrum / apartament premium doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 15 minut spacerem do wrocławskiego rynku bliskość uczelni wyższych dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

609 504 zł36 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Chcesz iść do rynku na piechotę? Albo bardzo szybko wynająć i zarabiać? Wybierz tą inwstycję 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,28 m2. Znajdziesz je 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

565 000 zł46 m² 12 250,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Premium Jagodno 3-pok/46m2 Taras Parking Przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie na wysokim parterze we Wrocławiu przy ul. Buforowej/kajdasza (osiedle Nowe Jagodno). Budynek z 2018 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie, urządzone i gotowe do zamieszkania. Pierwszy najem! Jagodno, ul. Kajdasza 11 Widoczne nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

696 000 zł48 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Wyjątkowa okazja! oferta mieszkania, znajdującego się w ścisłym centrum Wrocławia - przy ul. Oławskiej. Bezsprzecznym atutem tej nieruchomości jest jej lokalizacja - zaledwie 500 m dzieli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

729 997 zł69 m² 10 572 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Premium Apartament Gorlicka/ 3p/ 69m2 Polecamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Psim Polu przy ul. Gorlickiej w bloku z 2013 roku, na 3 piętrze (ostatnim). Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

630 000 zł39 m² 16 153,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

******apartamentowiec Rondo Verona!******* Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 39 m2, położone w dzielnicy Krzyki, przy Rondzie Powstańców Śląskich i Sky Towera prestiżowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

1 800 zł31 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 31m2, położone na 4 piętrze na ul. Strzegomskiej 51. Mieszkanie jest ciepłe, z oknami na ul. Strzegomską. Przed blokiem znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

420 000 zł31 m² 13 548,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 31m2 w lokalizacji idealnej na cele inwestycyjne, tj. na pograniczu dzielnicy Stare Miasto i Fabryczna. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

719 000 zł40 m² 17 779 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opiekun Oferty: nr Licencji pfrn 28425 Nowe i ładne mieszkanie, bardzo blisko Rynku i przy odrze! Otoczenie Nieruchomości: kępa Mieszczańska to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakładowa

Kleczków,Wrocław

669 000 zł41 m² 16 159 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowe mieszkanie kilka minut od Pl. Bema Zapytaj w biurze sdp Nieruchomości o możliwości finansowania tej inwestycji. Opiekun oferty: zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stalowa

Grabiszyn,Wrocław

963 371 zł67 m² 14 379 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun nieruchomości: tel. nr. Prfn 28679 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy w atrakcyjnej lokalizacji! Otoczenie nieruchomości: lokalizacja mieszkania jest niewątpliwie jednym z jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Borek,Wrocław

7 900 zł150 m² 52,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu apartament o powierzchni 150 m2, znajdujący się na parterze imponującej willi miejskiej z lat 30-tych ubiegłego wieku. Mieszkanie daje wiele przestrzeni na spełnianie potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

780 000 zł61 m² 12 826,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe budownictwo - Sołtysowicka | 3 pok | rozkład! Polecam na sprzedaż mieszkanie gotowe do zamieszkania. Idealne dla rodziny z dziećmi jak i pod wynajem. Mieszkanie 3-pokojowe z aneksem.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij