dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Wrocław

2 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 267 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walecznych

Plac Grunwaldzki,Wrocław

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Можете обращаться ко мне на русском языке. Lokalizacja: plac Grunwaldzki ul. Walecznych 13 * Ilość pokoi: 1 * Metraż: 42 mkw * Kuchnia: osobna * Piętro: 3/5 * Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnieckiego

Szczepin,Wrocław

400 000 zł40 m² 9 876,54 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży komfortowe 1 pokojowe,rozkładowe mieszkaniena Szczepinie Stare Miasto. Mieszkanie składa się z 1 dużego pokoju z balkonem,oddzielnej jasnej kuchni ,łazienki z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pereca

Grabiszyn,Wrocław

499 000 zł46 m² 10 806 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: tel. Nowoczesne mieszkanie w loftowym stylu o powierzchni 46,18m2 przy ul. Lwowskiej. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, wymienione instalacje elektryczne, wodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

438 000 zł40 m² 10 988 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkanie Wrocław Olimpia Port, ul. Vespucciego - 39,8 m2 -2 pokoje Osiedle: olimpia Port Powierzchnia mieszkania: 39,8 m2 Cena: 438 000 , 00 zł Termin realizacji:Gotowe do odbioru. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wallenroda

Zakrzów,Wrocław

703 000 zł88 m² 7 946 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mam na sprzedaż apartament z ogromnym potencjałem aranżacyjnym. Możliwość prezentacji o dowolnej porze. Zapraszam do kontaktu Prezentację nieruchomości przeprowadzamy z zachowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nyska

Tarnogaj,Wrocław

570 000 zł39 m² 14 615,40 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie(39m2) z dużym balkonem. Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu na 14 piętrze. Budynek został wybudowany w 2017 roku. Świetna lokalizacja, 5 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żernicka

Żerniki,Wrocław

675 000 zł115 m² 5 869,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż dwupoziomowe pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 115 m2 na wrocławskich Żernikach. Mieszkanie z dużym balkonem oraz garażem. W pełni wyposażona kuchnia. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

485 000 zł35 m² 13 677 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości. @ oferta ze spacerem wirtualnym - znajdź link na dole oferty Podstawowe informacje: 2-pokojowe mieszkanie z wyjątkowo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wesoła

Huby,Wrocław

549 900 zł63 m² 8 707,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie do odświeżenia, idealne do zamieszkania i pod inwestycje. Budynek ocieplony, czynsz 640zł, w tym woda, ogrzewanie, fundusz remontowy. Mieszkanie Okolica: aquapark 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydygiera

Nadodrze,Wrocław

669 000 zł74 m² 9 065 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 3 pokojowe w centrum Opiekun Oferty: tel. Duże mieszkanie W centrum! otoczenie nieruchomości: duże mieszkanie na Nadodrzu - osiedlu, które coraz częściej wybierają młodzi ludzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

536 528 zł66 m² 8 089,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru Idealne dla rodziny mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

427 000 zł49 m² 8 786 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska. 0% prowizji. Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 49mkw , gotowe do odbioru, oddzielna kuchnia. Udogodnienia: duże przeszklenia. Garaż podziemny i cichobieżna winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

594 475 zł28 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Centrum przy odrze! nowy apartament! lokalizacja: ul. Księcia Witolda (stare Miasto). Topowa lokalizacja - w samym centrum miasta, bezpośrednio przy rzece Odrze. W pobliżu sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

544 000 zł64 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 64m2 mieszkania znajdującego przy ulicy Skwierzyńskiej. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe co zapewni komfort rodzinie która tam zamieszka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Powstańców Śląskich,Wrocław

648 000 zł58 m² 11 172,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

O wszystko, co najtrudniejsze zadbano za Ciebie. Mieszkanie przeszło kompleksowy remont. Dobierz odpowiadające Ci meble i zamieszkaj. Na Krzykach - Południe. Przy ul. Kamiennej. Pozostań blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klasztorna

Wojszyce,Wrocław

580 000 zł55 m² 10 545,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oto mieszkanie, które może stać się Twoją oazą wypoczynku. Znajdziesz tutaj balkon, nowocześnie urządzoną kuchnię otwartą na salon oraz funkcjonalne szafy w zabudowie. To wszystko na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prudnicka

Wrocław,dolnośląskie

509 000 zł43 m² 11 914,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Polecam na sprzedaż przepiękne, współcześnie urządzone mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 42m2, usytuowane na 3 piętrze w 6 piętrowym bloku z 2012r na Osiedlu mieszczańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

717 500 zł75 m² 9 623,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru! Idealne dla rodziny mieszkanie na Swojczycach W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Partynice,Wrocław

350 000 zł42 m² 8 284 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mam na sprzedaż dwustronne, jasne mieszkanie na ul. Przyjaźni, dwa pokoje w pełnym rozkładzie. We speak English, german and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take care of you.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Karłowice,Wrocław

630 000 zł61 m² 10 379 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty: tel. Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości. Podstawowe informacje: trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 60 m2, z balkonem, nowocześnie wykończone. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jagodno,Wrocław

559 000 zł66 m² 8 504,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedaży świetne, wysoko funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe na Osiedlu Maestro (jagodno, ul. Schuberta). Gotowe do zamieszkania. 65,73 m2, dwustronne, rozkładowe, klimatyzowane z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sycowska

Psie Pole,Wrocław

350 000 zł38 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy ; tel rozkładowe / ciche / zielone osiedle Mieszkanie składa się z; - pokoju dużego ok 18m2 - sypialni - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

669 000 zł62 m² 10 747 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowe mieszkanie Z ogrodem na spokojnym osiedlu Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w 2 piętrowym budynku z 2012r. Lokal gotowy do zamieszkania, sprzedawany z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Kleczków,Wrocław

409 000 zł60 m² 6 816,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w genialnej lokalizacji Wrocławia - okolice ul. Trzebnickiej. Mieszkanie znajduje się w kamienicy na 3 piętrze. W jego skład wchodzi: - przedpokój (9m2) - wc (1m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Szczepin,Wrocław

535 000 zł58 m² 9 304,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 3 pokoje 57,50 m2 z balkonem Boczna ulica Legnickiej około 2 km od Rynku. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze. Komfortowe, jasne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie na Szczepinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widok

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł70 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel: *** wolne od zaraz *** = gotowe do zamieszkania = Serdecznie polecam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Widok, o powierzchni 70m, w najlepszej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Walecznych

Ołbin,Wrocław

940 000 zł95 m² 9 895 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Opiekun oferty: tel. Piękne mieszkanie W kamienicy po remoncie - dla wymagających klientów! idealne dla rodziny przy zielonym skwerku. Do zamieszkania od zaraz! 4- pokojowe mieszkanie o pow. 95.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

313 735 zł27 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru Idealne na start mieszkanie na Jagodnie W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pretficza

Krzyki,Wrocław

2 100 zł53 m² 39,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy słoneczne, klimatyczne mieszkanie we Wrocławiu. Ul. Pretficza, 20 minut na piechotę do centrum. Cicho i spokojnie, ponieważ wokół są tylko drogi dojazdowe. Budynek jest położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Racławicka

Borek,Wrocław

548 000 zł38 m² 14 282 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wrocław | Borek | ul. Racławicka | Planty Racławickie Fantastyczna lokalizacja | Park Południowy | Górka Skarbowców | Wrocław International School Oferta na wyłączność. Uwaga: ani pcc. Polecam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pocztowa

Krzyki,Wrocław

460 000 zł47 m² 9 745,76 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny! 2 niezależne pokoje. Fantastyczna lokalizacja Krzyki okolice Sudeckiej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

1 900 zł70 m² 27,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Dzień dobry. W czym mogę Ci pomóc ? Na imię mam i pomagam klientom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości. Wiem jak jest trudno znaleźć odpowiedni dom/mieszkanie/działkę/lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

401 391 zł39 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru Idealne na start mieszkanie na Jagodnie W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

339 000 zł28 m² 11 911,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Dla miłosników klimatów zabytkowych ulic Starego Miasta. Polecam do sprzedaży ofertę bardzo oryginalnej kawalerki w budynku z lat 60-tych na klimatycznej zabytkowej ulicy, nieopodal płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

440 916 zł52 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru Idealne na start mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

590 000 zł64 m² 9 161,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 3 pokojowe rozkładowe Strzegomska Wrocław Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

509 273 zł61 m² 8 390 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru Idealne dla rodziny mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi: -Duży Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Słodowa

Stare Miasto,Wrocław

564 365 zł28 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż, apartament 27,53 m2, wykończony w bardzo wysokim standardzie. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia lub wynajmu. Dodatkowo do dyspozycji mamy balkon, do wykorzystania w ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skwierzyńska

Borek,Wrocław

646 000 zł82 m² 7 878 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w kamienicy z początku XX wieku. Opiekun oferty: tel. Układ pomieszczeń: mieszkanie składa się z: *pokoju ok. 22 m2 *pokoju ok. 20 m2 *pokoju ok. 9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Muchobór Wielki,Wrocław

549 000 zł80 m² 6 862,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej. Polecam Państwu rozkładowe mieszkanie o powierzchni 80 m z dwoma dużymi tarasami (każdy ok 20 m ). Lokal znajduje się na 3 piętrze spokojnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zaułek Rogoziński

Różanka,Wrocław

1 600 zł39 m² 41 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dla osób Z umową O pracę Mieszkanie przy ul Zaułek Rogoziński na Różance , w bliskiej odległości do Centrum handlowego oraz komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij