dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Wrocław

2 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 267 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Pawłowa

Stare Miasto,Wrocław

319 499 zł19 m² 16 931,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

For details in English / Ukrainian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do sprzedaży funkcjonalną kawalerkę z osobną kuchnią i balkonem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Grabiszyn,Wrocław

489 000 zł35 m² 13 971,40 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 35 m ul. Gajowicka, wrocław Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 5. piętrze budynku z windą przy ul. Gajowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Tarnogaj,Wrocław

1 168 000 zł70 m² 16 685,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż duże 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2 przy ul. Pięknej. Mieszkanie znajdujące się na osiedlu "punkt Piękna" zostało wykończone w wysokim standardzie, jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

415 000 zł27 m² 15 370,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Sprzedam bez pośredników kawalerkę w centrum Wrocławia, jasna kuchnia, okna od podwórka, parking publiczny za szlabanami dostępny dla mieszkańców. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Plac Grunwaldzki,Wrocław

1 470 000 zł119 m² 12 355 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 118,98 m , położony na pierwszym piętrze budynku Apartamenty Piaskowa przy ulicy Rydgiera Ludwika. Nieruchomość znajduje się w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł60 m² 58 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta skierowana wyłącznie dla Firm/osób prowadzących działalność gospodarczą. |do wynajęcia| Przedmiotem oferty jest komfortowy apartament w samym Centrum - Inwestycja ovo, podwale 82.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jemiołowa

Grabiszyn,Wrocław

585 000 zł48 m² 12 124,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie we Wrocławiu, położone w świetnej lokalizacji - przy ul. Jemiołowej. Znajduje się na drugim piętrze czteropiętrowego bloku z 1962 roku. Budynek nie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zelwerowicza

Szczepin,Wrocław

359 000 zł20 m² 17 950 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie z komórką lokatorską, wrocław- centrum opis: polecamy 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Wrocławia, z dobrym dojazdem do każdej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teatralna

Stare Miasto,Wrocław

880 000 zł47 m² 18 811,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Polecam na sprzedaż piękne mieszkanie w centrum Wrocławia. Wysoki Standard , 3 Pokoje o powierzchni 47 mkw. Prestiżowa Lokalizacja - ul. Teatralna, wrocław Luksusowa przestrzeń po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Opoczyńska

Złotniki,Wrocław

899 999 zł62 m² 14 516,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*Oferta bezpośrednia sprzedaż prywatna, bez prowizji. Agentom Nieruchomości z góry dziękujemy.* ** We speak English, so in case of any additional questions, feel free to contact us.** Dzień dobry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

899 000 zł56 m² 16 093,80 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z balkonem i widokiem na rekreacyjną część nowo oddanej inwestycji. Przemyślany układ trzech pokoi, wysoki standard części wspólnych oraz lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Tarnogaj,Wrocław

782 000 zł66 m² 11 846,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Szukasz mieszkania, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Wojszyce,Wrocław

719 000 zł57 m² 12 614 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne mieszkanie 2-poziomowe z tarasem | gotowe do wprowadzenia | Ołtaszyn / Wojszyce Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 56,79 m z dodatkową komórką lokatorską(2,7 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tarnogaj,Wrocław

678 000 zł53 m² 12 884,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

785 000 zł58 m² 13 652,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z balkonem i widokiem na zieleń. Lokalizacja i otoczenie: prezentowana nieruchomość położona jest w cichej i zielonej części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

7 000 zł120 m² 58 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

|do wynajęcia| dostępne od zaraz! Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie 4 pokojowe w inwestycji Belveder Park, przy ul. Przyjaźni. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Swojczyce,Wrocław

849 000 zł59 m² 14 389,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokojowe mieszkanie Z ogródkiem | olimpia port | wrocław Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przyjemne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,16 m , położone na cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztelańska

Zakrzów,Wrocław

535 000 zł47 m² 11 383 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - 47 m , ul. Kasztelańska Na sprzedaż oferuję jasne, przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

699 999 zł42 m² 16 667 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej Prowizja 0% Mieszkanie dostępne od ręki - różne metraże i układy Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

19 500 zł115 m² 170 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajmu luksusowy apartament w topowej lokalizacji, z pięknym widokiem na rzekę i panoramę Wrocławia. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zgorzelisko,Wrocław

1 043 000 zł58 m² 17 964,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,06 m , położone w zabudowie szeregowej z 2017 roku. Do nieruchomości przynależy prywatny ogródek o powierzchni 104.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Energetyczna

Krzyki,Wrocław

649 000 zł45 m² 14 279,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 45,45 m , zlokalizowanego przy ul. Energetycznej we Wrocławiu, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sołtysowice,Wrocław

599 000 zł71 m² 8 436,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem w zielonej części Wrocławia al. Poprzeczna Jeśli szukasz miejsca, które łączy spokój, dobrą komunikację i wygodę codziennego życia właśnie je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szczytnicka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

910 000 zł45 m² 20 222,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż unikatowe mieszkanie o powierzchni ok 45 m , zlokalizowane w całkowicie odnowionej kamienicy przy ul. Szczytnickiej we Wrocławiu, w bezpośrednim sąsiedztwie Ostrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Maślice,Wrocław

666 437 zł64 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

490 784 zł52 m² 9 420,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz wykończonego pod klucz mieszkania w dobrej cenie, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy i z wygodnym dojazdem do centrum - ta oferta może Ci się spodobać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

491 000 zł52 m² 9 425,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

434 401 zł52 m² 8 323,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz gotowego mieszkania w dobrej cenie, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy i z wygodnym dojazdem do centrum - ta oferta może Ci się spodobać. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Wrocław

6 000 zł90 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, czteropokojowe mieszkanie przy ul. Reja, boczna Sienkiewicza tuż obok Ogrodu Botanicznego. Lokal ma powierzchnię 90 metrów kwadratowych. To przytulne i jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Grabiszyn,Wrocław

475 000 zł38 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Home&invest Oddział Wrocław tel. 2-pokojowe mieszkanie 38 m Wrocław, ul. Spiżowa Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Borek,Wrocław

650 000 zł65 m² 10 024,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,84m2, dwustronne, rozkładowe - osobna kuchnia w topowej lokalizacji ul. Powstańców Śląskich/ Wandy/ Hallera. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Rogowska

Nowy Dom,Wrocław

2 300 zł25 m² 92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe zamknięte ciche, kameralne osiedle przy ul. Rogowskiej. Do wygodnego zamieszkania raczej dla singla. Przyjemne mieszkanie na 3 (ostatnim) piętrze z windą, co gwarantuje ciszę i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ołowiana

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

470 000 zł39 m² 12 057,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie w okolicach ulicy Ołowianej świetna lokalizacja i duży potencjał! Przestronne mieszkanie o średnim metrażu to idealne rozwiązanie dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żytomierska

Muchobór Wielki,Wrocław

1 049 000 zł77 m² 13 671,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe, eleganckie mieszkanie o powierzchni 76,73 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2020 roku. Lokal został urządzony w 2021 roku według projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nyska

Tarnogaj,Wrocław

749 000 zł55 m² 13 618,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Tarnogaj / Krzyki Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,79 m z prywatnym ogródkiem ok. 40 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Główna

Stabłowice,Wrocław

499 230 zł39 m² 12 950,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednia - bez prowizji. Zadzwoń nawet po godz: 18:00. Mieszkanie o powierzchni 38,55 m z prywatnym ogrodem, zlokalizowane na Wrocławskich Stabłowicach. Oferta idealna zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Wrocław

699 000 zł40 m² 17 589,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w prestiżowej części centrum Wrocławia na Kępa Mieszczańska. To jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji pod wynajem blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kołłątaja

Stare Miasto,Wrocław

839 000 zł70 m² 12 055 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Dwupoziomowe mieszkanie w centrum Wrocławia - przestrzeń z charakterem i wygodą codziennego życia. To mieszkanie łączy w sobie miejską energię z domowym spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

709 000 zł49 m² 14 469,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prądzyńskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

549 000 zł31 m² 17 709,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowe mieszkanie | Prądzyńskiego 51 | Winda | Garaż | Balkon Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,2 m , położone na 6. (ostatnim) piętrze budynku z 2013.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

594 000 zł50 m² 11 880 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam Państwu do zaoferowania na sprzedaż - 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie na Krzykach (wrocław) Lokalizacja: krzyki | Powierzchnia: ok. 50 m | Piętro: 1/3 | Blok z lat 1986 Na sprzedaż.