dowolna

Mieszkania dwupoziomowe Wrocław - Oferty sprzedaży i wynajmu

321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

365 000 zł53 m² 6 886 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bardzo ładne i przytulne mieszkanie dwupoziomowe, na prestiżowym osiedlu "Cztery podkowy" w dzielnicy Krzyki. Pierwszy poziom mieszkania składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 160 759 zł193 m² 11 180 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania apartament 7 pokojowy, o powierzchni 193,27 mkw, w prestiżowej inwestycji "rezydencja Borek". W willi zaplanowano 16 ekskluzywnych apartamentów, z recepcją, sauną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

564 500 zł100 m² 5 613 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z antresolą - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z antresolą, wykończone w kategorii standard: armatura sanitarna:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

529 300 zł93 m² 5 639 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z antresolą i tarasem - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z antresolą oraz dużym tarasem w standardzie pod klucz:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

564 500 zł100 m² 5 613 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

529 300 zł93 m² 5 639 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

564 500 zł100 m² 5 613 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

675 000 zł81 m² 8 333 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Do sprzedaży dwupoziomowy, czteropokojowy apartament o powierzchni użytkowej 81mkw. we wrocławskiej dzielnicy Fabryczna. Mieszkanie posiada trzy balkony, położone jest na cichym, spokojnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Cukrowa

Krzyki,Wrocław

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Dwupoziomowy, słoneczny, komfortowo urządzony apartament, częściowo umeblowany z w pełni wyposażoną kuchnią oraz jadalnią. Poziom pierwszy stanowią: hol, salon - dwie kanapy, fotel, stolik pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

529 300 zł93 m² 5 639 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Spółdzielcza

Śródmieście,Wrocław

495 000 zł68 m² 7 279 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Przestronne, dwupoziomowe, jasne mieszkanie na Wielkiej Wyspie w budynku z 1993 roku. Na pierwszym poziomie 2 pokoje, w tym salon z wejściem na balkon. Jasna kuchnia z zabudową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

564 500 zł100 m² 5 613 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

529 300 zł93 m² 5 639 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

564 500 zł100 m² 5 613 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Czerniawska

Gaj,Wrocław

3 300 zł100 m² 33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowy apartament 100m2 w całości lub dwa poziomy - 4 pokoje, duża kuchnia, 2 łazienki (wanna, prysznic), dwa słoneczne balkony. Idealne dla dwóch par ceniących spokój lub na siedzibę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

529 300 zł93 m² 5 639 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

564 500 zł100 m² 5 613 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

529 300 zł93 m² 5 639 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

564 500 zł100 m² 5 613 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

499 000 zł67 m² 7 447 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam! Dwupoziomowe mieszkanie na osiedlu Klecina, w budynku po starej jednostce wojskowej, który w 2003 roku przeszedł kapitalną renowację. I poziom składa się z salonu (22,37m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

529 300 zł93 m² 5 639 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

564 500 zł100 m² 5 613 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia fajne mieszkanko 2-pokojowe,w centrum w spokojnym osiedlu.W pobliżu znajduje sie uczelnia,cena to 1400+liczniki.Mieszkanie jest po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

529 300 zł93 m² 5 639 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

564 500 zł100 m² 5 613 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Strachocińska

Wrocław,dolnośląskie

1 800 zł108 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 108 m2.Trzy pokoje, salon połączony z kuchnią ,łazienka , garderoba .Mieszkanie wyposażone w meble kuchenne i duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

564 500 zł100 m² 5 613 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

529 300 zł93 m² 5 639 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

430 000 zł74 m² 5 810 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Polecam duże mieszkanie 4 pokojowe, dwupoziomowe o powierzchni 74mkw. Mieszkanie jest jednostronne z oknami wychodzącymi na podwórko, ciche oraz dobrze nasłonecznione. Na pierwszym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

564 500 zł100 m² 5 613 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009