dowolna

Mieszkania dwupoziomowe Wrocław - Oferty sprzedaży i wynajmu

321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

810 870 zł84 m² 9 688,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji! Wrocław Fabryczna Maślice wyjątkowe duże mieszanie, jedyne takie na tej inwestycji mieszkanie 4 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft dwupoziomowy Wrocław

Wojszyce,Wrocław

964 750 zł68 m² 14 083,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji, niegdysiejszej głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 490 000 zł92 m² 16 125,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Piękne, dwupoziomowe mieszkanie w samym Centrum Wrocławia na sprzedaż Mamy przyjemność zaprezentować Państwu świeżo wyremontowane mieszkanie na sprzedaż w jednej z urokliwych kamienic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Lelewela

Stare Miasto,Wrocław

1 194 567 zł75 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Inwestycja Odkryj zalety bezkompromisowej lokalizacji i nowoczesnej architektury. Mieszkaj, wynajmuj lub otwórz biuro ścisłym centrum Wrocławia. Lelewela to odważna realizacja w sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Lelewela

Stare Miasto,Wrocław

1 500 000 zł67 m² 22 318,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiełbaśnicza

Stare Miasto,Wrocław

3 700 zł80 m² 46,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne, dwupoziomowe mieszkanie w samym Centrum Wrocławia Zapraszamy do wynajęcia świeżo wyremontowanego mieszkania z antresolą, położonego w jednej z urokliwych kamienic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kawalerzystów

Partynice,Wrocław

749 000 zł62 m² 11 984 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż bardzo funkcjonalne mieszkanie na zamkniętym osiedlu Złota Podkowa, wrocław - Partynice. Na osiedlu i w okolicy pełna infrastruktura! Mieszkanie: - powierzchnia użytkowa 62,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

3 300 zł78 m² 42,27 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu na wynajem komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Zwycięskiej na wrocławskich Partynicach. Mieszkanie składa się z dwóch poziomów: poziom dolny (60m2) niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Opoczyńska

Złotniki,Wrocław

854 900 zł67 m² 12 794,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

We speak English, call for more details! English version below. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe przy ulicy Opoczyńskiej we Wrocławiu, które oferuje komfortowy układ i przyjemne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft dwupoziomowy Wrocław

Wojszyce,Wrocław

658 240 zł43 m² 15 163,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w 3 kondygnacyjnym budynku. Powierzchnia mieszkania to 43,41m2, na którą składa się pokój dzienny z kuchnią w aneksie o pow. 19,18 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Lelewela

Stare Miasto,Wrocław

1 500 000 zł55 m² 27 248 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Stabłowice,Wrocław

799 000 zł70 m² 11 406,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Stabłowice/3pok./winda/taras/balkon/hit/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni ok. 70 m2 (dół 44 m2 + antresola 27 m2) na Stabłowicach z 2015r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Lelewela

Stare Miasto,Wrocław

1 170 000 zł47 m² 24 930,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

5 200 zł60 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam komfortowe trzypokojowe mieszkanie, położone przy ul. Długiej. Wolne od zaraz Kliknij w link do wirtualnego spaceru i zobacz to wnętrze bez wychodzenia z domu Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Staszica

Nadodrze,Wrocław

599 000 zł61 m² 9 819,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż stylowe mieszkanie na poddaszu w kamienicy. Mieszkanie powstało w zeszłym roku jako adaptacja poddasza. Jest w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania. W związku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

649 994 zł53 m² 12 310,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Apartament 52m2/lux/garaz /nowy blok widok sta Polecamy Panstwu na sprzedaż 2 pokojowe, umeblowane mieszkanie o łącznej powierzchni 51,6 m2 zlokalizowane przy ul. Głównej Na sprzedaż dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

12 000 zł96 m² 125 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia na cele mieszkalne lub biuro. Apartament z pięknym widokiem, wrocław - Stare Miasto Opis mieszkania: apartament idealny dla pary lub singla lub jako reprezentacyjne biuro. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Lelewela

Stare Miasto,Wrocław

976 000 zł55 m² 17 684,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grota-Roweckiego

Wojszyce,Wrocław

1 030 000 zł78 m² 13 134,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe w kameralnej zabudowie na Wojszycach. Zalety Blok stoi w drugiej linii zabudowy od Grota Roweckiego. A same okna i balkon wychodzą na stronę patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krasińskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 600 000 zł59 m² 27 173,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w kameralniej inwestycji w centrum miasta. Oferta dla miłośników kamienic a równocześnie ceniących wygodę i technologię. Inwestycja Kamienica 25 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Śliwowa

Maślice,Wrocław

599 000 zł51 m² 11 745,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja: wrocław - Maślice, al. Śliwowa Do sprzedaży dwu poziomowe 3-pokojowe mieszkanie z możliwością dokupienia garażu. Opis: mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

4 100 zł94 m² 43,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie 94m - ul. Zwycięska, partynice, wrocław - Powierzchnia: 94 m - Liczba pokoi: 4 - Piętro: 3/4 - Rok budowy: 2010 - Miejsca postojowe dostępne pod blokiem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Lelewela

Stare Miasto,Wrocław

1 470 000 zł59 m² 24 885,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poświęcka

Poświętne,Wrocław

1 328 150 zł102 m² 13 065,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 101.65m2 przy ul. Poświęckiej na spokojnym osiedlu w północnej części Wrocławia. Z uwagi na lokalizację jest to świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prudnicka

Huby,Wrocław

3 500 zł70 m² 49,96 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Huby | dwupoziomowe | komórka lokatorska | miejsce postojowe Lokalizacja: ul. Prudnicka, huby Rok budowy 2010 r. Ilość pokoi: 3 Powierzchnia użytkowa: 70,06 m2 Powierzchnia < 1,9 m - 25,09 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Semaforowa

Brochów,Wrocław

655 000 zł51 m² 12 738,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie położone w południowej części Wrocławia, dzielnica - Brochów, w nowej części tego osiedla przy ul. Semaforowej. Mieszkanie dwupoziomowe, mierzące 51,42m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pugeta

Dąbie,Wrocław

2 425 000 zł143 m² 16 958 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 143m2 w spokojnej, cichej i zielonej okolicy. W skład mieszkania wchodzi: pierwszy poziom - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

1 025 000 zł119 m² 8 607,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Osiedle Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Przy skrzyz owaniu ul. Kutrzeby i ul. Opalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

783 460 zł80 m² 9 812,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wrocław Fabryczna Maślice tu znajdą Państwo piękne, duże, dwupoziomowe, mieszkanie 3 pokojowe w bloku z balkonem. Blok oczywiście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Maślice,Wrocław

756 864 zł75 m² 10 107,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera , bez prowizji, bez pcc! Wrocław Fabryczna Maślice 70 metrowe, duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

724 300 zł72 m² 10 094,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży. Budynek gotowy - zakup umową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

899 000 zł59 m² 15 318 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj od zaraz w gustownie wykończonym, przestronnym 3-pokojowym mieszkaniu z dużym balkonem, na Partynicach! Opiekun oferty: licencja pfrn 28424 tel. Najważniejsze informacje: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł45 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

*** krzyki*** *** księże wielkie*** *** media miejskie *** *** 2 pokoje *** *** antresola *** *** garderoba *** *** kuchnia Z oknem*** *** duży balkon *** *** klimatyzacja *** *** bez windy*** *** II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Stabłowice,Wrocław

799 000 zł70 m² 11 407,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Stabłowice/3pok./winda/taras/balkon/top/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni ok. 70 m2 (dół 44 m2 + antresola 27 m2) na Stabłowicach z 2015r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

495 000 zł33 m² 15 175 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: mieszkanie dwupokojowe /dwukondygnacyjne z antresolą, gotowe do odbioru. Dodatkowo miejsce postojowe w garażu podziemnym i komórka lokatorska w cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Wrocław

Zgorzelisko,Wrocław

4 500 zł100 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu eleganckiego dwupoziomowego apartamentu o powierzchni 120 m2. z tarasem, balkonem, miejscem postojowym i prywatnym parkiem na osiedlu. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

724 259 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura, bez pcc! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 4 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Włodkowica

Stare Miasto,Wrocław

689 999 zł68 m² 10 073 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Serdecznie polecam Państwu wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Pawła Włodkowica 27, w samym sercu Wrocławia. Ta unikalna nieruchomość oferuje komfortowe warunki do życia.