dowolna

Mieszkania dwupoziomowe Wrocław - Oferty sprzedaży i wynajmu

321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

550 000 zł50 m² 10 969,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak prowizji - bezpośrednio od dewelopera! Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym! Ponad 50 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe 50,14m - Cena 556 554.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kutrzeby

Krzyki,Wrocław

1 100 000 zł119 m² 9 221,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Osiedle Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Przy skrzyz owaniu ul. Kutrzeby i ul. Opalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

555 810 zł53 m² 10 565 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Trzypokojowe mieszkanie z antresolą do własnej aranżacji blisko centrum miasta. Zapraszam do kontaktu. W jednym miejscu i w jednym czasie porównamy oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

999 000 zł100 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Mam Państwu do zaoferowania bardzo komfortowe, jasne, 4-pokojowe mieszkanie na wrocławskim osiedlu Krzyki - Partynice na granicy Ołtaszyna - Partynic. Powierzchnia użytkowa to 87 m2, natomiast po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stradomska

Polanowice,Wrocław

1 190 000 zł108 m² 11 059 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. ** I speak English (scroll down) ** nie zwlekaj umów się na darmowe spotkanie Z naszym niezależnym doradcą kredytowym Niższe koszty około transakcyjne/ brak pcc Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

539 500 zł47 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: licencja pfrn nr 29569 Unikalne 2-pokojowe mieszkanie w zielonej części Psiego Pola. Blisko obwodnicy Wrocławia! Najważniejsze informacje: - mieszkanie do własnej aranżacji, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

3 600 zł39 m² 91,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy wynajem! Polecam Państwu piękne, kompaktowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 39,78 m2 położone na III p. w IV piętrowym budynku z windą, w prestiżowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

999 900 zł118 m² 8 456,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy w Październiku 2024 * Spokojna okolica Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Lipa Piotrowska,Wrocław

885 000 zł124 m² 7 110,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Gotowe do odbioru Przedstawiam nowe mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stradomska

Polanowice,Wrocław

1 190 000 zł107 m² 11 101 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

600 818 zł55 m² 10 982 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: mieszkanie trzypokojowe z antresolą, gotowe do odbioru! Powierzchnia użytkowa ok. 54,7 m2: - salon z aneksem - ok. 14 m2, - sypialnia - ok. 8,8 m2, - łazienka - ok. 4,5 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

635 872 zł53 m² 12 087 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Trzypokojowe mieszkanie z antresolą do własnej aranżacji blisko centrum miasta. Promocja do końca sierpnia, klimatyzacja w cenie mieszkania Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

810 870 zł84 m² 9 682 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań o powierzchni od 71,00 m2 do 95 m2 usytuowanych na drugim piętrze w nowo powstających budynkach we Wrocławiu. Mieszkania 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

789 500 zł75 m² 10 595,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Idealne dla rodziny/korona/balkon/dwa poziomy! Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 74,8 m2 przy ul. Krzywoustego niedaleko Salonu Volkswagena/ skody/audi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stradomska

Polanowice,Wrocław

1 190 000 zł108 m² 11 059 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stradomska

Polanowice,Wrocław

1 190 000 zł105 m² 11 363 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

725 875 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I bez pcc!miejsce postojowe w garażu podziemnym gratis! Promocja dotyczy trzech pierwszych podpisanych umów! Wrocław Fabryczna Maślice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

936 000 zł87 m² 10 767,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

777 000 zł66 m² 11 772,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa oferta klimatycznego stylowego mieszkania dla osób, którzy cenią sobie prywatność i ciszę mieszkając w mieście. Pomoc przy kredytowaniu Mieszkanie o powierzchni 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Brochów,Wrocław

1 086 000 zł97 m² 11 182 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

907 605 zł96 m² 9 477,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice tu powstała nowa inwestycja w otoczeniu pięknych, zielonych terenów. Proponuję Państwu mieszkanie 3-pokojowe z antresolą i z dwoma balkonami! Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

1 081 205 zł83 m² 13 025 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 83,01m2 z ogrodem i dwoma balkonami! -powierzchnie mieszkalną można zaaranżować jako dwurodzinną - jeżeli potrzebne jest mieszkanie, które ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

790 000 zł73 m² 10 787,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż gotowe dwupoziomowe mieszkania z balkonami w nowej inwestycji powstałej na Księżu Małym. W odległości kilkuset.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

989 000 zł95 m² 10 394,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Huby | dwupoziomowe | komórka lokatorska | miejsce postojowe Lokalizacja: ul. Prudnicka, huby Rok budowy 2010 r. Ilość pokoi: 3 Powierzchnia użytkowa: 70,06 m2 Powierzchnia < 1,9 m - 25,09 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

937 945 zł86 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie z ogromnym tarasem 28.77 m oraz dwoma balkonami. Mieszkanie dwustronne w pięknej nowoczesnej dzielnicy, brak bliskości sąsiadującego budynku. Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

999 900 zł118 m² 8 456,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

726 279 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Motylkowa

Ołtaszyn,Wrocław

1 890 000 zł156 m² 12 152 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż jest dwupoziomowe rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 155,5 m2 na wrocławskim Ołtaszynie, ul. Motylkowa. Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na drugim (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

726 279 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piławska

Gaj,Wrocław

1 029 900 zł93 m² 11 074,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Dwupoziomowe mieszkanie z potencjałem! Mieszkanie składające się z dwóch poziomów, posiadający dwa balkony, gdzie można wypocząć po ciężkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lelewela

Stare Miasto,Wrocław

1 120 000 zł76 m² 14 717 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w nowej inwestycji w centrum Wrocławia! Wydanie w III kwartale 2024! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

790 884 zł73 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję Państwu piękne mieszkanie z balkonem. Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. Jako pierwszy etap inwestycji wybudowany zostanie kameralny dwuklatkowy budynek wielorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

1 075 000 zł118 m² 9 091,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

887 670 zł87 m² 10 211,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jutrzenki

Klecina,Wrocław

865 000 zł94 m² 9 243,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ogłoszenie: sprzedam mieszkanie - Nowa Jutrzenka, wrocław Krzyki-Klecina Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, rodzinnego mieszkania w prestiżowej inwestycji Nowa Jutrzenka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Prudnicka

Huby,Wrocław

1 000 000 zł72 m² 13 810,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 72m2 * zamknięte osiedle, ochrona * 6.piętro, budynek apartamentowy z 2010r * dwa poziomy, 72m2 powierzchni użytkowej, 84m2 po podłodze * czynsz 550zł +250/300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

1 034 083 zł97 m² 10 647,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

1 230 000 zł75 m² 16 413 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Opiekun nieruchomości: telefon 4-pokojowe, dwupoziomowe i dwustronne mieszkanie z dwoma balkonami w spokojnej, zielonej okolicy. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

695 000 zł45 m² 15 308,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Położone w spokojnej i zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

724 259 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Na antresoli można zaplanować dodatkowe 2 sypialnie. Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

1 075 000 zł118 m² 9 091,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Osiedle Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą.