dowolna

Mieszkania dwupoziomowe Wrocław - Oferty sprzedaży i wynajmu

321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Meliorancka

Widawa,Wrocław

970 000 zł111 m² 8 739 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mam na sprzedaż 4 domki w zabudowie szeregowej. Prezentowany w tej ofercie domek środkowy z poddaszem użytkowym 4 pokoje 111m2 (+ dodatkowe 30m2). Tylko 8 km do Rynku. Uwaga: kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Osobowicka

Osobowice,Wrocław

2 550 zł44 m² 57,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Please scroll down to English version. Oferta jest aktualna Na wynajem klimatyczne 2 -poziomowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym naosiedlu Zielona Przystań przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

798 950 zł74 m² 10 795,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Idealne dla rodziny 2poziomy/balkon/parking/zieleń Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 75 m2 przy ul. Krzywoustego niedaleko Salonu Volkswagena/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oleśnicka

Ołbin,Wrocław

640 000 zł56 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 na Śródmieściu Mieszkanie * Parter - Salon z wyjściem na balkon - Oddzielna kuchnia * Piętro - 2 oddzielne pokoje z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

1 058 015 zł99 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja. Termin realizacji- wrzesień 2024r. Oferuję do sprzedaży nowe 5 -pokojowe mieszkanie o powierzchn 98,88 mkw. usytuowane na 3 piętrze niskiego bloku. Do mieszkania przynależy taras-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gorlicka

Widawa,Wrocław

663 000 zł78 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Opiekun oferty Oferta dostępna jedynie w naszym biurze! Serdecznie polecam przestrzenne i słoneczne mieszkanie z przestronnym tarasem na Psim Polu. Budynek Blok z 2009 roku na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kiemliczów

Żerniki,Wrocław

950 000 zł109 m² 8 716 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Opiekun oferty tel. Mieszkanie 4-pokojowe/ 2kondygnacyjne z pięknym balkonem , o powierzchni 109 m2, znajdujące się na 3 piętrze budynku na osiedlu Żerniki. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołodyjowskiego

Fabryczna,Wrocław

546 425 zł57 m² 9 586 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego tu znajdą Państwo piękne, dwupoziomowe, mieszkanie 3 pokojowe w bloku dwoma z balkonami. Blok oczywiście z windą z poziomu garaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

849 992 zł91 m² 9 340,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

ok. Ołtaszyn 5 pokoi 90m2 lux garaz piwnica -top polecam piękne mieszkanie z widokiem na park Partynice, mieszkanie jest dwupoziomowe, duże, wygodne, blisko natury (z balkonu widać park, a zimą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, al. Śliwowa

Maślice,Wrocław

6 500 zł84 m² 77,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 84,11 m2 znajduje się na 2 piętrze budynku z 2018 r w dzielnicy Maślice przy al. Śliwowej. Teren wspólnoty ogrodzony, monitorowany, bardzo zadbany, dużo zieleni wokół budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Plac Grunwaldzki,Wrocław

799 000 zł74 m² 10 797,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

CH Korona/nowsze budownictwo/balkon/parking/zieleń Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 75 m2 przy ul. Krzywoustego niedaleko Salonu Volkswagena/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Augustowska

Maślice,Wrocław

749 000 zł62 m² 11 984 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapytaj w biurze sdp Nieruchomości o możliwości finansowania tej inwestycji w programie Bezpieczny Kredyt 2%. Opiekun oferty: tel. Polecam na sprzedaż piękne, 3-pokojowe mieszkanie na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

1 058 015 zł99 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Maczka

Krzyki,Wrocław

820 000 zł98 m² 8 367,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Krzyki - partynice - ul. Gen. Maczka / zwycięska Oferujemy do sprzedaży nowsze, zadbane mieszkanie o pow. 98m2, z wygodną antresolą bez skosów, przynależnym miejscem postojowym pod budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Maczka

Krzyki,Wrocław

3 500 zł98 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Krzyki - partynice - ul. Gen. Maczka Oferujemy do wynajęcia nowsze, zadbane mieszkanie o pow. 98m2, z antresolą + dla zmotoryzowanych wygodne, długie miejsce postojowe pod budynkiem 16m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

980 970 zł86 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna zielona okolica * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem oraz balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

1 107 456 zł99 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

594 000 zł45 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2 pokoje + duży taras 25m2 + m. w garażu /maślice Na sprzedaż piękne 2 pozimowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie o powierzchni 45 m2, z dużym tarasem 25m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Strachocińska

Swojczyce,Wrocław

750 000 zł96 m² 7 813 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Okazja! bezczynszowy nowy szereg wykończony pod klucz Sprzedam szereg środkowy wykończony pod klucz. Szereg znajduje się w miejscowości Krzyków, ul. Jarzębinowa, koło Wrocławia. Szereg stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

650 000 zł51 m² 12 777,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż dwupoziompowe , przestronne i rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni: 50,87 m2 położone przy ul. Stabłowickiej na osiedlu Stabłowice ( Dzielnica-Fabryczna) we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lotnicza

Gądów-Popowice Południowe,Wrocław

5 600 zł80 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Specjalista ds. nieruchomości Tel: polecam do wynajęcia nietypowe mieszkanie o powierzchni 80m2 w budynku wolnostojącym w świetnej lokalizacji ul. Lotnicza obok Astry, nieopodal Legnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

650 000 zł51 m² 12 777,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Polecam Państwu na sprzedaż od zaraz po kapitalnym remoncie funkcjonalne dwu poziomowe mieszkanie z dużym 12 metrowym balkonem w spokojnej dzielnicy Stabłowice. Mieszkanie zlokalizowane na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

968 368 zł83 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaracza

Śródmieście,Wrocław

799 000 zł70 m² 11 357,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Piękna lokalizacja! dwu poziomowe! duże możliwości aranżacyjne! 4 balkony! Gorąco polecam mieszkanie w pięknym miejscu przy ul. Jaracza z widokiem na Odre. Mieszkanie składa się z: pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

849 996 zł90 m² 9 444,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

ok. Ołtaszyn 5 pokoi 90m2 lux garaz piwnic polecam piękne mieszkanie z widokiem na park Partynice, mieszkanie jest dwupoziomowe, duże, wygodne, blisko natury (z balkonu widać park, a zimą rano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

594 000 zł45 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Z przyjemnością chcę Państwu zaprezentować bardzo przytulne dwupoziomowe 2- pokojowe mieszkanie na 2-gim piętrze 2 piętrowego bloku z 2015r. roku, o powierzchni ok. 45 m2 w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołodyjowskiego

Fabryczna,Wrocław

734 597 zł80 m² 9 201 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego tu znajdą Państwo piękne, duże, dwupoziomowe, mieszkanie 3 pokojowe w bloku z balkonem. Blok oczywiście z windą z poziomu garaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Maślice,Wrocław

770 000 zł65 m² 11 846,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania 4 pokoje, 2 poziomy, taras oraz miejsce postojowe Mieszkanie położone na Wrocławskich Maślicach przy Al. Śliwowej. Na pierwszym poziomie: salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Trawowa

Muchobór Wielki,Wrocław

409 000 zł33 m² 12 470 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Kawalerka z antresolą. Opiekun oferty: tel. Przyjdź i zaproponuj cenę! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 32,8m2 z antresolą (16,5m2) położona na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft dwupoziomowy, ul. Ulanowskiego

Borek,Wrocław

999 900 zł120 m² 8 332,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Ogłoszenie prywatne - mieszkanie bezpośrednio od właściciela rezerwacja! informacja dla pośredników - chętnie nawiążemy współpracę z doradcami, którzy mają zainteresowanych klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Polanowicka

Polanowice,Wrocław

1 300 000 zł105 m² 12 413 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. ** I speak English (scroll down) ** nie zwlekaj umów się na darmowe spotkanie Z naszym niezależnym doradcą kredytowym Niższe koszty około transakcyjne/ brak pcc Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Wojszyce,Wrocław

840 000 zł75 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Dwupoziomowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia Mieszkanie znajduje się się na trzecim, najwyższym piętrze budynku z windą z 2011r. Inwestycja "wojszycka Enklawa" położona jest w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Smardzowska

Wojszyce,Wrocław

865 000 zł67 m² 12 910,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 3 pokojowe dwupoziomowe o powierzchni 67 m2 ( po podłodze 75 ) na 3 piętrze. Na sprzedaż mieszkanie, znajdujące się na Wrocławskich Wojszycach. Oddane do użytkowania w 2011 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

525 096 zł60 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja w Siechnicach, najtańsze mieszkania w okolicy. Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją w Siechnicach, które są doskonałym miejsce do życia. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jutrzenki

Klecina,Wrocław

859 000 zł65 m² 13 215,40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę - dwupoziomowy, luksusowy apartament o powierzchni 65 m2 na Klecinie, jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Wrocławia. Mieszkanie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tymiankowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

771 876 zł97 m² 7 997 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

4 pokoje do własnej aranżacji 2 tarasy mieszkanie gotowe do odbioru (wydane pozwolenie na użytkowanie) duże przeszklenia dwupoziomowe 2 łazienki ostatnie wolne mieszkania W inwestycji Kwalifikuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Klasztorna

Wojszyce,Wrocław

800 000 zł75 m² 10 667 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Zamieszkaj w nowoczesnym i kameralnym mieszkaniu na Wojszycach Opiekun oferty: nr. Pfrn 28679 tel. Najważniejsze informacje: - nowe budownictwo, 2011 rok - Możliwość dokupienia dwóch miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Radosna

Partynice,Wrocław

695 000 zł67 m² 10 373,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mam Państwu do zaoferowania dwupoziomowe, umeblowane 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 62,75 m2 (pow. całkowita ok. 67 m2) na 2 piętrze 2 piętrowego budynku z 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

471 344 zł53 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja w Siechnicach, najtańsze mieszkania w okolicy. Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją w Siechnicach, które są doskonałym miejsce do życia. Mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

849 998 zł91 m² 9 340,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

ok. Ołtaszyn 5 pokoi 90m2 lux garaz piwnic -hit polecam piękne mieszkanie z widokiem na park Partynice, mieszkanie jest dwupoziomowe, duże, wygodne, blisko natury (z balkonu widać park, a zimą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Borek,Wrocław

999 900 zł93 m² 10 751,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji na Krzykach. Obok tej nieruchomości nie da się przejść obojętnie. Samo serce Krzyków - Borek, osiedle willowe. Niezwykle malownicza, spokojna.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij