dowolna

Mieszkania Wrocław Fabryczna

182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pereca

Fabryczna,Wrocław

269 000 zł54 m² 4 981 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Bardzo przytulne, dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie w kamienicy przy Placu Pereca. Mieszkanie 54m2 składa się z pokoju dziennego 22m2, sypialni 8m2, kuchni 13m2 z wyjściem na 4 - metrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaporoska

Fabryczna,Wrocław

489 000 zł104 m² 4 716 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Polecam! Mieszkanie 4-pokojowe w kamienicy, na pierwszym piętrze, 2 balkony. Budynek Mieszkanie mieści się na 1 piętrze w kamienicy. Klatka schodowa do remontu. Obecnie zbierany jest fundusz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

274 013 zł50 m² 5 440 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Bez prowizji. Bez podatku pcc 2% Opis mieszkania: dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze w bloku we Wrocławiu, w dzielnicy Fabryczna. Okna wychodzące na południe. Zabezpieczenia: domofon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Estońska

Fabryczna,Wrocław

215 000 zł32 m² 6 718,75 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy osoba prowadząca nowe budownictwo / trzy windy W budynku / mieszkanie umeblowane Mieszkanie o powierzchni 32m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

279 000 zł47 m² 5 935 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Z balkonem! Zapraszam na prezentację 2pok. zadbanego mieszkania położonego na V p w bloku. Mieszkanie położone w najładniejszej części Gądowa. Z wsch./zach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Fabryczna,Wrocław

272 699 zł49 m² 5 565,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : kwiecień 2018 / lipiec 2017 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Blacharska

Fabryczna,Wrocław

355 225 zł55 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 54,65m2 położone na I piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, łazienki oraz dużego 20m2 tarasu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, al. Pracy

Fabryczna,Wrocław

225 000 zł26 m² 8 654 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Świetny widok Z okna Mieszkanie szczególnie polecane jako inwestycja pod wynajem lub jako pierwsze mieszkanie. Na sprzedaż przestronne jednopokojowe mieszkanie w bloku w pobliżu Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Buczacka

Fabryczna,Wrocław

1 900 zł68 m² 28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 01.07.2017r. 3 pokojowe komfortowe mieszkanie, klimatyzowane w pełni umeblowane i wyposażone z garażem na Muchoborze Wielkim (1km. od ch Fuctory, obowdnicy wrocławskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

265 537 zł41 m² 6 550 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Komfortowy apartament 40,54m2 na 4 piętrze z tarasem 8,40m2. Składa się z salonu z aneksem, sypialni, przedpokoju i łazienki. Realizacja i odbiory mieszkań - 3 kwartał 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szklarska

Fabryczna,Wrocław

199 000 zł41 m² 4 854 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy na prezentację dwupokojowego mieszkania, idealnego zarówno do zamieszkania jak i pod inwestycję. Mieszkanie położone w pobliżu węzła komunikacyjnego, zapewniającego łatwy dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

282 417 zł41 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Komfortowe studio 40,93m2 na 7 piętrze z tarasem 8m2. Możliwość wydzielenia osobnej sypialni. Realizacja i odbiory mieszkań - 3 kwartał 2018. Cena - 282 417 zł W wyjątkowym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Główna

Fabryczna,Wrocław

259 324 zł50 m² 5 186,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk -! Wyjątkowa oferta! Mieszkania oddawane w stanie deweloperskim. Dostęp komunikacji sprawia że dojazd do centrum miasta zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modra

Fabryczna,Wrocław

291 000 zł64 m² 4 546,88 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zzadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację ok pilczycka / gołężycka / rozkład / antresola Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,02m2 położone na 10 piętrze. Lokal składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

282 417 zł41 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

265 537 zł41 m² 6 550 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hermanowska

Fabryczna,Wrocław

349 000 zł65 m² 5 369,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy - -kontakt: kunsztownie wykończone / pełny rozkład / dodatkowo ogródek I garaż / wyłączność Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Drzewieckiego

Fabryczna,Wrocław

329 000 zł83 m² 3 963,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Zzapraszam na bezpłatną prezentację - tel. Skrzydlata / balonowa / drzewieckiego okolice / rozkład pełen / jasne / balkon / niski budynek / mieszkanie Z ogromnym potencjałem Mieszkanie idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pereca

Fabryczna,Wrocław

1 700 zł53 m² 32,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz pereca / ok. Grabiszyńskiej / dwa pokoje / rozkład/ balkon Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 53 m2 składa się z: dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

323 000 zł48 m² 6 729,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy - -kontakt: nowe / wyposażone / taras Z ogródkiem Mieszkanie w budynku z 2016 roku, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiślańska

Fabryczna,Wrocław

345 000 zł63 m² 5 476 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Dwustronne,rozkładowe mieszkanie po kapitalnym remoncie. Wymieniono instalacje elektryczną i wodną. Położono nowe kafle w łazience ,wc, kuchni oraz przedpokoju. Wymieniono okna i parapety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drohobycka

Fabryczna,Wrocław

2 300 zł75 m² 30,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy - Oferta Wstrzymana! dwa miejsca postojowe tuż pod oknami / super balkon / dwa pokoje niezależne W pełni rozkładowe /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Fabryczna,Wrocław

243 000 zł42 m² 5 785,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Zapraszam na bezpłatną prezentację - tel. Fabryczna / ok. Budziszyńska / rozkład / do wprowadzenia Mieszkanie dwupokojowe położone na pierwszym piętrze. Mieszkanie o całkowitej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Fabryczna,Wrocław

319 000 zł51 m² 6 254,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - edward pustowar, tel. Sztabowa / gajowicka ok. / park W bezpośrednim sąsiedztwie parku generała Langiewicza proponujemy Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

298 000 zł71 m² 4 197,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń muchobór / dwa pokoje / Mieszkanie o powierzchni 72,02m2, położone na parterze. Lokal składa się z 2 pokoi- jeden ok.24m2 z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Fabryczna,Wrocław

358 900 zł65 m² 5 539 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Rozwojowe 3 pokoje, mieszkanie położone przy bezpośrednim sąsiedztwie parku grabiszyńskiego. Polecam mieszkanie trzypokojowe z osobną kuchnią, położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

358 800 zł55 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Komfortowy apartament 45,22m2 na 6 piętrze z balkonem. Składa się z salonu z aneksem, dużej sypialni, przedpokoju i łazienki. Realizacja i odbiory mieszkań - 3 kwartał 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łomnicka

Fabryczna,Wrocław

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Sprzedam mieszkanie bez pośredników 2-pokojowe z oddzielną kuchnią w bardzo dobrym stanie, wysoki parter. kuchnia - ok. 9,2 m2, duży pokój - 17,8 m2 mały pokój - 12,5 m2 przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Fabryczna,Wrocław

340 000 zł56 m² 6 071,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na bezpłatną prezentację - tel. Stare miasto / ok. Głogowska / pełen rozkład Mieszkanie położone na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku. Całkowita powierzchnia mieszkania to około 57m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

358 800 zł55 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pereca

Fabryczna,Wrocław

1 700 zł52 m² 32,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy - katarzyna dorosz osobne niezależne pokoje / pereca / jasna kuchnia Do wynajmu mieszkanie o powierzchni 53m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowodworska

Fabryczna,Wrocław

375 100 zł82 m² 4 574,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń nowy dwór / balkon / niski budynek / Mieszkanie o powierzchni 82m2 składa się z 4 rozkładowych pokoi o pow.ok.19m2, 12m2, 12m2, 10m2, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boczna

Fabryczna,Wrocław

519 000 zł90 m² 5 766,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca; boczna stanisławowskiej / kunickiego / ciche / super wykończone Mieszkanie o powierzchni 90m2 położone na trzeciej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowa

Fabryczna,Wrocław

350 000 zł64 m² 5 468,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - edward pustowar, tel. Grochowa / pereca / rozkład / balkon Wrocław - Fabryczna, okolica ul. Grochowej / Pereca. Mieszkanie o pow. 64 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wejherowska

Fabryczna,Wrocław

499 000 zł71 m² 7 028 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie, w rewelacyjnej lokalizacji, na Popowicach , przy ul. Wejherowskiej. Nowe budownictwo z 2011 roku, budynek VI piętrowy , z windą, zadbana klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bystrzycka

Fabryczna,Wrocław

379 000 zł63 m² 6 015,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2, zlokalizowane przy ulicy Bystrzyckiej we Wrocławiu. Oferujemy od razu najem mieszkania i nawet 8 % zysk Mieszkanie jest po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kunickiego

Fabryczna,Wrocław

289 000 zł47 m² 6 177 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Super oferta! Polecam luksusowe, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na II piętrze w dwupiętrowym apartamentowcu z 2009 r, na zamkniętym osiedlu na muchoborze wielkim. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

399 000 zł88 m² 4 534,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: do wprowadzenia / ciche / komórka lokatorska Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 72,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bajana

Fabryczna,Wrocław

2 200 zł70 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Looking for apartment? we will help you to find perfect place- call us! Serdecznie polecam nowoczesne, luksusowe mieszkanie trzypokojowe z klimatyzacją na Wrocławskim Gądowie Małym Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

358 800 zł55 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018