dowolna

Mieszkania Wrocław Fabryczna

182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Fabryczna,Wrocław

257 000 zł46 m² 5 586,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Zapraszam na bezpłatną prezentację - strzegomska / budziszyńska / niski budynek Mieszkanie o powierzchni ok. 46,37m2 położone na drugim piętrze w budynku 4 piętrowym. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowodworska

Fabryczna,Wrocław

165 000 zł31 m² 5 283 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Klucze w biurze! kawalerka W kamienicy blisko centrum/ możliwe dwa pokoje! Polecam przytulne, mieszkanie jednopokojowe położone na wysokim parterze w jednopiętrowej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Horbaczewskiego

Fabryczna,Wrocław

329 000 zł79 m² 4 164,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - Wojciech Natanek - ok. Horbaczewskiego / rozkład / 2 balkony W pełni rozkładowe mieszkanie z dużym potencjałem o powierzchni 79m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Główna

Fabryczna,Wrocław

223 000 zł45 m² 4 955,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację - główna / stabłowice / 2009r budowy / Mieszkanie o powierzchni 45,02m2 położone na trzecim piętrze w budynku 4 piętrowym. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niedźwiedzia

Fabryczna,Wrocław

310 000 zł50 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - edward pustowar, tel. Popowice / magnolia / zielona okolica Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe, rozkładowe, dwustronne, na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hłaski

Fabryczna,Wrocław

320 000 zł63 m² 5 079,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Muchobór mały / hłaski / tyrmanda / II poziomy / pokoje W pełnym rozkładzie Mieszkanie o powierzchni 62,02m2 położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sarbinowska

Fabryczna,Wrocław

310 000 zł57 m² 5 438,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Do sprzedaży mieszkanie w pełnym rozkładzie mieszkanie o powierzchni 57 m2 w okolicy ul. Dźwirzyńskiej. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inżynierska

Fabryczna,Wrocław

295 000 zł47 m² 6 276,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk grabiszyńska / inżynierska / balkon / winda / komunikacja Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 48 m2 w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drzewieckiego

Fabryczna,Wrocław

399 000 zł61 m² 6 580 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie pod klucz, 3 pokoje, mieszkanie. Gotowe mieszkanie! Polecam mieszkanie trzypokojowe z aneksem kuchennym, położone na jedenastym piętrze w czternastopiętrowym blok w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogowska

Fabryczna,Wrocław

420 000 zł62 m² 6 774,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zapraszam na bezpłatną prezentację - tel. Rogowska / strzegomska / super lokalizacja / wysoki standard Mieszkanie o powierzchni około 63,02m2 składa się z 3 osobnych pokoi, jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buczacka

Fabryczna,Wrocław

299 000 zł57 m² 5 245,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk buczacka / nowe budownictwo / balkon / rozkład / ciche / ładne Do zaoferowania posiadamy mieszkanie o powierzchni 57 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

298 452 zł45 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Komfortowy apartament 45,22m2 na 6 piętrze z balkonem. Składa się z salonu z aneksem, dużej sypialni, przedpokoju i łazienki. Realizacja i odbiory mieszkań - 3 kwartał 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pereca

Fabryczna,Wrocław

265 000 zł39 m² 6 794,87 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - edward pustowar, tel. Pereca / lwowska / rozkład / balkon / inwestycja Wrocław - Fabryczna, do sprzedania mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pereca

Fabryczna,Wrocław

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy - dwa pokoje W rozkładzie / super lokalizacja / Polecam Państwu mieszkanie o powierzchni 54m2. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Główna

Fabryczna,Wrocław

221 000 zł50 m² 4 454 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2pok. ok 50m2 z balkonem na parterze oddane z możliwością dofinansowania MDM! Możliwość dofinansowania MDM - klienci mają możliwość skorzystania z puli 2018. W 2017 roku można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ścinawska

Fabryczna,Wrocław

349 000 zł56 m² 6 232,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: dwustronne / media miejskie / taras Mieszkanie o powierzchni 55 m2 na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inżynierska

Fabryczna,Wrocław

295 000 zł48 m² 6 145,83 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk inżynierska / balkon / komunikacja / winda / ładne Ciekawa oferta. Na sprzedaż mieszkanie 48 metrowe w okolicy ul. Inżynierskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowodworska

Fabryczna,Wrocław

325 000 zł64 m² 5 078 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyłączność! Polecam Państwu do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z balkonem przy ulicy Nowodworskiej. Rozkładowe mieszkanie o pow. 64 mkw częściowo po remoncie (nowe instalacja chydrauliczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Objazdowa

Fabryczna,Wrocław

210 000 zł31 m² 6 774 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Śliczne, wyposażone mieszkanie jedno pokojowe z balkonem! Kompletnie urządzone o powierzchni 30,2 m2 na 2 piętrze w niskim budynku z 2007 roku na Żernikach we Wrocławiu. Lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Objazdowa

Fabryczna,Wrocław

279 000 zł48 m² 5 812,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik żerniki. Bardzo ładne, przytulne 2 pokojowe, dwustronne mieszkanie Z balkonem na cichym zielonym osiedlu. Urokliwe mieszkanie położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewiecka

Fabryczna,Wrocław

370 000 zł51 m² 7 254,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: do wprowadzenia / niski budynek / 2012r. Mieszkanie o powierzchni 51m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Fabryczna,Wrocław

278 000 zł53 m² 5 245,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca tel. Okolice zaporoska / pereca / skwierzyńska Mieszkanie o powierzchni ok. 54m2 składa się z 2 pokoi, kuchni , łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

465 000 zł76 m² 6 118,42 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: możliwość pełnego rozkładu / balkon / 1996r. Polecam Państwu, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

299 900 zł50 m² 5 998 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: niski budynek / do wprowadzenia Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m2 na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszalińska

Fabryczna,Wrocław

280 000 zł57 m² 4 912,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 57m2 - kuźniki; salon z wyjściem na balkon (21m2), pokój (12m2), pokój (10m2), osobna kuchnia z oknem(pełne umeblowanie-6m2), przdpokój(5m2), łazienka(3m2). Instalacje wod-kan.i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Godlewskiego

Fabryczna,Wrocław

390 000 zł77 m² 5 064,94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację godlewskiego / okolice mińskiej / szarskiego Mieszkanie o powierzchni 78,02m2 składa się dwóch rozkładowych pokoi, salonu połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karmelkowa

Fabryczna,Wrocław

330 000 zł64 m² 5 156 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Cena 330 tys. zł! Polecam słoneczne 3 pokoje w bloku z 1991 r. na kameralnym osiedlu! parking tylko dla mieszkańców, zamykany szlabanem. Mieszkanie dostępne od zaraz! Idealne na wynajem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żernicka

Fabryczna,Wrocław

210 000 zł31 m² 6 774 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

B. ładne rozkładowe,kompletnie urządzone o powierzchni 31 m2 na 2 piętrze w niskim budynku z 2007 roku na Żernikach. Lokum składa się z dużego, jasnego, ustawnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zachodnia

Fabryczna,Wrocław

239 000 zł40 m² 5 975 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko w biurze sdp nieruchomości, tel: dwupokojowe mieszkanie, w bloku przy ul. Zachodniej. Budynek Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku. Blok ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Na Ostatnim Groszu

Fabryczna,Wrocław

189 000 zł26 m² 7 269 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Super kawalerka Z balkonem! Polecam kawalerkę. Budynek został wybudowany w latach 80. Mieszkanie jest jednostronne (wsch.) Przytulne, ciepłe i ciche na spokojnym osiedlu Gądów. Metraż!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

349 000 zł57 m² 6 122,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 57m2, położone w dzielnicy Fabryczna - Popowice. Nieruchomośc składa się z salonu (17m2) wraz z kuchnią i jadalnią (7m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Fabryczna,Wrocław

305 100 zł52 m² 5 867,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik wolne od zaraz, dwustronne mieszkanie Z balkonem. Media miejskie. PO remoncie. Mieszkanie: 2 pokojowe Położone na 3 piętrze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szkocka

Fabryczna,Wrocław

215 000 zł32 m² 6 718,75 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy - -kontakt: nowy blok / 3 windy / wyposażone W budynku jest ochrona, monitoring oraz 3 widny. Kawalerka składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Główna

Fabryczna,Wrocław

228 000 zł49 m² 4 624 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2pok. ok 50 m2 z balkonem na 1 piętrze oddane z możliwością dofinansowania MDM! Możliwość dofinansowania MDM - klienci mają możliwość skorzystania z puli 2018. W 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Objazdowa

Fabryczna,Wrocław

210 000 zł31 m² 6 774 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Nowocześnie urządzone w niskim budynku z 2007 roku na wrocławskich Żernikach. Lokum składa się z dużego, jasnego, ustawnego pokoju z balkonem, oddzielnej kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

298 452 zł45 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inżynierska

Fabryczna,Wrocław

435 000 zł48 m² 9 062,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk inżynierska / nowe budownictwo / balkon / komunikacja / ciche / lux Do zaoferowania posiadamy w sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzielna

Fabryczna,Wrocław

380 000 zł80 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń kozanów / rozkład / 3 pokoje / balkon / Mieszkanie o powierzchni ok. 80,02m2 składa się 3 osobnychpokoi o powierzchni ok. 25m2, 12m2, 15m2, jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Balonowa

Fabryczna,Wrocław

378 000 zł80 m² 4 725 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - - - budynek ocieplony / rozkład / balkon *2 Mieszkanie w pełni rozkładowe powierzchni 81m2 składa się z ; obecnie salonu połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zachodnia

Fabryczna,Wrocław

239 000 zł41 m² 5 829 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie W bloku Z cegły! Polecam dwupokojowe mieszkanie położone na Szczepinie. Mieszkanie jest dwustronne(wsch./zach.) Przytulne, ciepłe i ciche w świetnej lokalizacji. Metraż!.