dowolna

Kawalerki Wrocław - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

824 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

2 290 zł25 m² 91,13 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

"***english Below*** Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! Dostępne od: 20.12.2024 APARTAMENT W pełni wyposażona i umeblowana, urokliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Jelenia

Popowice,Wrocław

370 000 zł26 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie w centrum miasta o powierzchni 25,9m2. Nieruchomość składa się z: - pokój z przedpokojem - łazienki z wc - kuchni. Piętro 11/11 - piękne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

545 706 zł26 m² 21 350 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 2 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego na Starym Mieście w samym Centrum Wrocławia nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pawia

Wojszyce,Wrocław

749 115 zł55 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja pawia od nowa! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku przy ul. Pawiej. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Stawowa

Przedmieście Oławskie,Wrocław

517 000 zł28 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta 0% prowizji. Luksusowe mieszkanie w sercu Wrocławia - idealne do życia i jako zakup inwestycyjny! Odkryj wyjątkową okazję zamieszkania lub zainwestowania w nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wojszyce,Wrocław

529 000 zł35 m² 15 157,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnej kawalerki o powierzchni 34.9 m w świetnej lokalizacji Wrocławia - Wojszyce. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

398 380 zł23 m² 17 549,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Lokal Z zawartą umową najmu na rok, kwota najmu-2150 brutto plus opłaty po stronie wynajmującego. Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

507 051 zł32 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy zupełnie nowe 1-pokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grabiszyńska

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

2 300 zł18 m² 127,78 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie usytuowany na ósmym piętrze w samym centrum Wrocławia przy ul. Grabiszyńskiej. Mieszkanie o powierzchni 18 m 2 składa się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strońska

Gaj,Wrocław

2 300 zł37 m² 61,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania w spokojnej okolicy, ale z dogodnym dostępem do centrum miasta? Mam dla Ciebie świetną propozycję! Opis mieszkania: oferujemy na wynajem nowoczesną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł20 m² 115 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękna, nowa kawalerka z balkonem przy placu Strzegomskim. Przytulna w pełni wyposażona w nowe sprzęty kawalerka, z balkonem, położona na 7 piętrze nowego bloku, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

511 815 zł27 m² 18 625 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w Topowej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

450 000 zł31 m² 14 488,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Maślice to dzielnica wyróżniająca się na mapie miasta licznymi terenami zielonymi, bliskością rzeki i lasu. Jest to miejsce doskonałe do rekreacji i odpoczynku, które z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mulicka

Psie Pole,Wrocław

360 000 zł32 m² 11 145,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie we Wrocławiu przy ul. Mulickiej (psie Pole) o powierzchni 32,3 m , usytuowane na pierwszym piętrze w zadbanej kamienicy. Mieszkanie składa się z jednego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Balonowa

Gądów Mały,Wrocław

519 990 zł28 m² 18 604,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Funkcjonalna kawalerka! | Nowa inwestycja | Gądów!.|. Polecam na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę, w zachodniej części : Wrocławia Gądów- ul. Balonowa 16-26. Nowa inwestycja Dach Bud. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kleczkowska

Wrocław,dolnośląskie

419 159 zł25 m² 16 489,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń! Umów się na spotkanie! Zadzwoń , a zyskasz: możliwość zobaczenia tego mieszkania czy podobnego Na wirtualnej makiecie 3D zobaczysz jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Stawowa

Przedmieście Oławskie,Wrocław

524 000 zł28 m² 18 917 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

649 000 zł37 m² 17 771,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie idealne do wynajmu - kawalerka z opcją wydzielenia sypialni o pow. 36,52m2 z dużą loggią o pow. 9,92m2 w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wrocław

420 000 zł25 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwie nowoczesne Kawalerki na jednej kw. Zlokalizowane przy ul. Dmowskiego we Wrocławiu. WE can also speak english, call me to get more details! To wyjątkowe mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

598 000 zł27 m² 22 066,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

630 500 zł35 m² 18 149,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

487 000 zł28 m² 17 306,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy Fabrycznej. Niegdyś funkcjonowały tutaj największe zakłady przemysłowe w regionie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

975 000 zł53 m² 18 417,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Muchobór Mały,Wrocław

507 000 zł30 m² 17 070,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkanie - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty, cena niższa nawet o 20% od ofertowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

910 000 zł95 m² 9 608,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

100m! Inwestycja niedaleko pl. Bema/2 mieszkania Bardzo fajna nieruchomość przy ul. Jedności Narodowej o powierzchni prawie 100 m2, idealne dla inwestora lub dla rodziny Lokal został podzielony na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyczny loft blisko ostrowa tumskiego i rynku mieszkanie funkcjonalne I estetyczne W każdym szczególe W najbliższej okolicy najlepsze restauracje i kawiarnie we wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pawia

Wojszyce,Wrocław

764 775 zł57 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

476 600 zł27 m² 17 856,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

451 100 zł32 m² 14 101,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Proponuję Państwu piękne mieszkanie z balkonem - mieszkanie o pow. 31,99m2, 2 pokojowe, klasyczne z balkonem, z ekspozycją zachodnią, na 2 piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Brochów,Wrocław

425 132 zł30 m² 14 304,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie kawalerka o pow. 29,72m2 z ogromnym ogrodem 162,16m2! na zielonym, spokojnym Brochowie we Wrocławiu. Mieszkanie jest 1 - pokojowe ma pow. 29,72 m2 znajduje się na parterze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

379 000 zł27 m² 14 037 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 26,54 m2 w nowej inwestycji "łan" wybudowanej przez Polski Holding Nieruchomości w 2024 roku. Mieszkanie składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stalowa

Grabiszyn,Wrocław

450 354 zł32 m² 14 139,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie w centrum Wrocławia z ogródkiem! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy Grabiszyn, w centrum Wrocławia, co zapewnia doskonałe połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

408 491 zł27 m² 15 118,10 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Lux Kawalerka przy Legionów!/po remoncie Perełka! doskonała lokalizacja, idealny ciąg komunikacyjny - serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych Bardzo atrakcyjne jednopokojowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Osobowicka

Osobowice,Wrocław

374 800 zł35 m² 10 702,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Świetna kawalerka na start/osobowice/ogród Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z możliwością podzielenia na mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe na Wrocławskich Osobowicach z ogródkiem, wzdłuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

550 000 zł32 m² 17 155,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną kawalerka ta jest wykończona pod klucz, z meblami i sprzętem agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

619 000 zł31 m² 20 084,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,82m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne pod wynajem. Mieszkanie jest 1 - pokojowe ma pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

397 643 zł23 m² 17 517,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Lokal Z zawartą umową najmu na rok, kwota najmu-2100 brutto plus opłaty. Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Wrocław

542 000 zł31 m² 17 371,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Zamknij oczy i wyobraź sobie, że otwierasz niepozorne drzwi, a za nimi świat inny niż wszystko co znasz. Świat, gdzie mieszkanie na piątym piętrze apartamentowca staje się Twoim prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Gaj,Wrocław

455 350 zł26 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna kawalerka na Gaju, krzyki Chcesz mieszkać blisko centrum, a jednocześnie cieszyć się zielenią i wygodą? Ta kawalerka na osiedlu Gaj to idealne miejsce dla Ciebie! Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jaworska

Fabryczna,Wrocław

420 000 zł28 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 28 m , zlokalizowany we Wrocławiu przy ul. Jaworskiej 4a. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w nowym budynku z 2023.