dowolna

Kawalerki Wrocław - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

824 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

476 600 zł27 m² 17 856,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy Fabrycznej. Niegdyś funkcjonowały tutaj największe zakłady przemysłowe w regionie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

450 000 zł31 m² 14 488,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Maślice to dzielnica wyróżniająca się na mapie miasta licznymi terenami zielonymi, bliskością rzeki i lasu. Jest to miejsce doskonałe do rekreacji i odpoczynku, które z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sycowska

Psie Pole,Wrocław

345 000 zł28 m² 12 321,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Oferujemy bezobsługową nieruchomość inwestycyjną. Do sprzedania 87 gotowych, wykończonych, wynajętych mieszkań o powierzchni ok. 28 m2 z rynku wtórnego w jednym bardzo zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Psie Pole,Wrocław

426 500 zł28 m² 15 183,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Przedstawiamy niepowtarzalną ofertę inwestycyjną - pakiet aż 88 w pełni wynajętych mieszkań o powierzchni około 30 m każde, zlokalizowanych w prężnie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jest odnowiona kawalerka na ulicy Zielińskiego, 10 piętro, piękny widok. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia, w bloku przy ul. Zielińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Łaciarska

Stare Miasto,Wrocław

514 900 zł23 m² 22 387 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki, która łączy funkcjonalność z doskonałą lokalizacją. Mieszkanie 22,68m2 usytuowane jest na pierwszym piętrze w bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Psie Pole,Wrocław

365 000 zł28 m² 13 045 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Atrakcyjna Nieruchomość Dla Inwestora - Wykończone i Wynajęte Mieszkania z Rynku Wtórnego! W ofercie na sprzedaż wyjątkowa inwestycja: mieszkania o powierzchni ok. 30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Psie Pole,Wrocław

365 000 zł28 m² 12 915,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Atrakcyjna Inwestycja - Gotowe i Wynajęte Mieszkania! Na sprzedaż wyjątkowa oferta inwestycyjna: mieszkania o powierzchni ok. 30 m , zlokalizowane na Psim Polu, zarządzane przez renomowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

550 000 zł32 m² 16 933,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka z gotową łazienką, wykończonymi podłogami, drzwiami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

686 531 zł39 m² 17 694,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Justin Center 38m2 Loft Apartament - studio! Okazja / kawalerka / ul. Krawiecka / inwestycja Sprzedam bezpośrednio apartament położony w prestiżowym budynku Just in Center przy ulicy Krawieckiej 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Wrocław

Krzyki,Wrocław

519 000 zł34 m² 15 264,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Pomagamy w znalezieniu najemców Oferujemy Państwu na sprzedaż dużą kawalerkę o powierzchni 34 m2 w budynku z 2001 roku. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze. Lokal się składa z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Psie Pole,Wrocław

426 500 zł28 m² 15 253,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Wyjątkowa okazja inwestycyjna - pakiet 88 w pełni wynajętych mieszkań o powierzchni około 30 m , położonych w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Psie Pole we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Dominikański

Stare Miasto,Wrocław

698 000 zł25 m² 27 920 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Ovo Apartamenty Do sprzedaży 6 jednopokojowych mieszkań z obsługą portierską zlokalizowanych w centrum Wrocławia w prestiżowym kompleksie apartamentowo hotelowym ovo. Oferta idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

397 643 zł23 m² 17 517,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Lokal Z zawartą umową najmu na rok, kwota najmu-2100 brutto plus opłaty. Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

480 000 zł35 m² 13 777,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Mam przyjemność zaprezentować kawalerkę o powierzchni 34,84 m2 , usytuowaną na 1 pietrze w budynku przy ul. Grabiszyńskiej. Mieszkanie jest słoneczne i bardzo ciepłe. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

615 999 zł30 m² 20 485,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sycowska

Psie Pole,Wrocław

445 000 zł28 m² 15 938,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż kawalerka inwestycyjna na powierzchni ok. 30 m , zlokalizowana w rozwijającej się dzielnicy Psie Pole we Wrocławiu. To doskonała oferta dla osób szukających bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Psie Pole,Wrocław

377 300 zł28 m² 13 351 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Niezwykła Oferta Inwestycyjna: 88 Kawalerek na Psim Polu we Wrocławiu! Przedstawiam pakiet 88 w pełni wynajętych kawalerek, każda o powierzchni około 30 m , usytuowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Armeńska

Brochów,Wrocław

1 600 zł18 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Armeńskiej 7 *powierzchnia 18 m2 *piętro 1 *miejskie ogrzewanie *w pobliżu Amazon i lg *niedaleko również Uniwersytet Ekonomiczny Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stare Miasto,Wrocław

566 000 zł37 m² 15 443,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Komuny Paryskiej to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

513 040 zł27 m² 18 938 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana w centrum Wrocławia sprawdzi się doskonale jako inwestycja pod wynajem krótko jak i długo terminowym. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

679 000 zł39 m² 17 194,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka przy planowanym parku na Kępie Mieszczańskiej. Lokal w stanie deweloperskim. Obecnie otwarta przestrzeń do własnej aranżacji o powierzchni 39,49 mkw - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

598 000 zł27 m² 22 066,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

581 000 zł33 m² 17 606,10 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie ma powierzchnię 33m2 i znajduje się na parterze w 11 piętrowym apartamentowcu z windą z poziomu garaży. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Psie Pole,Wrocław

365 000 zł28 m² 13 012,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Nieruchomość Inwestycyjna - Gotowe, wykończone, wynajęte mieszkania z rynku wtórnego! Oferujemy 88 mieszkań o powierzchni około 30 m w doskonałej lokalizacji. zarządzanych przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

494 819 zł29 m² 17 356 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wrocław

Strachowice,Wrocław

1 850 zł25 m² 74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu lokal w klimacie loftowym. Klimatyzowany. Zarembowicza - Minimaxy. Kawalerka o pow. 25m2. w pełni wyposażona i umeblowana, aneks kuchenny, łazienka z prysznicem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

619 000 zł31 m² 20 084,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,82m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne pod wynajem. Mieszkanie jest 1 - pokojowe ma pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Prudnicka

Krzyki,Wrocław

2 000 zł25 m² 450 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Klimatyczna kawalerka typu studio , w okolicy dworca głównego pkp, bezpośrednio, krzyki, ul.Prudnicka, osiedle strzeżone, VIp, winda, umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Na Ostatnim Groszu

Gądów Mały,Wrocław

405 000 zł24 m² 16 875 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka z dużym balkonem na 7 piętrze 10 piętrowego bloku - Fabryczna na Gądowie Małym przy ul. Na Ostatnim Groszu. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

709 000 zł41 m² 17 284,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka przy planowanym parku na Kępie Mieszczańskiej. Lokal w stanie deweloperskim. Obecnie otwarta przestrzeń do własnej aranżacji o powierzchni 41,02 mkw - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

374 000 zł28 m² 13 169 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

toplokalizacja/1pok./Uniwersytet Ekonomiczny/okazja/Kamienna Przedstawiamy Państwu na sprzedaż kawalerkę do remontu mieszczącą się na 6-tym piętrze 10-piętrowego budynku z lat 70-tych przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Stabłowice,Wrocław

198 990 zł22 m² 9 212,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Stabłowice /1pok./do remontu/Towarowa/Tanio Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 21 m2, mieszczące się na parterze dwupiętrowego budynku z 1930 r. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Leśnica,Wrocław

348 990 zł68 m² 5 170,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

inwestycyjne/wolska/4pok/obniżona cena!./centrum!/tanio/Leśnica/top Świetna alternatywa inwestycyjna! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 67,1 m2 które znajduje się przy ul. Wolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nepalska

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 650 zł24 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasna kawalerka przy ulicy Nepalskiej 26 we Wrocławiu *powierzchnia 24 m2 *piętro 3 *ogrzewanie miejskie *niezwykle przytulne mieszkanie składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Gaj,Wrocław

530 000 zł33 m² 16 222,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,67m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką. Kawalerska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Brochów,Wrocław

425 132 zł30 m² 14 304,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie kawalerka o pow. 29,72m2 z ogromnym ogrodem 162,16m2! na zielonym, spokojnym Brochowie we Wrocławiu. Mieszkanie jest 1 - pokojowe ma pow. 29,72 m2 znajduje się na parterze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Ołbin,Wrocław

902 190 zł62 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 62,22m2 znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

397 863 zł23 m² 17 589 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

2 200 zł25 m² 88 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na wynajem luksusowa kawalerka o powierzchni 25 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

291 500 zł20 m² 14 849,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż gotowe, oddane do użytku apartamenty inwestycyjne przy ul. Zwycięskiej, na Ołtaszynie. Zawarta umowa najmu z operatorem.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij