dowolna

Kawalerki Wrocław - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

824 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Legnicka

Popowice Północne,Wrocław

2 150 zł20 m² 104,88 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, nowoczesne i dobrze wyposażone mieszkanie w inwestycji Legnicka 33, w centrum Wrocławia. Budynek I osiedle - ul. Legnicka 33 (rok budowy budynku: 2020) Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

349 000 zł14 m² 24 646,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kawalerka przy Dworcu/klima/antresola+6m/ Booking na Start Oferujemy na sprzedaż bardzo fajną kawalerkę przy ulicy Kościuszki/ Pułaskiego niedaleko sklepu Aldi Powierzchnia to 14 mkw plus antresola 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szybka

Przedmieście Oławskie,Wrocław

509 900 zł40 m² 12 590,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przestronna kawalerka z wydzieloną sypialnią o powierzchni 40,31 m we Wrocławiu przy ulicy Szybkiej , Usytuowane na 4 piętrze z 7 w budynku z 2002 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Nyska

Tarnogaj,Wrocław

2 400 zł33 m² 71,73 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okazja! bez prowizji! Super kawalerka z 15 m tarasem na Osiedlu Innova (ul. Nyska, piękna, jesionowa) poleca się na wynajem! Wyjątkowa oferta, która musi trafić w odpowiednie ręce :).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

2 200 zł28 m² 79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni 28 m2 znajduje się na Wrocławskim Rynku, oferując malowniczy widok na ulicę Więzienną. Posiada atrakcyjny układ , które urządzone są w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Pirenejska

Gaj,Wrocław

514 999 zł38 m² 13 552,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Gaj/krzyki/pirenejska/38m2/oddzielnakuchnia/balkon gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronny, jednopokojowy apartament z oddzielną kuchnią z oknem, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kazachstańska

Brochów,Wrocław

414 991 zł32 m² 13 111,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Brochów-ul.Kazachstańska | Duża kawalerka! 2023.|. Polecam na sprzedaż mieszkanie znajduje się w spokojnej dzielnicy Wrocławia, kilka kilometrów od Rynku i od wschodniej obwodnicy Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nefrytowa

Krzyki,Wrocław

476 661 zł41 m² 10 188,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Udogodnienia: w okolicy znajdują się tereny zielone, przedszkole, opieka zdrowotna, ogrzewanie podłogowe w każdym lokalu. Przynależności: każde mieszkanie posiada balkon lub loggie. Deweloper.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

512 169 zł25 m² 20 300 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wrocław

Biskupin,Wrocław

405 000 zł26 m² 15 565 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Hit Kawalerka na biskupinie/inwestycja/najem/odra Kawalerka (26 m2) na osiedlu Biskupin/ blisko pwr, um, uw. Do centrum 15 minut tramwajem! Łazienka, aneks kuchenny, pokój z balkonem francuskim. Piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

402 714 zł23 m² 17 835 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

tel. * * Partynice * Apartament inwestycyjny wykończony pod klucz * Świetna opcja dla inwestora Oferowany Lokal składa się z: -Salonu z aneksem -łazienki -przedpokoju -balkonu -dodatkowo miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

599 000 zł32 m² 18 436,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 1 pokojowe z opcją wydzielenia sypialni o pow. 32,49m2 z loggią w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu kawalerka w apartamentowcu Legnicka 33 z widokiem na panoramę miasta, z tarasem na najwyższym piętrze budynku. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Okolice Magnolii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

398 990 zł26 m² 15 646,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

toplokalizacja!/okazja/premium/centrum/grabiszyńska/1pok. Gotowiec inwestycyjny idealny pod najem krótkotermiowy! Obniżona cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luksusowy apartament w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

300 000 zł20 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż kawalerka w wysokim budownictwie z świetnym widokiem na miasto. Dodatkowym atutem tej kawalerki jest fakt, że budynek, w którym się znajduje, jest objęty profesjonalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

2 650 zł23 m² 115,22 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeżeli cenisz wygodę i nowoczesność, a jednocześnie uwielbiasz styl miejskiej kamienicy to ta nieruchomość jest ideana dla Ciebie :-) Do wynajęcia wyjątkowa duża kawalerka w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Lipa Piotrowska,Wrocław

695 000 zł42 m² 16 469,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą gotowców inwestycyjnych o powierzchni ok 42m Wrocław - Psie Pole - Lipa Piotrowska, przy ulicy Lawendowej. Lokale składać się będą z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Godlewskiego

Muchobór Wielki,Wrocław

325 000 zł22 m² 14 977 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Kawalerka z komórką lokatorską na Muchoborze Wielkim - przy ul. Godlewskiego Metraż: 21,70 m2 Piętro: 1 z 4 Blok z 2005 roku Czynsz: 370 zł Ogrzewanie centralne miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

399 000 zł24 m² 16 828 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka przy Sky Tower, po remoncie. Kawalerka na czwartym piętrze z aneksem kuchennym, w centrum, o łącznej powierzchni 24 m2 w budynku z windą z lat 80-tych. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

345 000 zł28 m² 12 234 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

W doskonałej lokalizacji obok wrocławskiego Aqaparku i uniwersytetu Ekonomicznego. Aktualnie mieszkanie wynajęte (sprawdzony terminowo płacący najemca) z długoterminowym najemcą. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Worcella

Wrocław,dolnośląskie

439 900 zł42 m² 10 424,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

centrum/worcella/toplokalizacja!/rynek/1pok./42m2/obniżona cena! OBNIŻONA CENA! Ze względu na lokalizację idealne pod inwestycję! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż apartament w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

523 631 zł36 m² 14 545,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Kawalerka o praktycznym układzie z osobną kuchnią przy ul. Szewskiej na wrocławskim Rynku! Przedstawiam Państwu nieruchomość, która z uwagi na doskonałą lokalizację jest świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Piękna

Tarnogaj,Wrocław

560 000 zł31 m² 18 348,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Wrocław, krzyki, tarnogaj, ul. Piękna. Świetna lokalizacja, balkon, winda. Blisko tramwaje i sklepy! Na sprzedaż przytulne mieszkanie przy ul. Pięknej. Zlokalizowane w bardzo spokojnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Januszowicka

Borek,Wrocław

529 000 zł35 m² 15 114 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w bloku w idealnym stanie w zielonej okolicy - w sercu Borku. Przytulna aranżacja oraz przemyślany rozkład to główne atuty tego mieszkania. Opiekun oferty: tel. Should you.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Murarska

Pilczyce,Wrocław

470 000 zł35 m² 13 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na spokojnym osiedlu w okolicy ul. Górniczej: ilość pokoi: 1 Metraż mieszkania: 34,61 m2 Metraż piwnicy: ok. 13 m2 Piętro: parter/2 budynek I okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Cybulskiego

Nadodrze,Wrocław

370 000 zł23 m² 15 887 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 23,29 m2 położone na parterze w kamienicy w samym centrum miasta dostępne od zaraz. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

619 000 zł31 m² 19 967,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska 0% prowizji. Gotowe! Oferuję na sprzedaż nowe mieszkanie deweloperskie w inwestycji zlokalizowanej tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Kawalerka o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 800 zł24 m² 76,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

CO wynajmujemy? Wygodną kawalerkę 23,5 m2 znajdujacą się na 5 piętrze sześciopiętrowej kamienicy-plomby przy ul. Jedności Narodowej na wrocławskim Ołbinie. Jaki jest standard? Mieszkanie zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 100 zł32 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Zapraszamy do wynajmu nowoczesnego jednopokojowego mieszkania z balkonem, zlokalizowanego w sercu Śródmieścia, przy ulicy Grunwaldzkiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

2 200 zł29 m² 75,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentuję na wynajem komfortowe w pełni wyposażone mieszkanie z ogródkiem oraz miejscem postojowym w hali garażowej Mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

2 200 zł25 m² 88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dla 1 - 2 spokojnych osób pracujących (studentów/-tek) mieszkanie 1-pokojowe, 25 mkw. Słoneczne, ciepłe, po niedawnym remoncie. Wygodna lokalizacja we Wrocławiu-Śródmieście, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Borowska

Gaj,Wrocław

329 000 zł22 m² 14 839,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Gaj, borowska, obok park skowroni, zielono, spokojnie super lokalizacja, w pobliżu tramwaje, autobusy oferta wstrzymana Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 22,87 m2. składa się z ciemnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

505 600 zł28 m² 17 853,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka z gotową łazienką, gotową kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

2 000 zł35 m² 57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zarezerwowane. Wrocław Stare Miasto, okolice Rynku i Galerii Dominikańskiej. Do wynajęcia spore 1-pokojowe mieszkanie w bloku. W jego skład wchodzi przedpokój, pokój plus kuchnia, wnęka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

689 265 zł28 m² 24 643 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Twoje miejsce w centrum Wrocławia! Proponuję Państwu prestiżową inwestycję, która wyróżnia się znakomitą lokalizacją (plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

689 265 zł28 m² 24 643 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

512 169 zł25 m² 20 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Inżynierska

Grabiszyn,Wrocław

339 000 zł26 m² 12 889,70 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja fat / Tarasy Grabiszyńskie | Studio 26m2 kawalerka 26m2 do odświerzenia/ remontu lub własnej aranżacji. Dokumenty gotowe do sprzedaży. Lokal składa się z: - otwartej przestrzeni dziennej; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

355 000 zł24 m² 14 791,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży kawalerka o pow. 24m2, położona na 3 piętrze w kamienicy przy ul. Kolejowej. Mieszkanie po remoncie, wszystkie media miejskie. Lokal składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Powstańców Śląskich,Wrocław

680 000 zł36 m² 18 774,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Wykończone studio idealne na inwestycję. W ofercie sprzedaży nowocześnie wykończony lokal o powierzchni 36,22 m2 przy ul. Madalińskiego. Inwestycja zrealizowana w 2022 roku przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

584 018 zł33 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Chcesz iść do rynku na piechotę? Albo bardzo szybko wynająć i zarabiać? Wybierz tą inwstycję 0% prowizji! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 32,81 m2. Znajdziesz ją 10 minut spacerem od.