dowolna

Kawalerki Wrocław - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

824 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pułaskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 600 zł31 m² 83,87 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartamentowiec 2023 Ścisłe Centrum W pełni urządzony Wysoki standard Wynajmę apartament o powierzchni 31 mkw zlokalizowany na 2 pietrze nowego budynku w ścisłym centrum Wrocławia , 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

357 638 zł20 m² 18 265,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Gersona

Biskupin,Wrocław

410 000 zł26 m² 15 769,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Bardzo przytulna i zadbana kawalerka zlokalizowana na Biskupinie - jednej z najbardziej pożądanych i atrakcyjnych dzielnic Wrocławia. Obecność uczelni, infrastruktury komunikacyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

549 900 zł26 m² 21 564,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Podpisz umowę do 28-06-2024, a otrzymasz 2%rabatu. Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

502 440 zł33 m² 15 407,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka z gotową łazienką, pokój w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Robotnicza

Stare Miasto,Wrocław

1 290 zł15 m² 86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia przytulna kawalerka w spokojnej okolicy *z pobliskich przystanków kursuje mnóstwo autobusów, co daje swobodę w poruszaniu się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

429 000 zł27 m² 15 888,90 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykłej nieruchomości. Mieszkanie znajduje się bardzo blisko skytower, ul. Tadeusza Zielińskiego. Nieruchomość o powierzchni 27 m2 dwa lata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Worcella

Wrocław,dolnośląskie

449 990 zł42 m² 10 613 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Worcella/centrum/toplokalizacja!/1pok./42m2/obniżona cena! Ze względu na lokalizację idealne pod inwestycję! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż apartament w centrum Wrocławia przy ul. Worcella.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Przestrzenna

Huby,Wrocław

1 900 zł21 m² 90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę kawalerkę - pierwszy najem. Mieszkanie znajduje się w cichej ulicy, jednocześnie bardzo blisko tętniącej życiem części Wrocławia. Mieszkanie umeblowane : W pokoju szafa, łóżko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kazachstańska

Brochów,Wrocław

414 999 zł32 m² 13 108 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Brochów-ul.Kazachstańska | Duża kawalerka! 2023. Polecam na sprzedaż mieszkanie znajduje się w spokojnej dzielnicy Wrocławia, kilka kilometrów od Rynku i od wschodniej obwodnicy Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

576 900 zł27 m² 21 287,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 100 zł28 m² 75 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Oferujemy do wynajęcia wyjątkowe jednopokojowe mieszkanie w Śródmieściu przy Placu Grunwaldzkim. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gwiaździsta

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 000 zł29 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Zapraszamy do wynajęcia komfortowego jednopokojowego mieszkania o powierzchni 29 m , zlokalizowanego na Krzykach przy ulicy Gwiaździstej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Krakowska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 100 zł25 m² 84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka z Antresolą przy ul. K0ściuszki we Wrocławiu! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnej klimatyzowanej kawalerki z antresolą w doskonałej lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

550 140 zł32 m² 16 969,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną. Kawalerka jest wykończona pod klucz z meblami i sprzętem agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

404 490 zł27 m² 15 155,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

449 990 zł33 m² 13 472,80 zł/m²

 

Piętro:5/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

kawalerka /poranna /krzyki/ hit / nowa łazienka / balkon / piwnica Przestronna kawalerka składająca się z jednego pokoju, osobnej kuchni i dużej łazienki. Umeblowana, gotowa do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

549 900 zł26 m² 21 564,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

644 160 zł39 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie typu loft 1 pokojowe o pow. 39,04m2 znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

502 440 zł33 m² 15 407,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

505 620 zł28 m² 17 853,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka wykończona pod klucz, z meblami , z aneksem kuchennym w zabudowie oraz sprzętem agd. Kawalerka jest gotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żegiestowska

Gaj,Wrocław

553 737 zł33 m² 16 949,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,67m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką. Kawalerska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

505 620 zł28 m² 17 853,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 28,29m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

2 200 zł26 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową kawalerkę w centrum Wrocławia, zlokalizowaną w kamienicy przy ul.Hallera przy skrzyżowaniu z ul.Powstańców Śląskich. To unikalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

550 000 zł32 m² 17 155,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,06m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

1 900 zł33 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

* lokalizacja: grabiszyn/grabiszyńska 204 * Ilość pokoi: 1 * Metraż: 33 mkw * Kuchnia: aneks, wyposażona, * Piętro: 4/8 * Informacje dodatkowe: dostępne od zaraz, możliwość wynajęcia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

502 440 zł33 m² 15 412,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,6m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Worcella

Wrocław,dolnośląskie

449 995 zł43 m² 10 465 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Apartament w centrum ul Worcella o powierzchni 42m2! Możliwość zrobienia 2 pokoi Osobno kuchnia Salon plus Nysa Do mieszkania przynależy piwnica Kw bez obciążeń Ogrzewanie elektryczne Gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

434 024 zł28 m² 15 309,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

379 159 zł26 m² 14 701,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Toruńska

Psie Pole,Wrocław

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Cudowna kawalerka / umeblowana do zamieszkania / cicha okolica tramwaj, autobus za rogiem Zadzwoń i umów się na prezentacje. Tel Kawalerka o pow. 31m2 na którą składa się ; - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne