dowolna

Kawalerki Wrocław - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

824 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Wrocław

190 000 zł39 m² 4 833,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1902

Opis: witam mam do sprzedania 1 pokojowe, mieszkanie o powierzchni 39,31 m2 położone na parterze w zadbanej kamienicy przy ul. Żeromskiego we Wrocławiu. Mieszkanie jest umeblowane ,składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

199 000 zł30 m² 6 633,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Piękna kawalerka o pow.30m2 w okolicach ul. Świeradowskiej Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze, w domu wielorodzinnym z 2005 roku. Przestronne i jasne mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piławska

Krzyki,Wrocław

215 000 zł30 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji Krzyki Gaj! Piękne mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni ok. 30m2 znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

190 000 zł28 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowa kawalerka na Nowym Dworze w kamienicy po kapitalnym remoncie. Mieszkanie 28mkw składające się z widnej kuchni, oddzielnego pokoju, łazienki, przedpokoju. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

175 000 zł26 m² 6 618,76 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Czy zależy Państwu na małym, zgrabnym mieszkaniu położonym w okolicy Uniwersytetu Ekonomicznego, jednocześnie ze świetnym połączeniem komunikacyjnym z Politechniką, uniwersytetem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piławska

Krzyki,Wrocław

193 000 zł29 m² 6 655,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Biuro obecnie ma promocję i nie pobiera prowizji od kupujacego. Prowizja 0 %! Komfortowa, przestronna, w pełni rozkładowa kawalerka o powierzchni 29 m2. Składa się z dużego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Bulwar kard. Stefana Wyszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

189 000 zł25 m² 7 560 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż kawalerkę 25m na trzecim piętrze w budynku cztero - piętrowym w doskonałej lokalizacji przy ul. Wyszyńskiego a ul. Damrota we Wrocławiu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wrocław, stare Miasto, rynek, do wynajęcia mieszkanie 42 mkw. Do wynajęcia lokal mieszkalny w najlepszej z możliwych lokalizacji, z pięknym widokiem na Wrocławski Rynek. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jaracza

Śródmieście,Wrocław

168 000 zł27 m² 6 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

|!atrakcyjnie zlokalizowana kawalerka 27 m2!okolice pl. Grunwaldzkiego ul. Jaracza! Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w powojennej kamienicy, składa się z przestronnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kruszwicka

Stare Miasto,Wrocław

180 000 zł31 m² 5 806,45 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Wrocław, stare miasto ul. Litomska. Do sprzedaży kawalerka 31 mkw, parter, za 180 000 pln, do remontu. Mieszkanie, które może być świetne na start, proste wykończenie mieszkania daje duże możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reja

Śródmieście,Wrocław

159 000 zł41 m² 3 878,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne mieszkanie 1-pokojowe o pow.41m2 w dzielnicy Śródmieście, w okolicach ulicy Reja. Lokal składa się z: 1 pokoju z nyżą oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

190 000 zł29 m² 6 551,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczególnie polecam! nowa cena! Na sprzedaż piękna, świeżo wyremontowana kawalerka o pow. 29m2 w kamienicy w okolicach ul. Strzegomskiej we Wrocławiu /dzielnica Fabryczna. Samodzielny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

252 000 zł36 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Wrocław, stare Miasto, ok. ul. Szewskiej, 1oo metrów od Rynku. Przytulne mieszkanie o pow. 35,9 m2, na drugim piętrze. Mieszkanie dwustronne, jasne, rozkładowe. Kuchnia z wydzielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dworcowa

Krzyki,Wrocław

900 zł16 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Pokój na wynajem! Bez prowizji! bn Kontrakt oferuje na wynajem 2 osobowy pokój o powierzchni 16m2 w wyremontowanym nowym mieszkaniu w wysokim standardzie przy ulicy Dworcowej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasińskiego

Stare Miasto,Wrocław

252 493 zł47 m² 5 394 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Wrocław, ul. Kniaziewicza, centrum. Mieszkanie 1-pokojowe, standard developerski [rynek pierwotny]. Konstrukcja pozwala na podział salonu na dwa wygodne pokoje. Powierzchnia mieszkania 46,81 m2, IV piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

210 000 zł30 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaoferować państwu kawalerkę w idealnym stanie 30m2 Mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze w 5-piętrowym bloku Dodatkowym atutem jest przynależna duża piwnica (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stwosza

Stare Miasto,Wrocław

259 000 zł37 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie w samym sercu Wrocławia! Usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku przy ul. Wita Stwosza. Mieszkanie składa się z pokoju, osobnej kuchni z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pomorska

Śródmieście,Wrocław

224 229 zł33 m² 6 794,82 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

UL. Pomorska, okolice rynkundash; 1-pokojowe nowe mieszkanie sprzedaż. Lokalizacja: wrocław, śródmieście. Przytulne mieszkanie developerskie o powierzchni 33,47 m2, 6 piętro ndash; balkon 4,66 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Wrocław

169 000 zł23 m² 7 409,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Polecam kawalerkę, która mieści się w samym sercu Wrocławia. Idealna dla studenta, singla lub pod wynajem. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego (12,51 m2), niewielkiego przedpokoju (2,52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze Wrocław

Krzyki,Wrocław

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

do zaoferowania pod wynajem mamy ładne, ciche i słoneczne mieszkanie - kawalerka na ul. Wiśniowej, świetnie skomunikowane, umeblowane w wysokim standardzie blisko centrum i Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grunwaldzka

Śródmieście,Wrocław

179 000 zł25 m² 7 160 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Grunwaldzka - pl. Grunwaldzki Do sprzedaży kawalerka o pow. 25m2. Kamienica, pierwsze piętro. Mieszkanie po remoncie- wymienione wszystkie instalacje, ogrzewanie elektryczne ( piece akumulacyjne, II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

247 000 zł34 m² 7 264,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Luksusowa kawalerka na wojszycach okolice akademii medycznej Biuro Nieruchomości Kontrakt poleca nowoczesną przestronną kawalerkę (studio) o powierzchni 34 mkw, usytuowaną na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wrocław

Krzyki,Wrocław

850 zł20 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładna kawalerka w pełni umeblowana, dla 1-2 osób. Pokój o pow. 20 m2 z aneksem kuchennym + łazienka. Jedna ściana zabudowana j szafą, dzięki czemu jest dużo miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piławska

Gaj,Wrocław

187 000 zł30 m² 6 233,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Piławska (krzyki - Gaj). Atrakcyjna lokalizacja. Blisko tereny zielone. W pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pomorska

Śródmieście,Wrocław

224 229 zł33 m² 6 794,82 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

 

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dworcowa

Krzyki,Wrocław

750 zł16 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Pokój na wynajem! Bez prowizji! bn Kontrakt oferuje na wynajem pokój o powierzchni 16m2 w wyremontowanym nowym mieszkaniu w wysokim standardzie przy ulicy Dworcowej we Wrocławiu. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

220 000 zł32 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

| mieszkanie położone przy ulicy Komandorskiej w drugiej linii zabudowy, dzięki czemu panuje w nim idealna cisza. Lokal składa się z przestronnego pokoju połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasińskiego

Stare Miasto,Wrocław

252 493 zł47 m² 5 394 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pierwiosnkowa

Krzyki,Wrocław

1 000 zł43 m² 23,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dla 2 osób komfortowe mieszkanie jednopokojowe w okolicach ul. Grabiszyńskiej. Powierzchnia 43 m2. Składa się z dużego, przestronnego pokoju, odrębnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

180 000 zł34 m² 5 294,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

| do sprzedania kawalerka na pl. Legionów do kapitalnego remontu. Blisko rynku. Niedaleko szkoły, urzędy, kościoły. Bardzo dobrze rozwinięta komunikacja miejska. Mieszkanie posiada balkon. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 700 zł26 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

0% prowizji luksusowa kawalerka W apartamentach wiśniowa Nieruchomość: do wynajęcia luksusowa kawalerka o powierzchni 26 mkw usytuowana na 3 piętrze nowoczesnego apartamentowca .Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Piławska

Gaj,Wrocław

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w nowym budynku do wynajęcia przy ul.Piławskiej we Wrocławiu (w pobliżu Akademii Medycznej i FerioGaju). Umeblowane + 30 m2 taras. Świeżo po remoncie. Cena 1500 zł miesięcznie +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zegadłowicza

Wrocław,dolnośląskie

219 000 zł37 m² 5 918,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Okazja! Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu, świetnie zlokalizowaną 37,3 m2 kawalerkę idealną dla młodej pary na ?dobry start? lub dla osoby starszej. Jest to prawdziwa okazja, ponieważ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

205 000 zł33 m² 6 191,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

| bardzo ładna przestronna kawalerka. Mieszkanie mieści się w bloku trzypiętrowym na trzecim piętrze. Nieruchomość jest po generalnym remoncie ( wymieniona elektryka, okna ). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pomorska

Śródmieście,Wrocław

224 229 zł33 m² 6 794,82 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

 

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

232 000 zł30 m² 7 733,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż całkowicie nowa, komfortowa kawalerka o wysokim standardzie z balkonem, ok. Hubskiej Apartamencik o powierzchni 30 m2 na 2 piętrze w nowym, świeżo oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Vinci

Brochów,Wrocław

171 000 zł37 m² 4 682,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! Atrakcyjna cena, ogromny potencjał! Mieszkanie na obrzeżach Wrocławia. Spokojna okolica, w pobliżu ogródki działkowe, bloki mieszkalne, przystanki komunikacji miejskiej. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stwosza

Stare Miasto,Wrocław

265 000 zł36 m² 7 357,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka o dużym potencjale położona w bloku blisko Rynku. Świetna lokalizacja w samym centrum Wrocławia. Mieszkanie jasne i ustawne. W budynku wymieniono dach, piony, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

245 000 zł34 m² 7 205,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne, rozkładowe mieszkanie 1-pokojowe o pow.34m2 w dzielnicy Stare Miasto, okolice Świdnickiej. Lokal składa się z: jednego pokoju oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

210 000 zł20 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka o pow. 20mkw. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku znajdującym się w okolicy ul. Prostej Lokal składa się z: pokoju z balkonem łazienki aneksu kuchennego Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne