dowolna

Kawalerki Wrocław - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

824 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Zakrzów,Wrocław

140 000 zł23 m² 6 194,69 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis: polecam kawalerkę na osiedlu Zakrzów o powierzchni 22,60 m2. Pokój 17 m2, łazienka, kuchnia, przedpokój.Dodatkowo piwnica 3m przypisana do mieszkania. Na podłodze panele, nowe okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Borowska

Gaj,Wrocław

185 000 zł34 m² 5 441,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1839

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane przy ul. Borowskiej (krzyki - Gaj). Okolica bogata w wszelakie sklepy i liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lwowska

Stare Miasto,Wrocław

169 000 zł31 m² 5 451,61 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Świetna okazja cenowa! Na sprzedaż przestronna, w pełni rozkładowa kawalerka o powierzchni 31m 2 , w okolicy ul. Lwowskiej, w dzielnicy Stare Miasto, centrum. Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

189 000 zł32 m² 5 869,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez prowizji od kupujacego! Prowizja 0%. Ładna, jednopokojowa kawalerka z aneksem kuchennym, położona na nowoczesnym osiedlu z roku 2001. Składa się z: salonu otwartego na kuchnię (open space).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

890 zł29 m² 30,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

26 m kw. na ul. Spiżowej-centrum, ale cicho i spokojnie, blok niedawno docieplony. Nowe okna, drzwi wejściowe, szafa wnękowa, gładzie. Przed przekazaniem mieszkania zostanie wykonany generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 250 zł25 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atrakcyjna kawalerka przy wrocławskim rynku Opis nieruchomości : Przytulna kawalerka typu studio usytuowana w bloku, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku. Mieszkanie po remoncie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Walońska

Krzyki,Wrocław

1 500 zł30 m² 50,17 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

0% Prowizji* atrakcyjna kawalerka W angel wings W super cenie Opis nieruchomości: komfortowa kawalerka usytuowana na parterze w apartamentowcu Angel Wings. Osiedle monitorowane, zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Wrocław

190 000 zł40 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

| przestronna kawalerka przy ul. Żeromskiego. Idealnie nadaję się jako inwestycja pod wynajem albo prowadzenie działalności gospodarczej. Lokal do małego odświeżenia. Nowa instalacja gazowa oraz piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Księska

Krzyki,Wrocław

163 900 zł30 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Super Oferta! Mieszkanie idealne pod wynajem! Do sprzedaży przytulna kawalerka z balkonem, usytuowana na parterze dwupiętrowego bloku wielorodzinnego, w dzielnicy Krzyki o pow. 29,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, al. Wiśniowa

Krzyki,Wrocław

1 700 zł26 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - nowe mieszkanie W atrakcyjnej lokalizacja lokalizacja: al. Wiśniowa. Atrakcyjna lokalizacja blisko centrum, obok dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasińskiego

Stare Miasto,Wrocław

252 493 zł47 m² 5 394 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Wrocław, ul. Kniaziewicza, centrum. Mieszkanie 1-pokojowe, standard developerski [rynek pierwotny]. Konstrukcja pozwala na podział salonu na dwa wygodne pokoje. Powierzchnia mieszkania 46,81 m2, IV piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

165 000 zł32 m² 5 156,25 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,19 m2, położone na 8 m piętrze w 8-piętrowego bloku. Jasne, przestronne, ustawne, ciepłe, z dużą ilością światła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hynka

Fabryczna,Wrocław

180 000 zł34 m² 5 247,81 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duża, słoneczna kawalerka w ocieplonym bloku na Gądowie. Mieszkanie w pełnym rozkładzie - pokój dzienny (21 m2) z dużym balkonem, osobna jasna kuchnia (8,3 m2) z miejscem na kąt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Władysława Jagiełły

Stare Miasto,Wrocław

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

0% prowizji* komfortowy apartament W centrum Opis nieruchomości : Komfortowe 1-pokojowe mieszkanie usytuowane w apartamentowcu "apartamenty Silesia". Budynek z 2007 r. o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, al. Matejki

Śródmieście,Wrocław

149 000 zł20 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

1-pokojowe mieszkanie o pow.20m2 w okolicach ul.Matejki Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze w bloku z 1964 roku. Ze względu na swoją doskonałą lokalizację oraz szybki dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

210 000 zł34 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Do sprzedania słoneczne, w rozkładowe 1-pokojowe mieszkanie o pow.34m2 w okolicach ul.Borowskiej Mieszkanie zlokalizowane jest na pierwszym pietrze w kamienicy z 1937 roku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mennicza

Stare Miasto,Wrocław

229 000 zł29 m² 7 896,55 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Gorąco polecam mieszkanie 1-pokojowe o pow. 29 w dzielnicy Stare Miasto, okolice ul. Menniczej. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze siedmiopiętrowego budynku z 1985roku. Budynek posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Księska

Krzyki,Wrocław

166 880 zł30 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Super Oferta! Mieszkanie idealne pod wynajem! Przytulna kawalerka na pierwszym piętrze z balkonem, w bloku mieszkalnym we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki o pow. 29,8 m2 Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

0% prowizji* komfortowa kawalerka W centrum - odra house Opis nieruchomości: nowa, piękna kawalerkę usytuowana na 6 piętrze w prestiżowym budynku Odra House. Apartamentowiec z recepcją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Białowieska

Fabryczna,Wrocław

185 000 zł24 m² 7 872,34 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Opis Polecam na sprzedaż kawalerkę na Popowicach. Mieszkanie ma powierzchnię 23,5m2 i składa się przedpokoju, pokoju, widnej kuchni i łazienki z wc. Kawalerka przeszła remont (wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

1 150 zł40 m² 28,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opi Polecam do wynajęcia przestronną kawalerkę o łącznej powierzchni 40 m2 przy ul. Grabiszyńskiej. Na mieszkanie składa się duży pokój z antresolą, duża widna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Borowska

Gaj,Wrocław

195 000 zł34 m² 5 735,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1839

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Nowy Targ

Stare Miasto,Wrocław

159 000 zł23 m² 6 913,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne mieszkanie 1-pokojowe o pow. 23 m kw. w dzielnicy Stare Miasto, tuż przy Wrocławskim Rynku. Lokal składa się z: jednego pokoju oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Rybacka

Stare Miasto,Wrocław

180 000 zł26 m² 7 058,82 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

| kawalerka w centrum Wrocławia, na osiedlu Szczepin, po generalnym remoncie z klimatyzacją. Wymienione wszystkie instalacje, okna, podłogi. Pokój z aneksem kuchennym. Budynek zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pilczyce

Pilczyce,Wrocław

950 zł30 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia. Pokój, kuchnia, łazienka. Czynsz to 950 pln + media, dodatkowo kaucja. Powierzchnia mieszkania ok. 29 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowa kawalerka W okolicy placu grunwaldzkiego Opis nieruchomości: przestronna, komfortowa kawalerka usytuowana na 1 piętrze w nowym budownictwie. Zadbany budynek na ogrodzonej posesji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

120 000 zł30 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe przy ul. Nowowiejskiej w przyziemiu. Mieszkanie po remoncie, 30m2. Mieszkanie bardzo ciepłe i przytulne. Plastikowe okna. Niskie koszty utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

229 350 zł46 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Kupujący zwolniony Z prowizji oraz opłaty 2% pcc. Fabryczna stabłowice - nowoczesne osiedle; mieszkania 1,2, i 3 pokojowe z balkonami, tarasami, antresolami. Inwestycja wybudowana -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

215 808 zł34 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 1 pokojowe, przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w nowej inwestycji na Oporowie. Kameralna zabudowa, dom posiada 12 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Damrota

Śródmieście,Wrocław

189 000 zł25 m² 7 560 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Gorąco polecam mieszkanie 1-pokojowe o pow. 26 w dzielnicy Śródmieście, okolice ul. Damrota. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku. Mieszkanie składa się: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Jaracza

Śródmieście,Wrocław

178 000 zł27 m² 6 592,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Jaracza. Bardzo atrakcyjna lokalizacja - dobre połączenie z różnymi częściami Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

159 000 zł30 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Najlepsza oferta lutego! Na sprzedaż bardzo zadbana duża kawalerka o powierzchni 30 m2 w dzielnicy Stare Miasto, w okolicach ul. Braniborskiej. Mieszkanie składa się z: * salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Rodzinna

Krzyki,Wrocław

220 000 zł33 m² 6 626,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

| kawalerka położona przy ul. Rodzinnej. Niska zabudowa, osiedle zamknięte. Mieszkanie mieści się na wysokim parterze w bloku z 2006 r. Nieruchomość bardzo dobrze utrzymana, wszystkie ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Bulwar kard. Stefana Wyszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

189 000 zł25 m² 7 560 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz dobrej inwestycji? kawalerka W bardzo dobrym stanie I lokalizacji Bardzo dobra komunikacja miejska oraz odległość 20 minut spacerem od Placu Grunwaldzkiego czyni to mieszkanie idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Bajana

Gądów-Popowice Południowe,Wrocław

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ładna, duża, słoneczna kawalerka na osiedlu "pod Skrzydłami" - Gądów o pow. 39 m2. Dużo okien jasno z pokoju wyjście na spory słoneczny balkon. Salon połączony z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Pereca

Fabryczna,Wrocław

210 000 zł42 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedania atrakcyjną kawalerką w bardzo dobrej lokalizacji o powierzchni 42m2. Duży pokój o powierzchni ok. 21m2, oddzielna kuchnia z oknem o powierzchni ok. 11m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grochowa

Krzyki,Wrocław

229 000 zł35 m² 6 542,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Poszukujesz urządzonej kawalerki, do której mógłbyś wprowadzić się od zaraz? Duża, komfortowa kawalerka, krzyki, do wprowadzenia Na sprzedaż lokal położony na Krzykach w okolicy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

0% Prowizji* studio loft W rezydencji tumskiej Opis nieruchomości: mieszkanie typu open space. Mieszkanie o powierzchni 48mkw i wysokości 3,5m położone na ostatnim pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

190 000 zł36 m² 5 205,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Nowa cena! Nowa cena! Nowa cena! Na sprzedaż duża kawalerka o pow. 36,5m2 w dzielnicy Śródmieście, okolice ul. Jedności Narodowej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

170 000 zł32 m² 5 286,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Opis: polecam ustawną, przestronną, ciepłą i jasna kawalerkę z balkonem od strony południowej i oknami od południa oraz wschodu, odrębne podwórko z placem zabaw, stołem tenisowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kasprzaka

Sępolno,Wrocław

235 000 zł39 m² 6 025,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Kasprzaka (sępolno). Mieszkanie położone w spokojnej, cichej, zielonej okolicy w pobliżu Parku.