dowolna

Kawalerki Wrocław - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

824 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sępa-Szarzyńskiego

Śródmieście,Wrocław

1 200 zł33 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynagrodzenie biura do negocjacji! Do wynajęcia kawalerka w bardzo atrakcyjnej loaklizacji! okolice pl. Bema. Nieruchomość o powierzchni 33 m2. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łanowa

Krzyki,Wrocław

115 000 zł30 m² 3 815,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie na Krzykach w bardzo atrakcyjnej cenie - tylko 4000zł./m2! Mieszkanie o pow. użytkowej 28,86m2 w kamienicy na Klecinie, składa się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

1 050 zł25 m² 42 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem kawalerka w bardzo dobrym stanie o powierzchni 25 mkw zlokalizowana na Krzykach w okolicy al. Powstańców Śląskich / ul. Orlej. Lokal mieści się na 5p/10 w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Uznańskiego

Gaj,Wrocław

225 000 zł34 m² 6 555,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Lokalizacja: ul. Uznańskiego (krzyki - Gaj). Miejsce bardzo dobrze skomunikowane, także komunikacją miejską. W sąsiedztwie liczne sklepy, punkty usługowe, tereny zielone - m.in. Park Skowroni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Sempołowskiej

Śródmieście,Wrocław

199 000 zł23 m² 8 652,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż kawalerkę w świetnej lokalizacji przy pętli tramwajowej na Biskupinie. Blok z bloczków ceramicznych ( nie jest to wielka płyta). Mieszkanie świeżo odmalowane ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

139 000 zł18 m² 7 722,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

!Super okazja, mieszkanie w Centrm Miasta, jednocześnie zdala od zgiełku! obejrzyj mieszkanie bezpłatnie, oceń stan faktyczny I poznaj okolicę. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 18 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna lokalizacja! mieszkanie dla wymagających! lokalizacja: okolice ronda Powstańców Ślaskich. Bardzo atrakcyjna lokalizacja blisko centrum, terenów zielonych (m.in. Park Skowroni, nieco dalej Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z oddzielną kuchnią, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

176 400 zł28 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w nowym budynku w centrum Psiego Pola, jednopokojowe, powierzchnia 28 m Mieszkanie składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 600 zł47 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

0% prowizji luksusowa kawalerka na krzykach Opis nieruchomości: luksusowa kawalerka mieszcząca się w nowym budynku. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

151 749 zł27 m² 5 576,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na duży taras, przedpokoju oraz łazienki. Wystawa okien od zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jesionowa

Krzyki,Wrocław

253 375 zł41 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, gotowe mieszkanie na kameralnym osiedlu na Krzykach. Mieszkanie o powierzchni 40,54m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

1 500 zł32 m² 47,51 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia śliczna, nowa kawalerka o pow. 31,57m2 w dzielnicy Krzyki, okolice ul. Hubskiej. Mieszkanie znajduje się na piętrze 5/6p. budynku oddanym do użytku w 2013 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kukuczki

Krzyki,Wrocław

225 000 zł34 m² 6 521,74 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jednopokojowe mieszkanie w bloku o powierzchni 34,5 m2 w dzielnicy Krzyki , spokojnej okolicy z dala od codziennego zgiełku centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

140 000 zł20 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Obejrzyj mieszkanie bezpłatnie, oceń stan faktyczny I poznaj okolicę. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 20 mkw znajdująca się na Krzykach w okolicy skrzyżowania alei Wiśniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Motylkowa

Krzyki,Wrocław

1 100 zł34 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu studio na kameralnym osiedlu przy ul. Motylkowej Atrakcyjna kawalerka z balkonem na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone. Łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jesionowa

Krzyki,Wrocław

251 875 zł40 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, gotowe mieszkanie na kameralnym osiedlu na Krzykach. Mieszkanie o powierzchni 40,30m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

151 749 zł27 m² 5 576,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Kromera

Psie Pole,Wrocław

1 050 zł34 m² 30,88 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka w bardzo dobrej lokalizacji (10min. do centrum miasta, 10 min. do centrum handlowego Korona, blisko sklepy m.in. Lidl, punkty usługowe, pętla autobusowa, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jerzmanowska

Fabryczna,Wrocław

131 871 zł39 m² 3 390 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Okazja! nowe mieszkania bezczynszowe prowizję biura pokrywa sprzedający cena 3390 zł. ZA M2!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Okulickiego

Psie Pole,Wrocław

730 zł24 m² 30,42 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia tanią kawalerkę na Psim Polu 730 zł +350 (czynsz z mediami) razem 1080 zł ze wszystkim! Kawalerka jest po remoncie, kafle, panele, okna pcv, umeblowana, płyta indukcyjna, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

191 795 zł37 m² 5 230,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Jedno-pokoje mieszkanie 36,37 m2 z balkonem (3,89 m2); parter ,możliwość zakupu miejsce postojowego w podziemiu budynku; teren osiedla grodzony; wartość łączna brutto 191 795,78 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Żytnia

Stare Miasto,Wrocław

220 000 zł28 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 28mkw. Mieszkanie posiada salon z balkonem, jasną kuchnię z oknem, łazienkę z toaletą i przedpokój. Ma bardzo ciekawe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Blacharska

Krzyki,Wrocław

226 347 zł30 m² 7 575,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Grabiszynek - ul. Blacharska; nowa inwestycja, stan deweloperski. Lokalizacja w prestiżowej części Wrocławia. Na inwestycję składa się 36 ustawnych mieszkań w dwupiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jesionowa

Krzyki,Wrocław

252 625 zł40 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, gotowe mieszkanie na kameralnym osiedlu na Krzykach. Mieszkanie o powierzchni 40,42m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Poznańska

Szczepin,Wrocław

1 350 zł26 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

od maja do wynajęcia bardzo ładna kawalerka w idealnym miejscu - ul. Poznańska (między Legnicką a Długą) - 15 min. spacerkiem do rynku, 500 metrów do marketu, nieco dalej do galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

184 000 zł25 m² 7 360 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Obejrzyj mieszkanie bezpłatnie, oceń stan faktyczny I poznaj okolicę. Na sprzedaż kawalerka w idealnym stanie i doskonałej lokalizacji, o powierzchni 25 mkw zlokalizowana na Krzykach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

169 000 zł31 m² 5 451,61 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

1-pokojowe mieszkanie do remontu/odświeżenia - 31m2 z widokiem na sky tower w okolicy ronda Powstańców Śl. Niuruchomość usytuowana jest na 9 pietrze w budynku z 1975 roku. Dogodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Szczepińska

Stare Miasto,Wrocław

215 000 zł38 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przytulna i słoneczna kawalerka po remoncie o pow. 38 m2 w dzielnicy Stare Miasto, okolice ul. Szczepińskiej Mieszkanie składa się z: * 1 pokoju ( 25 m2 ) * kuchni ( 5 m2 ) *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzegomska

Szczepin,Wrocław

1 500 zł39 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

ciche w centrum , łatwa komunikacja 4 przystanki od rynku, 7 od lotniska, 1 Magnolia, 300 m ICC pkp Mikołajów , Park Przemysłowy 1 przystanek 500 m , umeblowane, agd , 2 tapczany ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Blacharska

Krzyki,Wrocław

252 269 zł35 m² 7 299,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jesionowa

Krzyki,Wrocław

254 187 zł41 m² 6 249,99 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, gotowe mieszkanie z tarasem na kameralnym osiedlu na Krzykach. Mieszkanie o powierzchni 40,67m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pereca

Krzyki,Wrocław

174 000 zł27 m² 6 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Obejrzyj mieszkanie bezpłatnie, oceń stan faktyczny I poznaj okolicę. Na sprzedaż bardzo jasna i doskonale zlokalizowana kawalerka o powierzchni 27 mkw. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grabiszyńska

Fabryczna,Wrocław

132 000 zł20 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do remontu, 1-pokojowe mieszkanie 20m2 w pobliżu Parku Grabiszyńskiego. Kawalerka z balkonem posiada łazienke, oddzielną kuchnie oraz pokój dzienny. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Blacharska

Krzyki,Wrocław

226 415 zł31 m² 7 379,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jesionowa

Krzyki,Wrocław

251 875 zł40 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

145 000 zł20 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania kawalerka w centrum miasta o powierzchni 20m 2 w okolicach Placu Legionów. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 14 piętrowym bloku z lat '70. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

151 749 zł27 m² 5 576,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Krzyki,Wrocław

217 000 zł27 m² 8 037,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bardzo ładne i przytulne mieszkanie własnościowe 1-pokojowe o pow. 27m2 w nowym budownictwie, z balkonem, na Oporowie przy ul Wiejskiej. Wysokij standart. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Szczepińska

Stare Miasto,Wrocław

225 000 zł40 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż przytulna i słoneczna kawalerka po remoncie o pow. 40 m2 w dzielnicy Stare Miasto, okolice ul. Szczepińskiej Mieszkanie składa się z: * 1 pokoju ( 25 m2 ) * kuchni ( 6 m2 ) *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

167 000 zł27 m² 6 185,19 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Obejrzyj mieszkanie bezpłatnie, oceń stan faktyczny I poznaj okolicę. Na sprzedaż ciepła i jasna kawalerka w idealnym stanie o powierzchni 27 mkw zlokalizowana na Krzykach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

1 400 zł33 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rewelacyjna kawalerka przy ul. Ślężnej! Kawalerka o pow. 33mkw na 3-piętrze w bloku przy ul. Ślężnej. Na powierzchnię mieszkania składają się: przestronny pokój, słoneczna kuchnia,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij