dowolna

Kawalerki Wrocław - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

824 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

173 512 zł30 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, przedpokoju oraz łazienki. Wystawa okien od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

149 330 zł26 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

245 000 zł34 m² 7 101 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie o pow. 34,24m2, położone na nowym, strzeżonym Osiedlu Centauris, przy ulicy Działkowej. Mieszkanie usytuowane jest na 2 pietrze, w budynku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

166 491 zł28 m² 5 850 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, przedpokoju oraz łazienki. Mieszkanie narożne. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

149 330 zł26 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

173 512 zł30 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

245 000 zł34 m² 7 101 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

149 330 zł26 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

166 491 zł28 m² 5 850 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jerzmanowska

Jerzmanowo,Wrocław

114 500 zł22 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Nowe mieszkanie W super cenie, oferta spełnia warunki "rodziny na swoim"! 0% prowizji - prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie położone przy ul. Jerzmanowskiej na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

1 250 zł28 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym w niskiej zabudowie z 1997r., 2 piętro, od strony podwórka, winda, wyposażone i umeblowane. Koszt najmu: 1250 zł + prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

700 zł40 m² 17,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1-pokojowe do wynajęcia ul. Kiełczowska (psie Pole) 40m2, duży, przestronny pokój 25m2, osobna jasna kuchnia 8m2, łazienka 5m2, przedpokój i ogromny balkon taras. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jerzmanowska

Fabryczna,Wrocław

171 160 zł38 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Okazja! nowe mieszkania bezczynszowe cena 4 400 zł. ZA M2! Mieszkanie usytuowane na I piętrze w niskim bloku. Budynek znajduje się na

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Maślice

Maślice,Wrocław

260 000 zł35 m² 7 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Luksusowe mieszkanie 1 pokojowe o pow. 35 m2 na nowym osiedlu na Maślicach Wykończone w bardzo wysokim standardzie z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. Wszystkie sprzęty agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia lux kawalerkę w pełni umeblowaną oraz wyposażoną w sprzęt rtv i agd w centrum Wrocławia na ul. Świdnickiej. Mieszkanie jest dwustronne, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z duzym tarasem, w dobrej lokalizacji (osiedle pod szkrzydlami na ul. Bajana).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

157 953 zł28 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, przedpokoju oraz łazienki. Mieszkanie narożne. Wystawa okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

149 330 zł26 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

245 000 zł35 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Do sprzedania komfortowa kawalerka w centrum miasta w okolicach pl. Legionów. Mieszkanie o pow. 35m2 posiada oddzielną kuchnię z oknem. Lokal usytuowany jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lipska

Psie Pole,Wrocław

230 000 zł32 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie umeblowane do zamieszkania w spokojnej dzielnicy osobowice,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

138 600 zł31 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania usytuowanego na parterze budynku - zabytkowa kamienica po rewitalizacji w 2011 roku. Mieszkanie o powierzchni 31,5mkw : pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

149 330 zł26 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jerzmanowska

Jerzmanowo,Wrocław

114 500 zł22 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

173 512 zł30 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

220 000 zł31 m² 7 096 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie jednopokojowe na Śródmieściu , w okolicy Placu Katedralnego. Mieszkanie znajduje się w zabytkowej kamienicy, klatka bardzo zadbana. Kawalerka posiada osobna kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jerzmanowska

Fabryczna,Wrocław

171 160 zł38 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

1 000 zł20 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowa, w pełni wyposażona i umeblowana kawalerka w nowym bloku przy ul. Opolskiej, dla 1 osoby lub pary. Czynsz najmu: 1.000zł + opłaty (ok.250zł). Wymagana kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśnica

Leśnica,Wrocław

225 000 zł48 m² 4 675 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Klient - koszty prowizji ponosi wyłącznie developer Do sprzedania 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,12 mkw położone we Wrocławiu, obręb Leśnica. Mieszkanie położone na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hutnicza

Fabryczna,Wrocław

205 000 zł30 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Cena do negocjacji-sprzedaż bez pośredników Oferuje na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie. Wymienione zostały instalacje- wodno kanalizacyjna, elektryczna i gazowa ( piec gazowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie 1 pokojowe z oddzielną kuchnią o pow. całkowitej 32m2.Pokój o pow.ok.16m2, kuchnia o pow. 6m2,z oknem ,zabudowana i wyposażona.Okna nowe pcv ,podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

185 000 zł27 m² 6 851,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 27m ,na parterze w kamienicy z cegły Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Podłogi -panele,okna pcv,ogrzewanie elektryczne,w planach podłaczenie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

1 300 zł25 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 11 lutego b.r. kawalerka z aneksem kuchennym w centrum miasta, na ulicy Krawieckiej, niedaleko Rynku. Blisko do węzła komunikacyjnego na Placu Dominikańskim, ale brak hałasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze Wrocław

Krzyki,Wrocław

800 zł21 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe w domku jednorodzinnym wspólne wejście z właścicielem ,klatka schodowa, mieszkanie jest umeblowane , pralka, lodówka cena 800zł. + opłaty licznikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, al. Boya-Żeleńskiego

Karłowice,Wrocław

920 zł17 m² 54,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wrocław - al. Boya Żeleńskiego 69 / pl. Kromera - pokój dwuosobowy w mieszkaniu 2 pokojowym bez właściciela, osobom niepalącym wynajmę. Pokój 17m2 słoneczny z balkonem, umeblowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jerzmanowska

Jerzmanowo,Wrocław

133 500 zł26 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

157 953 zł28 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

149 330 zł26 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jerzmanowska

Fabryczna,Wrocław

171 160 zł38 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

365 000 zł35 m² 10 428,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka w samym centrum Wrocławia powierzchnia 35m2, wejście z galerii,dwustronne,rozkładowe,pokój 16m2,kuchnia 8m2,łazienka ok.6m2,kafle trawena kolor beż, nowa armatura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

185 000 zł26 m² 7 115,38 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1 pokojowe o powierzcni 26,6 mkw na 2 piętrze w bloku 10 piętrowym. Duży pokój ok. 18 mkw z wyjściem na balkon.Z przedpokoju na prawo kuchnia ciemna przez którą trzeba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

225 000 zł31 m² 7 211,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 31,2m2ciepłe ,słoneczne,Pokój o pow.ok.24m2,ustawny,podłoga parkiet.Kuchnia widna,oszklona.Mieszkanie wymaga odświeżenia .Idealne na wynajem!Blisko.