dowolna

Kawalerki Wrocław - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

824 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

166 491 zł28 m² 5 850 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, przedpokoju oraz łazienki. Mieszkanie narożne. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

700 zł40 m² 17,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1-pokojowe do wynajęcia ul. Kiełczowska (psie Pole) 40m2, duży, przestronny pokój 25m2, osobna jasna kuchnia 8m2, łazienka 5m2, przedpokój i ogromny balkon taras. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

1 188 000 zł44 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Luksusowy apartament w nowoczesnym budynku biurowo-handlowo-apartamentowym, w centrum miasta. W piwnicy budynku znajduje się restauracja (do której można zjechać windą), na parterze punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

166 491 zł28 m² 5 850 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartamentowiec nowo oddany. Mieszkanie wykończone w wysokim standarcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

173 512 zł30 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, przedpokoju oraz łazienki. Wystawa okien od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

166 491 zł28 m² 5 850 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

149 330 zł26 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

173 512 zł30 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

166 491 zł28 m² 5 850 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

149 330 zł26 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

173 512 zł30 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

1 200 zł32 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjna kawalerka 32 m na Krzykach we Wrocławiu ul. Poranna. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, posiada balkon, piwnicę, w pełni umeblowaną kuchnię. Cena wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

1 700 zł35 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na przeciwko ogrodu Botanicznego, doskonała lokalizacja dla studentów pwr, up, uw. Do kawalerki przynależy pomieszczenie gospodarcze na tym samym piętrze. Cena za wynajem: 1700zł za całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spiżowa

Śródmieście,Wrocław

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeża i bardzo ładnie urządzona kawalerka z aneksem kuchennym. Mieszkanie jest bardzo przyjazne, położone w łatwo dostępnym miejscu, blisko sklepów i przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

149 330 zł26 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

166 491 zł28 m² 5 850 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

331 514 zł53 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Biuro House Trader oferuje do sprzedaży nieruchomości z rynku pierwotnego w takiej samej cenie jak developerzy. Klient - koszty obsługi biura ponosi wyłącznie developer. Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

173 512 zł30 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

279 000 zł25 m² 11 160 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Kawalerka położona w samym centrum,. Składa się z pokoju o pow. około 20m2 z aneksem kuchennym w zabudowie i łazienki z kabiną prysznicową. W mieszkaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

154 760 zł29 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Klient - koszty prowizji ponosi wyłącznie developer. W ramach prowadzonej już inwestycji ( w I etapie powstał budynek w którym zostały sprzedane wszystkie mieszkania) jako II etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

166 491 zł28 m² 5 850 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jerzmanowska

Jerzmanowo,Wrocław

114 500 zł22 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Nowe mieszkanie W super cenie, oferta spełnia warunki "rodziny na swoim"! 0% prowizji - prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie położone przy ul. Jerzmanowskiej na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

173 512 zł30 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

191 913 zł37 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

215 000 zł35 m² 6 142 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Fajna kawalerka w Śródmieściu. Mieszkanie składa się z pokoju o pow. 17 m2, sporej osobnej,jasnej kuchni o pow. 8 m2, przedpokoju z szafą w zabudowie oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jerzmanowska

Fabryczna,Wrocław

171 160 zł38 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Okazja! nowe mieszkania bezczynszowe cena 4 400 zł. ZA M2! Mieszkanie usytuowane na I piętrze w niskim bloku. Budynek znajduje się na

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

samodzielne mieszkanie, idealnie polozone w samym sercu miasta- arkady- wszedzie mozna dostac sie piechota: dworzec Glowny, rynek, swidnicka, "arkady" Centrum Handlowe. Mieszkanie po calkowitym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

265 000 zł34 m² 7 794,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Sprzedam w pełni umeblowane mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą -34m2- (1pokój) na Maślicach we Wrocławiu. W cenę wliczony jest sprzęt agd, meble kuchenne, szafa typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

199 439 zł37 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Klient - koszty prowizji ponosi wyłącznie developer. Ceny oferowanych nieruchomości są do negocjacji. W ramach prowadzonej już inwestycji ( w I etapie powstał budynek w którym zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

173 512 zł30 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

149 330 zł26 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

166 491 zł28 m² 5 850 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

199 439 zł37 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hłaski

Fabryczna,Wrocław

185 000 zł29 m² 6 379 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania kawalerka o pow. 29m2 usytuowana na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku z 2000roku przy ul. Marka Hłaski na Nowym Dworze. Mieszkanie składa się z oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dokerska

Kozanów,Wrocław

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przestronna i cicha kawalerka ( 35m2 ), 1 pokój , łazienka , kuchnia, wc ,duży balkon .Dziesiąte piętro wieżowca z windą. Mieszkanie jest na Kozanowie. W okolicy bardzo dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

173 512 zł30 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

149 330 zł26 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Olbrachtowska

Fabryczna,Wrocław

1 280 zł31 m² 41,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Cena: 1 280,00 zł - do uzgodnienia Liczba pokoi: kawalerka Powierzchnia: 31 m2 Oferta od: osoby prywatnej osiedle gant pastelowa kraina 12 argumentow dlaczego wlasnie to 30m mieszkanie powinni panstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

166 491 zł28 m² 5 850 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kunickiego

Muchobór Wielki,Wrocław

1 200 zł42 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie mieści się na ulicy Kunickiego. Posiada bardzo duży pokój, łazienkę z prysznicem i toaletą (+pralka) oraz oddzielną kuchnię (na wyposażeniu m. in. lodówka, piekarnik, czajnik.