dowolna

Kawalerki Wrocław - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

824 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

779 000 zł51 m² 15 334,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Pewna inwestycja W sercu wrocławia | stopa zwrotu 8%+ rocznie Cena do negocjacji Szukasz nieruchomości, która zarabia od pierwszego dnia? Ten nowoczesny 2-pak inwestycyjny w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

505 739 zł30 m² 16 581,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,50m2 + balkon 6,38m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym nowym apartamentowcu z windą na Kleczkowie w bardzo dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kościelna

Krzyki,Wrocław

290 000 zł15 m² 18 746 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Lokal usługowy z tarasem - Klecina, ul. Kościelna mikrokawalerka 15,47 m + taras 8 m | winda. Idealna inwestycja pod wynajmę do zamieszkania. Mieszkanie było dotychczas wynajmowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Zagony

Muchobór Wielki,Wrocław

485 000 zł35 m² 14 009,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 34,62 m , położone na parterze budynku z 2006 roku na wrocławskim Muchoborze Wielkim z dużym parkingiem należącym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Stawowa

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

462 098 zł26 m² 17 973,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż oferuję nowoczesną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 25,71 m , położoną na 4. piętrze w nowym, kameralnym budynku w ścisłym centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

365 000 zł24 m² 15 145,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji przy rondzie na Powstańców Śląskich, 400 metrów do Sky Tower! mieszkanie 24,10 m2 pokój z oknami przez całą długość przedpoój aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Prusa

Ołbin,Wrocław

1 720 zł32 m² 53,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia słoneczna kawalerka w centrum miasta przy ulicy Prusa 15 we Wrocławiu. Nieruchomość: powierzchnia 32 m2. Piętro 4. Ogrzewanie miejskie. Lokalizacja: okolica bogata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

463 422 zł26 m² 18 025 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

370 000 zł30 m² 12 292,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka w centrum Wrocławia 30,10 m2 w budynku z cegły z 1960r. Osobna kuchnia, łazienka, przedpokój, salon. Wysokość pomieszczeń 2,70 m, instalacje częściowo wymienione, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Wrocław

1 149 000 zł80 m² 14 321,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stylowe 2 kawalerki / centrum miasta / gotowiec inwestycyjny Na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 80,23 m , podzielone na dwie niezależne kawalerki - każda z osobnym wejściem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Lotników Polskich

Psie Pole,Wrocław

329 000 zł27 m² 12 185,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,96 m w kamienicy tuż przy Rondzie Lotników Polskich Skład mieszkania: pokój - 15,5 m kuchnia przedpokój Łazienka Lokalizacja: bliskość przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łomnicka

Stabłowice,Wrocław

438 750 zł33 m² 13 388,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na Stabłowicach we Wrocławiu to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia w spokojnej i zielonej okolic. Lokal znajduje się w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

234 430 zł33 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż lokal inwestycyjny/loft w stanie deweloperskim. Podana cena jest ceną brutto. 33,49m2 z klimatyzacją oraz rekuperacją, istnieje możliwość wykończenia pod klucz. Budynek Hyndral.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pereca

Fabryczna,Wrocław

1 800 zł20 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka po remoncie W spokojnej dzielnicy w centrum Wrocławia. Super dojazd w każdy punkt miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

399 000 zł27 m² 14 777,80 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż nowoczesna, w pełni wyremontowana kawalerka o powierzchni 27 m , zlokalizowana na 7. piętrze w 14-piętrowym budynku przy ul. Grabiszyńskiej we Wrocławiu (śródmieście).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wrocław

359 000 zł25 m² 14 360 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwie nowoczesne Kawalerki, obowiązkowy zakup dwóch kawalerek( na jednej kw) cena za 2 nieruchomości to 719 000 zł. Lokal mieszkalny , nieruchomość nie jest lokalem inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

429 000 zł27 m² 15 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

578 446 zł26 m² 22 630,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego na Starym Mieście w samym Centrum Wrocławia nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nożownicza

Stare Miasto,Wrocław

470 000 zł35 m² 13 295,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty: tel. Gotowa do wprowadzenia, kawalerka z osobną kuchnią, czeka na nowych właścicieli! Tylko w sdp Nieruchomości! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Krzyki,Wrocław

529 000 zł32 m² 16 292 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

W ofercie na sprzedaż nowoczesna kawalerka z antresolą i ogródkiem położona we Wrocławiu przy ul. Mglistej. Idealna propozycja dla singla, pary lub inwestora poszukującego atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

395 000 zł24 m² 16 235,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż klimatyczny lokal inwestycyjny w rewelacyjnej lokalizacji. Nietypowe apartamenty z dużymi oknami, wysokim sufitem i stylowym loftowym wnętrzem. Inwestycja powstała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł28 m² 18 014,40 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Angel Wings | 27,7 m | prestiżowa inwestycja | potwierdzony popyt najmu Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27,7 m , położona w inwestycji Angel Wings przy ul. Walońskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Brochów,Wrocław

549 000 zł31 m² 17 500,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

W ofercie na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 31,37 m ! Nieruchomość położona jest w dzielnicy "tarnogaj" przy ul. Gazowej we Wrocławiu na osiedlu Di Trevi - bezpiecznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Śródmieście,Wrocław

860 000 zł71 m² 12 112,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż atrakcyjny trzypak inwestycyjny o łącznej powierzchni 71 m , zlokalizowany na 5. piętrze zadbanej kamienicy w jednej z najlepszych lokalizacji inwestycyjnych Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Księżycowa

Zakrzów,Wrocław

344 900 zł23 m² 14 995,70 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nowa świeża kawalerka Wrocław Zakrzów Na sprzedaż nowoczesna kawalerka zlokalizowana we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się w zadbanym bloku z windą, na estetycznym, czystym i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

409 188 zł26 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Madalińskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne I pierwszy najem I miejsce postojowe Istnieje możliwość otrzymania faktury Vat Lokal Powierzchnia 32 m2, część dzienna, wypoczynkowa wyposażona w sofę oraz szafki do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

565 302 zł28 m² 20 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 2 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego na Starym Mieście w samym Centrum Wrocławia nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dokerska

Kozanów,Wrocław

409 000 zł35 m² 11 686 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

|na sprzedaż| tylko u Nas! Przedmiotem oferty jest kawalerka z oddzielną kuchnią, w dzielnicy Kozanów, przy ul. Dokerskiej. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa mieszkania 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nasturcjowa

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł33 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przytulne, jednopokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku. Ciepłe i ekonomiczne. W skład lokalu wchodzą: pokój, przedpokój, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 850 zł36 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english scrol down Do wynajęcia wyjątkowe studio z balkonem w Centrum Wrocławia! Apartament jest w pełni umeblowany! W budynku znajduje się strefa saun i siłownia dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Popowice,Wrocław

525 000 zł27 m² 19 707,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie z widokiem na zieleń - Legnicka 59 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 26,64 m , zlokalizowane w inwestycji z 2021 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Rutkiewicz

Gaj,Wrocław

480 000 zł37 m² 12 906,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Przestronna kawalerka z osobną kuchnią i balkonem - idealna dla singla, pary lub studenta! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania, które doskonale sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

409 188 zł26 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

390 000 zł27 m² 14 444 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka do remontu o powierzchni ok 27 m2. Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze10 piętrowego budynku z 1980 roku z windą. Lokalizacja - Krzyki - okolice ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Masztowa

Zakrzów,Wrocław

789 200 zł57 m² 13 739,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,44 m , położone we Wrocławiu przy ul. Masztowej, na Osiedlu Nova Stoczniova. Lokal znajduje się na 1. piętrze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

1 800 zł27 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Idealna oferta dla studentów / pary ładna zadbana kawalerka super miejsce blisko Uniwersytet Ekonomiczny wójciklicencja 16128 Serdecznie polecam Zachęcam do kontaktu -chętnie Państwu odpowiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Ołbin,Wrocław

1 020 774 zł77 m² 13 274 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kupujesz od dewelopera bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie o powierzchni około 76,90 m usytuowane na 1 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

456 802 zł26 m² 17 767,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Ogrody Staromiejskie to kompleks trzech budynków, z których jeden jest historyczną kamienicą w rewitalizacji, a dwa pozostałe to nowe budynki. Położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

477 325 zł26 m² 18 565,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Partynicka

Klecina,Wrocław

1 950 zł26 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: klecina/partynicka 5 * Ilość pokoi: 1, * Metraż: 26 mkw, * Kuchnia: aneks, * Piętro: 4/7, * Informacje dodatkowe: dostępne od zaraz, cena +vat 23%. Do wynajęcia pięknie położona.