dowolna

Kawalerki Wrocław - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

824 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Strachowicka

Fabryczna,Wrocław

353 250 zł24 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ivy House to wyjątkowa Inwestycja przy ul. Starachowickiej 15 Dzięki doskonałej lokalizacji i rosnącemu zapotrzebowaniu na mieszkania w tej części Wrocławia, możesz liczyć na regularne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brzoskwiniowa

Gaj,Wrocław

429 000 zł25 m² 16 990,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Kawalerka z balkonem w nowym budownictwie na Gaju (krzyki). Opiekun oferty: lic. Pfrn 30802 tel. Otoczenie nieruchomości: gaj to osiedle mieszkaniowe na południu Wrocławia, niedaleko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

670 891 zł30 m² 22 437,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Przejazdowa

Wrocław,dolnośląskie

435 000 zł34 m² 12 671,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka 34,33 m | Balkon | Garaż | Stan deweloperski | ul. Przejazdowa Na sprzedaż kawalerka w stanie deweloperskim o powierzchni 34,33 m , zlokalizowana na nowym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

595 638 zł30 m² 19 821,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z rynku pierwotnego 1 pokojowe o pow. 30,05m2 położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Żerniki,Wrocław

436 393 zł32 m² 13 805,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale. Styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

437 000 zł30 m² 14 566,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Lokal wykończony! Projekt złożony z 319 apartamentów inwestycyjnych w 7-piętrowym budynku z garażem podziemnym. Szeroka oferta dostępnych metraży od 27 m2 do 51 m2. Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

619 000 zł35 m² 17 685,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Polecam! Mieszkanie 1 pokojowe w ścisłym centrum Wrocławia - 200 metrów od Płyty Rynku! Opiekun Oferty Nr licencji pfrn 23518 Zalety nieruchomości: - mieszkanie wykończone i wyposażone -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

583 035 zł31 m² 18 729 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na ostatnim 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji - tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

670 891 zł30 m² 22 437,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Altanowa

Krzyki,Wrocław

1 800 zł35 m² 51,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław - Krzyki ul. Altanowa opis: do wynajęcia przestronna kawalerka z oddzielną kuchnią położona na pierwszym piętrze w niskim budynku z lat `70. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Strachowicka

Fabryczna,Wrocław

335 824 zł24 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strachowicka

Fabryczna,Wrocław

441 300 zł29 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Karkonoska

Partynice,Wrocław

589 000 zł37 m² 15 928 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Nr Licencji pfrn 22583 Wyłącznie w sdp Nieruchomości. Dwa pokoje z balkonem, do własnej aranżacji, możliwość wydzielenia 2 kawalerek. Zdjęcia przedstawiają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

2 250 zł21 m² 106,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w centrum Wrocławia, dzielnica Stare Miasto! ul.Stawowa Usytuowane w nowym budynku pomiędzy stacją kolejową PKP Wrocław Główny, a wrocławskim Rynkiem! Pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

300 000 zł17 m² 17 647,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mikroapartament w otoczeniu biurowców. Kameralny budynek w sercu zachodniej strefy biznesu. Nowoczesna architektura i multifunkcyjne rozwiązania. Gwarancja sukcesu przy wynajmie długo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Swojczycka

Swojczyce,Wrocław

428 000 zł36 m² 11 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Propozycja dla osób, które szukają spokojnego miejsca do życia, a jednocześnie chcą mieć szybki dostęp do miejskiej infrastruktury. Lokalizacja szczególnie dobrze sprawdzi się dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Kępa Mieszczańska,Wrocław

2 499 zł32 m² 78,09 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie, zlokalizowane na ulicy Księcia Witolda w inwestycji Księcia Witolda 48. Mieszkanie jest całkowicie umeblowane oraz wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Stawowa

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

578 428 zł28 m² 20 761,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

W jednym z najbardziej prestiżowych punktów Wrocławia powstaje inwestycja, która harmonijnie łączy ponadczasową architekturę zabytkowych kamienic z nowoczesnym, loftowym stylem. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ostrowskiego

Grabiszyn,Wrocław

369 000 zł25 m² 14 527,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronna kawalerka na 1 piętrze na Grabiszynie Nieruchomość z balkonem, położona w dogodnej lokalizacji. Bliskość terenów zielonych, centrów handlowych oraz dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

589 537 zł31 m² 18 956,20 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Wrocławia. Dynamiczna, ruchliwa część południa miasta Apartament położony jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Góralska

Stare Miasto,Wrocław

494 978 zł32 m² 15 434 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Wrocławia Nowa inwestycja na Szczepinie łączy świetną lokalizację blisko centrum z funkcjonalnymi układami mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gazowa

Krzyki,Wrocław

520 900 zł32 m² 16 499,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kawalerka z wydzieloną sypialnią | 31,57 m | balkon + garaż + komórka | Lokum di Trevi | ul. Gazowa | 520 900 zł Na sprzedaż komfortowa, nowoczesna i starannie wykończona kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

409 188 zł26 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Buczacka

Muchobór Wielki,Wrocław

369 000 zł30 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Oferta tylko u Nas! Polecam do sprzedazy mieszkanie w budynku z 1999r przy ul.Buczackiej. Nieruchomość w niskiej zabudowie , na ostatnim piętrze składa się z: -pokoju połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

645 340 zł31 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie w samym centrum Wrocławia to doskonała propozycja zarówno dla osób poszukujących swojego pierwszego lokum, jak i dla inwestorów szukających bezpiecznej i dochodowej formy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dokerska

Kozanów,Wrocław

425 000 zł35 m² 12 143 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka z Tarasem na Kozanowie! Tylko u nas niepowtarzalna oferta sprzedaży kawalerki z Tarasem blisko 50 mkw na Kozanowie, przy ul. Dokerskiej. Mieszkanie o pow. 35 mkw, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

2 050 zł27 m² 75,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w samym centrum Wrocławia. Mieszkanie po remoncie, nowe meble. Prezentuje na wynajem położoną w ścisłym centrum Wrocławia kawalerkę na wrocławskim osiedlu Szczepin przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

583 407 zł28 m² 21 115 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż wyjątkowy apartament typu loft w inwestycji Nowa Stawowa - Wrocławskie Lofty. Powierzchnia: 27 m | Ilość pokoi: 1 | Piętro: 0 | Cena: 583 407 pln | Wysokość: 3,02 m O.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Wrocław

2 700 zł29 m² 93,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna, w pełni wyposażona kawalerka przy ul. Kilińskiego. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia - idealne dla jednej osoby lub pary. Położone w świetnie skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mościckiego

Krzyki,Wrocław

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Drzwi antywłamaniowe kl. C Deska tarasowa na balkonach i ogródkach Bardzo duże ogródki do 219 mkw Miejsca postojowe dla aut elektrycznych Zbiorniki retencyjne na wodę Osiedle kompleksowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Pasteura

Plac Grunwaldzki,Wrocław

359 000 zł23 m² 15 608,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mikrokawalerka z widokiem na Park Szczytnicki | Plac Grunwaldzki. Na sprzedaż funkcjonalna mikrokawalerka o powierzchni 22,96 m2, położona w świetnej lokalizacji - Plac Grunwaldzki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaracza

Śródmieście,Wrocław

448 798 zł37 m² 12 126,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne, rozkładowe, dwustronne mieszkanie 1-pokojowe o pow. 37m2, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Wrocławia w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

3 200 zł35 m² 91,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie w okolicy Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej, w odrestaurowanej kamienicy. W mieszkaniu znajdziesz wszystko co potrzebujesz do komfortowego przebywania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Stoczniowa

Widawa,Wrocław

275 000 zł23 m² 12 061,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 22,8 m , położona na 4. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą na spokojnym osiedlu Zakrzów we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wichrowa

Krzyki,Wrocław

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie do wynajęcia - ul. Wichrowa, wrocław Do wynajęcia jasne, nowoczesne mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym naziemnym -zlokalizowane na Krzykach. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

859 195 zł38 m² 19 861,20 zł/m²

 

Piętro:11/38

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Quorum tower - definicja luksusu nad odrą Prestiżowe Mieszkania Premium, aż 38 pięter! | ul. Sikorskiego, wrocław Niech 13 będzie Twoją szczęśliwą liczbą! Mieszkanie nr 13, na jedenastym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

425 000 zł33 m² 12 878,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Kawalerka z oddzielną kuchnią z możliwością łatwego wydzielenia 2 pokoi i loggią ul. Hallera, pierwsze piętro Na sprzedaż ustawna kawalerka z oddzielną kuchnią i loggią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

275 000 zł26 m² 10 377,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka z wydzieloną kuchnią o powierzchni 26,5m2 zlokalizowana przy ul. Litewskiej na Wroclawskim Psim Polu. Nieruchomość z ogromnym potencjałem będzie idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

425 000 zł33 m² 12 878,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Kawalerka z oddzielną kuchnią i loggią ul. Hallera, pierwsze piętro Na sprzedaż ustawna kawalerka z loggią, położona na pierwszym piętrze ceglanego budynku z 1962 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Worcella

Stare Miasto,Wrocław

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone przy ul. Worcella 9a we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się w całkowicie odrestaurowanej kamienicy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij