dowolna

Kawalerki Wrocław - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

824 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

komfortowa kawalerka, bardzo blisko centrum , bardzo dobra komunikacja, blisko Akwaparku ( ul. kamienna 109)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jastrzębia

Wrocław,dolnośląskie

200 000 zł29 m² 6 896,55 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W bliskiej okolicy hipermarket, tramwaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

620 000 zł41 m² 15 122 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania piękne mieszkanie o powierzchni 41m2, położone w samym sercu miasta w Rynku. Okna mieszkania wychodzą wprost na fontannę. Mieszkanie ma samodzielną kuchnię, jeden duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerniawska

Gaj,Wrocław

235 000 zł42 m² 5 595,24 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Bardzo ładne mieszkanie, w spokojnej okolicy, nowe. Zamontowane rolety antywłamaniowe, wideodomofon. Wewnątrz podwórko z teremem zielonym i z placem zabaw. W okolicy sklepy, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Objazdowa

Żerniki,Wrocław

210 000 zł30 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie na wysokim parterze w bardzo cichej i zielonej okolicy. Balkon i okna od strony wschodniej z widokiem na zieleń. Bliskość dwóch parków, lotniska, dwóch docelowych wjazdów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

272 000 zł34 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka, wysoki parter, budynek czteropiętrowy z lat 60.-tych, także na biuro lub gabinet, jedynie mieszkanie na klatce, rolety zewnętrzne antywłamaniowe, okna PCV, pokój panele podłogowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagony

Muchobór Wielki,Wrocław

900 zł32 m² 28,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Muchoborze Wielkim przy ulicy Zagony w nowej niskiej zabudowie na 2 pietrze. Mieszkanie jednopokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni użytkowej 32 m2( skosy po podłodze 37 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

170 000 zł21 m² 8 007,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie o pow. 21,23 m2 położone na 4 piętrze w przedwojennej kamienicy przy ul. Trzebnickiej. Mieszkanie składa się z pokoju, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

245 000 zł34 m² 7 313,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w dzielnicy Wrocławia: fabryczna- muchobór Wielki. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze budynku IV kondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

209 000 zł33 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 33m2 kawalerka na Psim Polu. Niski czynsz tylko 84 złote miesięcznie. Budynek z 2008 roku. Metraż mieszkania: pokój 15m2, kuchnia 8m2, łazienka 4m2, przedpokój 6m2. Z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jemiołowa

Fabryczna,Wrocław

230 000 zł35 m² 6 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszkanie 1 pokojowe 36 metrów, po remoncie, gotowe do zamieszkania. Oddzielna i wyposażona kuchnia. Mieszkanie z balkonem. Okolica spokojna przy ul. Jemiołowej - dobre połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Tyrmanda

Muchobór Wielki,Wrocław

288 000 zł43 m² 6 697,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Ładne i zadbane mieszkanie na kameralnym osiedle w niskiej zabudowie z pełną infrastrukturą. Przytulne, ciche i ciepłe (strona południowa i wschodnia) z ciekawym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łąkowa

Stare Miasto,Wrocław

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam, do wynajęcia komfortowa, duża kawalerka znajdująca się w ścisłym centrum - przy D.H Podwale - na przeciwko Głównej Komendy Policji. Mieszkanie na wysokim parterze, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lniana

Krzyki,Wrocław

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka w centrum, 30 m2. Przestronna, jasna, ciepła. w cichej i spokojnej okolicy (boczna Hubskiej). Kawalerka znajduje się na 3p. ma nowe plastikowe okna, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest w pełni umeblowane (wygodny narożnik, stolik kawowy, zestaw szafek z szafką rtv, rozkładany stół z czterema krzesłami, w kuchni agd w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Główna

Stabłowice,Wrocław

269 000 zł38 m² 7 078,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania piękny apartament, na spokojnym osiedlu przy ul. Głównej. Apartament wykończony w wysokim standardzie. Gotowy do zamieszkania. Apartament stanowi duży salon, osobna kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Piastowska

Śródmieście,Wrocław

600 zł27 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Cicho i spokojnie. Mieszkanie samodzielne, z małą kuchnia i łazienką. Powierzchnia pokoju 20m. Ogrzewanie elektryczne. Opłaty 170zł + liczniki. Częściowo umeblowane po małym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w centrum Wrocławia przy ulicy Szewskiej. Kilkadziesiąt metrów od rynku oraz uniwersytetu. Umeblowana, z możliwością podłączenia internetu lub telewizji kablowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Ostrowskiego

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

160 000 zł20 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

sprzedam kawalerke o powierzchni 20m kuchnia lazienka z wc pokoj z duzym balkonem umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rodzinna

Krzyki,Wrocław

1 000 zł32 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 01.05.10 Mieszkanie konfortowe w pełni wyposażone: meble, telewizor, pralka , mikrofalówka, lodówka, czajnik, kuchenka elelktryczna. Jest to ładny widny pokój połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prosta

Stare Miasto,Wrocław

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przy Dworcu Świebodzkim, 12 minut do Rynku, doskonała komunikacja, przytulne osiedle. Mieszkanie własnościowe 35 m2 na ivp w budynku z 1960 roku z odnowioną elewacją, klatką schodową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Śródmieście,Wrocław

1 150 zł33 m² 34,85 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

1150zł bez dodatkowych opłat Oferuję do wynajęcia mieszkanie bez dodatkowych opłat za użytkowanie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze. Mieszkanie umeblowane itd. W okolicy jest Wyspa Słodowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długosza

Karłowice,Wrocław

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowana kawalerka , telewizor, urządzenia kuchenne, pralka, odświeżone , możliwość zamieszkania przez 2 osoby ( 2 miejsca do spania ) .W cenie czynsz i media. Kontakt tel. po godz 20. Kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cukrowa

Krzyki,Wrocław

1 500 zł56 m² 26,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę ładne, komfortowe jednopokojowe mieszkanie dla odpowiedzialnej pary lub jednej osoby. Mieszkanie o powierzchni 56m2 jest złożone z sypialni/salonu z wyjściem na balkon, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Biskupia

Wrocław,dolnośląskie

1 400 zł25 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

wynajmę kawalerkę w centrum. 1 piętro, z piwnicą. mieszkanie po remoncie, nowa kuchnia, całość malowana, w łazience nowa abina z hydromasażem i radiem. do wynajęcia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

180 000 zł27 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Kawalerka o powierzchni 27m2. Składająca się z przedpokoju, łazienki, pokoju i jasnej kuchni - bardzo ładnie rozłożone. W mieszkaniu wymieniona instalacja sanitarna i wodna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

1 190 zł29 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulne mieszkanie składające się z 1 pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie położone jest przy pl. Bema, 15 min od Rynku. W pełni wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

mieszkanie jednopokojowe z aneksem kuchennym, po remoncie, nowiutka łazienka wraz z wyposażeniem i nowe okna, blok ocieplony, cisza i spokój, możliwość podłączenia internetu, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaułek Rogoziński

Różanka,Wrocław

1 100 zł32 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zbudow. w 1998 r., CO, z osobną kuchnią, pokojem i przestronną toaletą, odnowione w 2007 r.: płytki w łazience, przedpokoju i kuchni, panele w pokoju, lodówka Bosch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cukrowa

Krzyki,Wrocław

1 500 zł56 m² 26,79 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głubczycka

Księże Małe,Wrocław

1 300 zł43 m² 30,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkane nowe wpełni umeblowane-nowa pralka automatyczna,lodówka,kuchenka elektryczna.BLOK POŁOŻONY JEST 300 METRÓW OD WYREMONTOWANEJ LINII TRANWAJOWEJ WIĘC TRANWAJE SUNĄ JAK PO 'SZYNACH'BARDZO CICHO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowo wyposazona,nowa kawalerka do wynajęcia z dodatkowym poddaszem użytkowym w którym zrobiona została sypialnia.Mieszkanie jest z windą na 3 ostatnim pietrze na Muchoborze Wielkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strońska

Gaj,Wrocław

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajmu od zaraz Mieszkanie umeblowane i wyposażone: 36 m2 na II piętrze (duża winda) + 17 m2 garaż w podziemiach budynku 1 duży pokój: meble, kanapa, telewizor, wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Olszewskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w pięknej dzielnicy Wrocławia, na Biskupinie, do wynajęcia. Bardzo dobrze zlokalizowana w pobliżu pętli tramwajowej. Doskonale skomunikowana z centrum miasta i ośrodkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

1 400 zł29 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa kawalerka blisko Centrum! Do wynajęcia od marca komfortowa i przytulna kawalerka przy ul. Trzebnickiej (I piętro odnowionej kamienicy). Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Żytnia

Stare Miasto,Wrocław

290 000 zł27 m² 10 740,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania ładne, przytulne mieszkanie o powierzchni 27m2 zlokalizowane w cichej, spokojnej okolicy w dzielnicy Stare Miasto (15 minut do rynku, 12 minut do pksu). Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ołtaszyńska

Ołtaszyn,Wrocław

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do wynajęcia piękną kawalerkę z pełnym wyposażeniem. W kuchni lodówka, toster, piekarnik elektryczy z kuchenką gazową, czajnik elektryczny oraz garnki, talerze, sztućce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Nowy Targ

Stare Miasto,Wrocław

230 000 zł25 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po remoncie, co cw cz miejskie, umeblowane, sprzęt rtv, agd, pod wynajem bądź do zamieszkania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łubinowa

Ołtaszyn,Wrocław

1 250 zł33 m² 37,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowa kawalerka 33m2, ul. Łubinowa (osiedle z basenem) Ołtaszyn, pokój połączony z kuchnią, łazienka , garderoba. Mieszkanie nowocześnie urządzone i umeblowane. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jemiołowa

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

180 000 zł26 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjna lokalizacja w centrum Wrocławia. Mieszkanie do odnowienia. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Stalowa

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka dostępna od zaraz - dla dwóch pań lub pary. Całkowicie umeblowana: tv, pralka, internet. B. ciepłe, nowe okna, łazienka po remoncie. Dogodny dojazd, blisko Centrum.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij