dowolna

Kawalerki Wrocław - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

824 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Stysia

Powstańców Śląskich,Wrocław

1 150 zł24 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne 1 pokojowe mieszkanie po gruntownym remoncie.Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD(pralka,lodówka, kuchenka gazowa)oraz TV.Spokojna okolica,a jednocześnie dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Okulickiego

Zakrzów,Wrocław

1 050 zł25 m² 42 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

opłata miesieczna 1050 zł łącznie z czynszem, kaucja 800 zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1- pokojowe 40m2 przestrzenne, pokój 25m2, oddzielna duża ładna kuchnia 9m2, przedpokój, łazienka i ogromny balkon! Mieszkanie jest w wysokim standardzie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

265 000 zł37 m² 7 162,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania atrakcyjne, komfortowe i w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie na Nowym Dworze, przy ulicy Budziszyńskiej 25b na 1 piętrze w 3 kondygnacyjnym budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rodzinna

Krzyki,Wrocław

1 450 zł35 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

kawalerka 35m w budynku z 2006 roku, pięknie wykończona, zadbana, umeblowana z balkonem, parkingiem podziemnym na cichym i bezpiecznym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Inżynierska

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

1 100 zł27 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyremontowana kawalerka z aneksem kuchennym i łazienką. Mieszkanie jest umeblowane (szafa, komoda, wersalka, krzesełka barowe, telewizor), a kuchnia po remoncie i wyposażona (kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bystrzycka

Fabryczna,Wrocław

1 150 zł25 m² 46 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam, do wynajęcia mam śliczną kawalerkę po remoncie bardzo blisko Magnolii. Kawalerka jest kompletnie wyposażona w sprzęt agd (lodówka,pralka,mikrofalówka), telewizor. Spokojnie do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

1 250 zł37 m² 33,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Osobne wejście dla dwóch mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radkowska

Krzyki,Wrocław

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam mam do wynajęcia 30 m mieszaknie na nowym osiedlu przy ul. Radkowskiej. Mieszaknie jest na 3 pietrze w 6 piętrowym budynku z winda. Do nieszkania nalezy piwnica. Mieszaknie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewiecka

Maślice Małe,Wrocław

1 350 zł40 m² 33,75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1 pok. z balkonem 40m. I piętro. Umeblowane, telewizja kablowa, internet. Okolice nowego stadionu. Cena 1350,- zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pilnie wynajmę kawalerkę. Dobry dojazd do centrum. Bez pośredników. Na dłuższy okres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szybka

Stare Miasto,Wrocław

1 200 zł72 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duży pokój o powierzchni 24 m2 w nowym mieszkaniu oddanym do użytku w styczniu 2010r. Wraz z pokojem możliwość wynajęcia garażu. Całe wyposażenie mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolista

Kozanów,Wrocław

1 100 zł31 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Przedmiotem oferty jest wynajem 1 pokojowego mieszkania o pow. 31 m2 w nowym budynku na Wrocławskim Kozanowie. Nieruchomość usytuowana jest obok Parku Zachodniego z dogodnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Oporów

Oporów,Wrocław

1 050 zł27 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę, 27 m2, balkon, nowa Oporów. Od zaraz. Cena: 1050 + czynsz (200 zł) + media. Tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kuźnicza

Stare Miasto,Wrocław

1 450 zł32 m² 45,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie składa się z dużego pokoju ( ponad 20m ), wygodnej łazienki ( prysznic ), aneksu kuchennego ( z barkiem ) otwartego na pokój oraz małego przedpokoiku. Jest komfortowe (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

208 000 zł27 m² 7 703,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ogloszenie prywatne nie biuro! przedmiotem sprzedazy jest mieskzanie 1-pokojowe W centrum wroclawia 2 przystanki tramwajowe od rynku (na piechote idzie sie do rynku 5 min ),mieszkanie jest po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Horbaczewskiego

Gądów Mały,Wrocław

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowana kawalerka mieszcząca się na wysokim parterze (z windą pod same drzwi). Łazienka wyposażona w szafki, wc, kabinę prysznicową, umywalkę oraz pralkę. Kuchnia umeblowana ze stolikiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szybowcowa

Gądów Mały,Wrocław

600 zł50 m² 12 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę pokój dla niepalacej osoby ( mozliwie dla dwóch ). Mieszkanie dla osoby pracującej lub studiujacej. Wynajem we Wrocławiu w okoliczach ulicy Szybowcowej. Cicha spokojna okolica, bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Wrocław

440 zł35 m² 12,57 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kontakt gg: 47 48 926 - preferowany kom:   Miejsce w pokoju dla jednej osoby, mieszkanie zamieszkane przez 2 osoby,jednopokojowe. Do wynajecia od stycznia miejsce w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe luksusowe mieszanie typu studio w Willi Ołtaszyn przy ul. Zwycięskiej, tuż obok kompleksu wyścigów konnych. Luksusowo wykończone mieszkanie jest bardzo ciche i jasne. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

1 400 zł29 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa kawalerka blisko Centrum! Do wynajęcie od 2 stycznia komfortowa i przytulna kawalerka przy ul. Trzebnickiej (I piętro odnowionej kamienicy). Okna wychodzą na ulicę Kraszewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gliniana

Huby,Wrocław

215 000 zł35 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

okna na podwórze,cicho i spokojnie blisko centrum

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

220 000 zł34 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Sprzedam mieszkanie 1-pokojowe w budynku z 2006 r, założona kw. Mieszkanie na VII piętrze 8-piętrowego bloku. Słoneczne, z jasną kuchnią z oknem, przytulną łazienką oraz loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

1 400 zł34 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w świetnej lokalizacji, zaledwie 10 min do Placu Grunwaldzkiego! Kawalerka na osiedlu zamkniętym, w nowym budownictwie, piętro 0/4. Bardzo dobry standard, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

1 300 zł39 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

mieszkanie o wysokim standardzie, w pełni urządzone do zamieszkania; do mieszkania jest miejsce parkingowe (w cenie) w garażu podziemnym w jednym z sąsiednich budynków (ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szybka

Krzyki,Wrocław

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mam do wynajęcia kawalerke w okolicach Centrum (ok. 15min pieszo). Obok znajduje sie przystanek tramwajowy. Mieszkanie usytuowane jest w okolicy, gdzie jest duzo zieleni , sciezek rowerowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Strzegomska

Nowy Dwór,Wrocław

1 300 zł20 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka we Wrocławiu , rejon Nowy Dwór ul Strzegomska. Mieszkanko znajduje się w wydzielonej części dużej willi. W pełni umeblowane z własną kuchnią i łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Śródmieście,Wrocław

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie słoneczne ogrzewanie gazowe kuchnia, łazienka po remoncie kapitalnym,nowe meble kuchenne i wyposażenie łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

210 000 zł24 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka przy ul. Powstańców Śląskich o powierzchni 23,71 mkw. Mieszkanie po remoncie, jasne i ciepłe. W korytarzu i przedpokoju na podłodze panele, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szklarska

Pilczyce,Wrocław

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam, wynajmę kawalerkę, stan mieszkania bardzo dobry, w nowym budownictwie z 2007 roku, budynek 2 piętrowy, na Pilczycach, spokojni sąsiedzi, przyjaźni mieszkańcy, blisko sklep, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opolska

Księże Małe,Wrocław

1 300 zł31 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam, do wynajęcia kawalerka - salon z aneksem kuchennym, łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w nowo wybudowanym bloku 3-piętrowym. W pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

1 250 zł33 m² 37,88 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka, 33 m2, wrocław, ul. Powstańców Śląskich 52b, na przeciwko Hotelu Wrocław, umeblowana, wyposażona, czynsz najmu: 1.250,- zł + liczniki, tel.   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Altanowa

Wrocław,dolnośląskie

1 060 zł28 m² 37,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

pokój ok 16 m2, kuchnia, łazienka z kabiną i wc. Na podłogach wykładzina, na ścianach gładzie, okna plastikowe, rolety, kafelki Mieszkanie w pełni wyposażone. Wolne od 1 grudnia 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zaułek Rogoziński

Różanka,Wrocław

900 zł22 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka, cicha, słoneczna, blisko centrum, 5 przystankow od dworca gł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowodworska

Nowy Dwór,Wrocław

239 000 zł29 m² 8 241,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam, do sprzedania mam ładną kawalerke położoną na początku ulicy Nowodworskiej. Budynek wielorodzinny, jednopietrowy, czterech sąsiadów w klatce. Mieszkanie odświezone 1,5 roku temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

24 m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, nowy sprzęt agd, nowe okna plastikowe, nowe drzwi antywłamaniowe, panele, łazienka i kuchnia w najwyśzszym standardzie, niski czynsz na diwe osoby 185 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka nieumeblowana ale z dużą szafą wnękową i tv. Możliwość umeblowania na życzenie wynajmującego. Kuchnia wyposażona, łazienka Z pralką. Stan mieszkania bardzo dobry. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Doskonale dla pary, umeblowane, sprzet agd, taras 40mkw, dostepne od 15 listopada, cena wynajmu nie obejmuje oplat za gaz, prad, internet. Prosze o kontakt mailowy w celu uzgodnienia szczegolow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę w pełni umeblowane mieszkanie. Pokój z kuchnią i łazienką. 34 m2 we Wrocławiu przy ul. Świdnickiej, blisko Rynku. Cena 1300 zł + opłaty + kaucja dwumiesięczna

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

183 000 zł31 m² 5 903,23 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe, 31mkw, 10p., ul. Krzywoustego (centrum dzielnicy Psie Pole), osobno kuchnia, łazienka i przedpokój. Okna od strony południowej. Piękny widok na ch korona i panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam, do wynajęcia mieszkanie 30m^2 we Wrocławiu na ulicy Kamiennej dla jednej studentki (obok uniwersytetu ekonomicznego). Oddzielnie widna kuchnia i pokój. Mieszkanie w pełni umeblowane. Cena.