dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

595 000 zł36 m² 16 527,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na cenionym osiedlu Południk 17 we Wrocławiu. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako pewna inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł19 m² 17 842,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Lokalizacja: aleja Dębowa - Borek - Tuż przy Parku Południowym tylko U nas! klucze W biurze! dla klientów gotówkowych! opis: na sprzedaż oferujemy przytulną jasną kawalerkę(19m2).

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Z tarasem I klimatyzacją tuż przy rzece W centrum bezpłatny dostęp do spa gym sauna Nieruchomość Doskonale Zlokalizowana w Skali Miasta 15 minut spacerem do Rynku lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 501 zł64,62 m² 14 244,83 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

711 000 zł62 m² 11 467,74 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,94 m , położone w samym centrum Wrocławia - przy pl. Hirszfelda, zaledwie 250 metrów od Sky Tower. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

765 088 zł48,50 m² 15 775,01 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kupujesz bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji Brak podatku pcc (2%) - oszczędzasz kilkanaście tysięcy złotych Wsparcie doradcy kredytowego - bezpłatnie i kompleksowo Na sprzedaż elegancki,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

  pl/ukr/rus Do wynajęcia słoneczne, rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie. Osiedle całodobowo strzeżone i monitorowane. W pobliżu liczne tereny zielone, park Południowy, park.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 100 zł38,70 m² 15 661,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokoje Wrocław | 38,73 m | balkon 3,5 m | Krakowska | nowe budownictwo Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,73 m , położone w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł145 m² 20 682,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Zapraszam na bezpłatną prezentację Violetta Maciąg   . 500 m do wschodniej obwodnicy Wrocławia, 2km do autostrady A 4 Luksusowy apartament dla wymagającego klienta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 123 185 zł78,82 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o ekspozycji trójstronnej doskonale doświetlone i funkcjonalne. Idealne dla rodziny. Najważniejsze atuty: - 4 funkcjonalne pokoje - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł77 m² 75,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z garażem i schowkiem, przestrzenny apartament o oryginalnym układzie pomieszczeń, który sprawdzi się jako mieszkanie (również do pracy zdalnej) także dla Menedżera wyższego szczebla.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł65 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław, ul. Nyska - Krzyki - Huby. Doskonałe połączenie z centrum miasta (tramwaje i autobusy w zasięgu 3-5 minut pieszo). W pobliżu sklepy, Lidl, kaufland, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

573 000 zł36 m² 15 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

663 000 zł56,63 m² 11 707,58 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiam atrakcyjne mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

424 000 zł33,50 m² 12 656,72 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 33,5 m (w tym komórka lokatorska) zlokalizowana na 3. piętrze w czterokondygnacyjnym budynku z 1996 roku, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł58,11 m² 12 201 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie położone tuż obok Parku Skowroniego. Rezerwacja! Na mieszkanie składają sie : - trzy niezależne pokoje, - osobna kuchnia, - łazienka, - przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

818 625 zł65,49 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu na Krzykach idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Najważniejsze atuty: - 3 funkcjonalne pokoje - balkon - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł61,74 m² 13 751,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3-pokojowe mieszkanie przy ul. Ślężnej | Obok Parku Południowego | 2. piętro w zadbanej kamienicy | Wymienione instalacje Na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni ok. 61,7.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł100 m² 120 zł/m²

 

Piętro:30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję dwupokojowe mieszkanie na wynajem w budynku Sky Tower jednym z najbardziej rozpoznawalnych punktów Wrocławia. Lokal jest w pełni umeblowany, wyposażony w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 284 zł36,98 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kontakt Sebastian Święcicki   Mieszkanie 2-pokojowe położone w bliskiej okolicy centrum, ul. Traugutta i ul. Krakowskiej. Zajmiemy się wszystkimi szczegółami potrzebnymi do.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

TA oferta jest aktualna. Jesteśmy aktywni. Prezentujemy nieruchomość bezpiecznie. Chcemy zaproponować Państwu do wynajęcia bardzo jasne - z ekspozycją południowo zachodnią i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł38 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Ciche mieszkanie 2-pokojowe dwustronne w pełni rozkładowe w zadbanym, niskim bloku z windą oraz ogrzewaniem miejskim na bliższych Krzykach. Składa się z: - salonu - sypialni - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł48,20 m² 66,39 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Nyskiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł79 m² 13 417,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szanowni Państwo, trzymajcie się mocno foteli, bo oto wjeżdża oferta, która ma więcej poziomów niż Pałac Kultury i więcej smaku niż niedzielny obiad u babci. Przedstawiamy dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 461 zł88,90 m² 11 017,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc Kameralne osiedle, stan deweloperski- domy wolnostojące i szeregowe, 15 min. od centrum- krzyki, wrocław Po odbiorze technicznym. Bestate.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł40,75 m² 19 607,36 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukasz nieruchomości, która wyróżnia się na tle innych? Zapraszam na Drukarską 56 pod jeden z najbardziej prestiżowych adresów na wrocławskich Krzykach. To mieszkanie łączy nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł41,09 m² 9 613,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

2 pokoje | 41 m | Kamienica | Duży potencjał inwestycyjny | Łukasińskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,09 m , położone na 2. piętrze w kamienicy z 1903 roku, przy.

Szczegóły ogłoszenia

893 000 zł77,91 m² 11 461,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zielony azyl w sercu Kleciny - 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na Park Migdałowy, ul. Cukrowa Przestronne mieszkanie o powierzchni 78 m położone bezpośrednio przy Parku Migdałowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 244 zł52,67 m² 13 997,42 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3 pokoje na Krzykach Smart Home & opcja wykończenia Pod Klucz Szukasz mieszkania, które łączy prestiżową lokalizację z wygodą? Ta oferta na styku Partynic i Kleciny to strzał.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia mieszkanie we Wrocławiu przy ulicy Srebrnogórskiej na Gaju. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, bardzo ładne, dobrze doświetlone o powierzchni 51 m2 - 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł60,51 m² 56,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: katarzyna Flendrich Nr licencji pfrn 28425 tel:   *for english scroll down* Szukasz komfortowego mieszkania na wynajem na Krzykach? Serdecznie polecam 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas - Dostępne od 1.06.2026 - Prezentacja możliwa już teraz po wcześniejszym umówieniu terminu - Mieszkanie dwustronne - Salon z wyjściem na taras i mini ogródek - Wysoki parter.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł23,75 m² 17 642,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

NA sprzedaż | świetna lokalizacja| zielona okolica | przytulny taras - gotowe do wprowadzenia od zaraz Mieszkanie typu kawalerka o powierzchni 24 m - Wrocław Krzyki. Oferta wstrzymana. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł65 m² 11 538,46 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Oferta na Wyłączność, nie szukaj dalej. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 65 m , usytuowanego na Przedmieściu Oławskim. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem Mieszkania z Miejscem Parkingowym! Lokalizacja: wrocław ul. Żegiestowska, świetnie skomunikowana część miasta. Opis Nieruchomości: nowoczesna kawalerka o powierzchni 28 m2 w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

985 794 zł52,45 m² 18 794,93 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: weronika Woźniak tel.   Nr licencji pfrn 30960 Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego apartamentu o powierzchni 52,45 m, położonego w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

542 250 zł35,62 m² 15 223,19 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0 pcc Szukasz nowoczesnego mieszkania we Wrocławiu, które możesz odebrać praktycznie od razu? Ta propozycja może Cię zainteresować. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł41,37 m² 14 986,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w kompletnie - wykonano nowe ściany, wylewki, instalacje, okna, elewację, dach oraz klatki schodowe. Niska, kameralna zabudowa oraz sąsiedztwo niewysokich budynków.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka z wydzieloną strefą sypialnianą | Świetna lokalizacja lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Komandorskiej we Wrocławiu w jednej z najlepiej skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł53,90 m² 12 040,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Polecamy do sprzedaży bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,90m2, położone przy ul. Zefirowej na osiedlu Skarbowców we Wrocławiu. Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł54,10 m² 11 275,42 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,1 m2. Nieruchomość znajduje się na 5 piętrze 10 piętrowego budynku z 1972 roku z windą. Lokalizacja - Krzyki - okolice ulicy Kamiennej.