dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 907 zł28,89 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Jasna kawalerka z widokiem na park idealna dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa, świetnej komunikacji z centrum w połączeniu z zielonym otoczeniem. Opiekun oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 zł38,93 m² 80,91 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne dwa pokoje, balkon, klimatyzacja, pierwszy najem! Do mieszkania przynależy także komórka lokatorska. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Ślężnej, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł73 m² 52,05 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty Robert Kordowski tel.   W ofercie duże 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Przyjaźni bleveder park Otoczenie nieruchomości: idealna komunikacja z innymi częściami.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł63 m² 47,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie położone przy ul. Przyjaźni na wrocławskich Krzykach. O powierzchni 63 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 049 000 zł79,50 m² 13 194,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż , 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,5 m (dodatkowo antresola ok. 8 m ), położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2010 roku przy ul. Zwycięskiej 14D.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł33,30 m² 16 186,19 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 33,3 m | Inwestycja Południk 17 | Smart Home | Gotowe Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,3 m w nowoczesnej inwestycji Południk 17 od Archokom. Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, położone w spokojnej i zielonej części Wrocławia Żerniki. Lokal gotowy do wprowadzenia, idealny dla pary lub osoby.

Szczegóły ogłoszenia

894 000 zł67 m² 13 343,28 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu przytulne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe w pełnym rozkładzie, zlokalizowane przy ul. Armii Krajowej 18 we Wrocławiu. Mieszkanie jest po generalnym remoncie (który był.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł44,80 m² 10 602,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 45 m | 1 piętro | lokalizacja Wrocław ok. Sky Tower Jeśli szukasz mieszkania z potencjałem do zamieszkania lub pod inwestycję ta oferta zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 zł15 m² 108 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kompleksowo wyposażona kawalerka przy ul. Gajowej 66 we Wrocławiu, blisko ścisłego centrum miasta. -Nieruchomość- kawalerka o powierzchni 15 m . Parter. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł56 m² 55,36 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji "nowe Centrum Południowe" znajdujące się przy ulicy Gwiaździstej, tuż obok Sky Towera. Lokalizacja: budynek mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł43,58 m² 13 744,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja: wrocław - krzyki - osiedle skarbowców - mglista oferta na wyłączność. Opis: na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,58 m , położone na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 350 zł43,09 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: kamil Morka   Nowoczesne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części miasta, idealne do zamieszkania. Lokalizacja: inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 066 zł39,12 m² 15 569,17 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo oddanej do użytkowania inwestycji, zlokalizowanej na Partynicach w południowej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wombat Nieruchomości przedstawia - atrakcyjną kawalerkę 28 m z ogródkiem w osiedlu willowym. Zamieszkaj we Wrocławiu, a czuj się jak W kurorcie! Wrocław /krzyki, ul. Upalna.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł68 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Miejsce postojowe W garażu winda balkon monitoring ochrona media miejskie nowe budownictwo pierwszy najem umowa najmu okazjonalnego opis nieruchomości: mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

821 238 zł59,51 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem idealne dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa i komunikacji z centrum. Ogród to przestrzeń na relaks, spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł76,83 m² 54,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

NA wynajem dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe z czterema balkonami. Mieszkanie w pełni wyposażone, gotowe do wprowadzenia. Do lokalu przynależy miejsce postojowe w parkingu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł97 m² 8 216,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyremontowany apartament 3-pokojowy w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Ciepłej. Skontaktuj się i zarezerwuj termin prezentacji. Monika cichoń tel.   rezerwacja! Na sprzedaż ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł46,85 m² 11 077,91 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 46,85 m Wrocław, ul. Jantarowa (krzyki) Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze zaprojektowane mieszkanie 3-pokojowe we Wrocławiu o powierzchni 46,85 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

835 055 zł39,26 m² 21 269,87 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: weronika Woźniak tel.   Nr licencji pfrn 30960 Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 39,26 m, łączącą wielkomiejski styl z kameralnym komfortem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem | ul. Skwierzyńska Do wynajęcia jasne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na II piętrze bloku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

760 082 zł52,61 m² 14 447,48 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem | Wrocław - Krzyki Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52,61 m , położone na wrocławskich Krzykach. Lokal wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

1 045 000 zł47,50 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa lokalizacja wysoki standard wykończenia apartamentowiec zabytkowy budynek po rewitalizacji loggia opis nieruchomości: mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowy, przestronny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł42 m² 57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ua/eng/ru wolne od teraz Zapraszam do wynajęcia uroczego, świeżo odnowionego mieszkania o powierzchni 42m2, doskonale położonego przy ulicy Słężnej, niedaleko Alei Wiśniowej we Wrocławiu. To.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł51 m² 14 490,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 2 pokoje o powierzchni 50,72 m2 w budynku z 2019 r. na Wojszycach. Salon z aneksem kuchennym o powierzchni 27 m2 z wyjściem na balkon, sypialnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł65 m² 10 153,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja: wrocław, ul. Nyska - Krzyki - Huby. Doskonałe połączenie z centrum miasta (tramwaje i autobusy w zasięgu 3-5 minut pieszo). W pobliżu sklepy, Lidl, kaufland, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 zł36 m² 69,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

- uprzejmie proszę o kontakt od poniedziałku do piątku, w weekend proszę zostawić sms z informacją w sprawie którego mieszkania się Państwo kontaktują, oddzwonię - Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł80 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wrocław / Krzyki / Ołtaszyn / ul. Motylkowa Do wynajęcia od zaraz przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 80m2. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł42,58 m² 68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 43 m2. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z 2012 roku z zielonym patio z fontanną. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł51 m² 50,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie po kapitalnym remoncie na wrocławskich Krzykach, ul. Tomaszowska - blisko dworca głównego, wroclavii i aquaparku. Jasne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 496 zł63,04 m² 13 650 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością. Trzypokojowe mieszkanie na 6 piętrze, z dwoma loggiami pozwolą Ci cieszyć się zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł32,40 m² 12 314,81 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferta tylko w naszym biurze! Możliwość wydania przed zapłatą całości ceny! Idealne pod wynajem! Inwestycja! Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 32.4 m2 do kapitalnego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 300 000 zł170,32 m² 13 503,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Wille miejskie we Wrocławiu - Ołtaszyn lokalizacja: inwestycja położona na Ołtaszynie we Wrocławiu przy ul. Nefrytowej wśród zieleni, blisko pełnej miejskiej infrastruktury i dobrych połączeń.

Szczegóły ogłoszenia

529 866 zł30,58 m² 16 188,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Inwestycja to wyjątkowy projekt, który łączy nowoczesną architekturę, funkcjonalność mieszkań oraz świetną lokalizację zaledwie dziesięć minut spacerem do Sky Tower. Zapewnia zarówno łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł59,21 m² 52,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Krzyki, 3 pokoje, osobna kuchnia i parking 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i darmowym parkingiem przy bloku - Krzyki, ul. Gajowicka Mieszkanie będzie dostępne od 1 czerwca 2026 lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł47 m² 9 765,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe - centrum Wrocławia, przedmieście Oławskie Oferuję na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,89 m + piwnica 6,44 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł58 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58 m , idealne zarówno dla studentów, jak i młodych rodzin, które szukają spokojnego miejsca do życia.