dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

749 002 zł54,30 m² 13 793,78 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, które stanie się Twoim domem? Mieszkanie K1/1/7/6/3a zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie codziennego życia. Przemyślany układ pomieszczeń zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 mkw. Mieszkanie położone w dzielnicy Krzyki przy ul. Rymarskiej. Lokal położony na 3 piętrze w bloku z 2018r,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone na pograniczu Starego Miasta i Krzyków - ul. Stysia - między Zielińskiego, zaporoską i Swobodną. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł32 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 1-pokojowe w budynku Centrum Południowe przy ul.Gwiaździstej we Wrocławiu. Lokalizacja W pobliżu budynku Sky Tower, obok znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

850 000 zł67,64 m² 12 566,53 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Nieruchomość na sprzedaż pod biuro lub mieszkanie ul. Powstańców Śląskich (galeriowiec). Położenie: lokal położony jest w samym centrum przy sky tower, ul. Powstańców Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 169 860 zł77,29 m² 15 135,98 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkanie z kluczami do odbioru. Przy kontakcie z nami nic nie płacisz: - brak podatku pcc - 0% prowizji - zakup bezpośrednio od dewelopera Zyskujesz kompleksową obsługę w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł65,01 m² 10 136,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

! na sprzedaż dwustronne W pełni rozkładowe mieszkanie 65m2! Z balkonem O powierzchni 8m2 od strony cichego podwórka! W doskonałej lokalizacji Z dojazdem do takich miejsc jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł77 m² 16 220,78 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Komfortowy apartament z 41m2 salonem i 22m2 balkonem. Sprzedam apartament Wrocław Krzyki Tarnogaj nowoczesne mieszkanie w świetnej lokalizacji, która łączy spokój osiedla z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe mieszkanie z balkonem / ul. Przyjaźni Do wynajęcia przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni około 60 m, położone na 3 piętrze (bez windy) w zadbanym budynku na ul.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł25 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Wrocław / Krzyki / ul. Zwycięska Polecam kawalerkę o pow. 25 mkw., zlokalizowaną na 4 piętrze, w budynku z 2023 r. Nieruchomość jest gotowym produktem inwestycyjnym, który przynosi.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł55,55 m² 12 961,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie usytuowane jest w okolicach ulicy Wietrznej w domu poniemieckim z cegły na 1 piętrze w budynku 2 piętrowym ( 9 mieszkań, po 3 na piętrze) Jest to mieszkanie jasne, widne,.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł52 m² 13 826,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przestronne 3, pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji ul. Wieczysta, wrocław - Krzyki. Dwustronne, jasne mieszkanie o praktycznym układzie idealne zarówno dla rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł37 m² 56,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie w budynku z 2011 roku, z balkonem i miejscem w garażu podziemnym. Lokalizacja zapewnia bardzo dobre.

Szczegóły ogłoszenia

5 990 zł74 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament z tarasem w ovo Wrocław - English version below. Feel free to call me, i speak English. Не стесняйтесь звонить, я говорю по-русски.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 573 424 zł140,63 m² 18 299,25 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Inwestycja to wyjątkowy projekt, który łączy nowoczesną architekturę, funkcjonalność mieszkań oraz świetną lokalizację zaledwie dziesięć minut spacerem do Sky Tower. Zapewnia zarówno łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł65,78 m² 13 986,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowe mieszkanie na Krzykach ul. Krzycka | miejsce postojowe | klimatyzacja | Na sprzedaż dwustronne, atrakcyjne, starannie zaprojektowane mieszkanie o nowoczesnym charakterze, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł71,11 m² 10 547,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Zaolziańskiej, w pobliżu Centrum Południowego i Sky Tower Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

821 238 zł59,51 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu na Krzykach idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Najważniejsze atuty: - 3 funkcjonalne pokoje - dwa balkony - 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

UL. Skarbowców / nowe mieszkanie Krzyki - wysoko ceniona i dobrze skomunikowana z resztą miasta dzielnica Wrocławia. Mieszkanie wykończone z materiałów wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł33,24 m² 15 794,22 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem 33,24 m Położone na drugim piętrze nowoczesnego budynku przy al. Karkonoskiej w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł66,44 m² 17 308,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,44 m2 położone w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł63,67 m² 12 878,91 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nieruchomość wyróżnia się bliskością Parku Klecińskiego, dogodnym dostępem do komunikacji tramwajowej, prywatnym placem zabaw zlokalizowanym na dużym ogrodzie o powierzchni 160 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od 27.05.2026 Bardzo ładna kawalerka o pow. 32 m.kw. położona w budynku przy ul. Drukarskiej. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju - łazienki - pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

728 840 zł52,06 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkania I Aleja Wiśniowa Oferujemy na sprzedaż ofertę wyjątkowego mieszkania o powierzchni 52,06m , położonego w sercu Wrocław przy al. Wiśniowej 83a - miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz!. Polecam wygodne mieszkanie dla singla lub pary osób pracujących. Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w nowym budynku przy ulicy Gazowej. Mieszkanie ma powierzchnie około 47 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł26 m² 15 769,23 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalna i jasna kawalerka w centrum miasta, przy Sky Tower idealna inwestycja! Przytulna kawalerka o powierzchni 26 m , położoną na 4. piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

5 487 000 zł177,40 m² 30 930,10 zł/m²

 

Piętro:45/49

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Luksusowy apartament 177 m z panoramicznym widokiem 45. piętro Sky Tower [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje unikalny, luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł21,34 m² 14 761,01 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Super lokalizacja Wrocław ul. Przyjaźni! Na sprzedaż kawalerka inwestycyjna z balkonem. Lokale w pełni wykończone gotowe do zamieszkania lub wynajmu. Cena obejmuje kompleksowo wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł33,92 m² 14 711,08 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Polecam Państwu na sprzedaż słoneczne dwupokojowe mieszkanie w sercu Wrocławia, na Krzykach przy ulicy Zaporoskiej. Mieszkanie w tej lokalizacji to doskonały produkt zarówno na klientów.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł100 m² 100 zł/m²

 

Piętro:39

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję dwupokojowe mieszkanie na wynajem w budynku Sky Tower jednym z najbardziej rozpoznawalnych punktów Wrocławia. Lokal jest w pełni umeblowany, wyposażony w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

473 000 zł26,61 m² 17 775,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

WE also speak english - feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber Przedstawiamy wyjątkową inwestycję o kameralnym charakterze, położoną w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

496 000 zł27 m² 18 370,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wykończone pod klucz! Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł64,71 m² 10 972,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 60,20 m zlokalizowane we Wrocławiu, przy ul. Jesionowej. Lokal znajduje się w budynku z 1991 roku to okres ceniony przez.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 zł65 m² 76,77 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 7. piętrze nowoczesnego budynku z 2020 roku, znajdującego się na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

737 000 zł52 m² 14 173,08 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

PO kapitalnym remoncie. Wysoki standard wykończenia! Mieszkanie 51,40 m2, 2 pokoje, znajdujące się w budynku z lat 90- tych. Lokal w pełni rozkładowy, składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł87 m² 11 471,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

5-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie | 87 m2 | Wrocław, krzyki, okolice ul.Krzyckiej Opiekun oferty Daniel Matoszyn   Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie położone jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

647 000 zł41 m² 15 780,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł83 m² 66,27 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below *** Numer oferty w biurze: 1111/4186/omw Do wynajęcia nowoczesny apartament w wysokim standardzie, który zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających lokatorów. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wygodne, 3-pokojowe mieszkanie położone na terenie kameralnego osiedla Ołtaszyna. Powierzchnię 78mkw zagospodarowano w sposób ustawny i funkcjonalny. Mieszkanie składa się z oddzielnej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Wrocław, krzyki Szukasz komfortowego lokum w doskonałej lokalizacji? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania! Lokalizacja: wrocław, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53,87 m² 11 119,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Lokalizacja Nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. Cukrowej 5a, w dynamicznie rozwijającej się części miasta. Okolica charakteryzuje się dobrą infrastrukturą miejską, dostępem do.