dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

363 860 zł40 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Termin realizacji inwestycji planowany jest na I kwartał 2023 roku. Lokalizacja: inwestycja położona jest na osiedlu Jagodno. Osiedle to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

392 553 zł42 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rymarska

Krzyki,Wrocław

898 000 zł95 m² 9 452,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Grabiszynek | ul. Rymarska - racławicka | przy parku | Idealna oferta dla osób kładących nacisk na zachowanie równowagi pomiędzy aktywnym życiem zawodowym, a aktywnym i komfortowym życiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

890 000 zł113 m² 7 885,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Piękny dwupoziomowy apartament ,113 M , 5 pokoi, jagodno/iwiny Polecam do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie, wykończone w nowoczesnym stylu, o powierzchni użytkowej 112,87 m2 ( po podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

390 758 zł41 m² 9 450,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

320 000 zł27 m² 11 808,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Przedstawiam Państwu kawalerkę z ogródkiem w ramach nowo-powstającego osiedla na Krzykach. Jedyne 5km od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzyki,Wrocław

643 000 zł65 m² 9 892,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą inwestycji położonej w prestiżowej lokalizacji Krzyki, idealnie pomiędzy dwoma najpiękniejszymi parkami we Wrocławiu - Grabiszyńskim oraz Południowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

353 648 zł38 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

391 419 zł41 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

659 645 zł66 m² 10 025 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowy etap W inwestycji premium przy parku 4 pokoje z ogródkiem i tarasem! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: tel. 4-pokojowe mieszkanie o projektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Owsiana

Krzyki,Wrocław

519 999 zł56 m² 9 285,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość polecana szczególnie inwestorom lub osobom chcącym mieszkać jednocześnie blisko centrum, ale w cichej okolicy. W razie jakichkolwiek pytań lub chęci umówienia się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

380 377 zł40 m² 9 550,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

379 418 zł40 m² 9 450,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

474 900 zł51 m² 9 300,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w ramach nowo-powstającego osiedla na Krzykach. Jedyne 5km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

381 741 zł40 m² 9 550,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

378 851 zł40 m² 9 450,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

378 756 zł40 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

522 948 zł52 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 52,30m2 mieści się na 6 piętrze przy ul. Powstańców Śląskich Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się tuż przy Sky.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

390 758 zł41 m² 9 450,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

361 008 zł39 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

380 472 zł40 m² 9 550 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

362 664 zł39 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

363 492 zł40 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

381 141 zł40 m² 9 550,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z tarasem. Termin realizacji inwestycji planowany jest na I kwartał 2023 roku. Lokalizacja: inwestycja położona jest na osiedlu Jagodno. Osiedle to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

357 052 zł39 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

362 572 zł39 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

356 316 zł39 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

381 236 zł40 m² 9 550 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

381 236 zł40 m² 9 550 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

363 768 zł40 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

379 517 zł40 m² 9 550 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

328 225 zł35 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

380 377 zł40 m² 9 550,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

378 945 zł40 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

386 871 zł41 m² 9 550,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

495 850 zł42 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestycja premium! przy parku idealne na start 2 pokoje z balkonem! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: tel. 2-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 42,20m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

379 890 zł40 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

511 000 zł55 m² 9 290,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48m 2 Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

614 000 zł77 m² 7 992,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Ogłoszenie prywatne - pośrednikom dziękuję. Sprzedam dwupoziomowe, jasne mieszkanie z klimatem, świetnie zlokalizowane - na wrocławskich Krzykach (al. Hallera), w miejscu o doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

380 854 zł40 m² 9 550 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław