dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pocztowa

Krzyki,Wrocław

460 000 zł47 m² 9 745,76 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny! 2 niezależne pokoje. Fantastyczna lokalizacja Krzyki okolice Sudeckiej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

1 900 zł70 m² 27,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Dzień dobry. W czym mogę Ci pomóc ? Na imię mam i pomagam klientom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości. Wiem jak jest trudno znaleźć odpowiedni dom/mieszkanie/działkę/lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wesoła

Krzyki,Wrocław

480 000 zł48 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie idealne pod inwestycję w ok. ul. Wesołej. tel. media miejskie niezależne pokoje gotowe do wejścia mieszkanie trzy pokoje kuchnia z oknem łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

585 675 zł57 m² 10 275 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków Trzypokojowe mieszkanie na Oporowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

499 344 zł61 m² 8 190 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bez prowizji biura i podatku pcc Polecam mieszkanie 3 pokojowe na Krzykach, w pobliżu planowanego zielonego klina wojszyckiego. Mieszkanie na 2 piętrze, 60,97mkw + 3,9mkw balkonu w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

2 000 zł34 m² 59,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od zaraz Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

454 000 zł55 m² 8 225 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam na sprzedaż trzypokojowe, dwustronne i bardzo przestronne mieszkanie położone w centrum Krzyków! Nieruchomość stanowi dobrą opcję pod inwestycję pasywną - wynajem. We speak English,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walońska

Krzyki,Wrocław

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu Angel Wings na ulicy Walońskiej. Apartament położony jest nad brzegiem rzeki Oławy i biegnącej wzdłuż niego promenady. Zaledwie 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 500 zł53 m² 47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam na wynajem przestronne mieszkanie 2 pokojowe, usytuowane na 1 piętrze 4 piętrowego budynku z windą, położonego na Klecinie. Dodatkowo możliwość najmu dwustanowiskowego garażu zamykanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

681 850 zł64 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj w najbardziej zielonej części Krzyków na osiedlu w standardzie premium! for english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Inwestycja wykonana w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Armii Krajowej

Krzyki,Wrocław

410 987 zł38 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Z wielką przyjemnością przedstawiam 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w stanie deweloperskim, usytuowane na 1 piętrze przy ul. Armii Krajowej we Wrocławiu. Opis nieruchomości: pokój dzienny +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sowia

Krzyki,Wrocław

2 100 zł36 m² 58 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie z balkonem i widokiem na panoramę Wrocławia. Idealne dla pary lub singla. Prezentację nieruchomości przeprowadzamy z zachowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

603 750 zł42 m² 14 303,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie na nowoczesnym osiedlu w świetnej lokalizacji. Inwestycja stworzona dla ludzi ceniących sobie bliskość do centrum oraz bogatą infrastrukturę usługowo-handlową. Lokal składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 015 788 zł89 m² 11 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Zamieszkaj w zielonej części miasta nieopodal centrum Nowa inwestycja we Wrocławiu stworzona by spełnić wszystkie Twoje oczekiwania. Wysoki standard budowy oraz wykończenia Innowacyjne technologie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

689 000 zł65 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedaży mieszkanie 3-pok. 65m2 w bloku wielorodzinnym na parterze z ogrodem ok. 60m2 w Bielanach Wrocławskich Budynek z 2011 r. duża winda do garażu na poziom -1. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

602 950 zł62 m² 9 725 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sudecka

Krzyki,Wrocław

465 000 zł47 m² 9 893,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do zamieszkania, dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, okolice ronda Powstańców Śląskich. media miejskie niezależne pokoje niska zabudowa mieszkanie dwa pokoje kuchnia osobna z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

488 933 zł47 m² 10 425 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun nieruchomości: małgorzata Krawczyk tel. Bez dodatkowych kosztów! bez prowizji pośrednika - kupujesz bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc Prezentuję do sprzedaży nowe 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

392 000 zł49 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta dostępna tylko W naszym biurze. Do sprzedania przestronne, rozkładowe mieszkanie z dwoma osobnymi pokojami na wrocławskich Krzykach. Lokalizacja: krzyki Ilość pokoi: 2 Metraż: 49 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

560 000 zł64 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie 64m2 z balkonem na Gajowickiej! Przestronne mieszkanie z trzema osobnymi pokojami oraz balkonem mieszczące się na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

2 100 zł32 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

-wolne od zaraz- polecam do wynajęcia apartament 2 pokojowy na 2 piętrze przy ul. Powstańców Śląskich /mieszkanie o pow. 32,2 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - Sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

489 000 zł46 m² 10 630,40 zł/m²

 

Piętro:11/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż luksusowy 2-pokojowy apartament z o pow. 46 m2 w okolicy ul. Kruczej, lokal usytuowany jest na 6 piętrze, 11-piętrowego budynku , składa się z: - jasnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pretficza

Krzyki,Wrocław

499 000 zł47 m² 10 617 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż luksusowy 3-pokojowy apartament z o pow. 47 m2 w okolicy ronda Powstańców Śląskich Lokal usytuowany jest na 1 piętrze, 4-piętrowego budynku , składa się z: - jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Krzyki,Wrocław

390 000 zł36 m² 10 833 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

2-pokojowe M w Centrum miasta z rozkładowymi pokojami na ul. Szczęśliwej. ogrzewanie z miasta komunikacja miejska niski czynsz mieszkanie Dwa pokoje, aneks kuchenny z przedpokojem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hercena

Krzyki,Wrocław

4 000 zł57 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki nowoczesny apartament w kameralnej kamienicy z XIX wieku, która przeszła generalną modernizację w 2018 roku (istnieje garaż podziemny i winda). Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Armii Krajowej

Krzyki,Wrocław

598 000 zł58 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Korzystaj z uroków parków miejskich i możliwości centrów handlowych kilka chwil od mieszkania! for english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Inwestycja wykonana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

1 300 zł28 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka przy ul. Zielińskiego we Wrocławiu. Cena podana w ogłoszeniu czyli 1300 zł obowiązywała będzie przez pierwsze 2 miesiące wynajmu. Po tym okresie cena wynajmu wynosić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tuwima

Krzyki,Wrocław

3 200 zł45 m² 71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jakub Bielan -wolne od zarazr- polecam do wynajęcia apartament 2 pokojowy na 1 piętrze przy ul. Juliana Tuwima (krzyki) /mieszkanie o pow. 45 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

8 000 zł70 m² 114 zł/m²

 

Piętro:40/51

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tel: -Wrocław-Krzyki-Sky Tower-Powstańców Śląskich- z przyjemnością polecam apartament do wynajęcia w jednym z najwyższych budynku w Europie. Drapacz chmur osiąga 51 pięter,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

502 865 zł45 m² 11 150 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

379 000 zł38 m² 9 877,51 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do kontaktu , umówienia się na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca centrum, okolice wratislavii / aquaparku uniwersytet ekonomiczny W okolicy pełen rozkład ogrzewanie Z miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

653 065 zł66 m² 9 925 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brossa

Krzyki,Wrocław

571 500 zł64 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, z wydzieloną wnęką kuchenną oraz garderobą ok 12m2 (można zaadaptować pod gabinet lub sypialnie). Mieszkanie mieści się w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

325 149 zł33 m² 9 850,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% комиссии, покупатель не платит. Анти-смог пакет в цене. Умный дом, ягодно, терраса! Рекомендую прекрасную.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Armii Krajowej

Krzyki,Wrocław

755 634 zł71 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

594 000 zł76 m² 7 860,26 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe o rozkładzie dwupoziomowym o powierzchni ok. 76m2. Mieszkanie położone jest w budynku mieszkalno-usługowym z 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

576 975 zł55 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ołtaszyńska

Krzyki,Wrocław

1 600 zł59 m² 27,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2 pokojowe o pow. 58,80 m2 z tarasem (+ ok. 12m2) usytuowane w południowej części Wrocławia przy ul Ołtaszyńskiej ( boczna Zwycięskiej). Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

552 260 zł52 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krzyki,Wrocław

1 399 000 zł110 m² 12 688,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość w "apartamentach Racławicka". Nieruchomość składa się z dwóch poziomów. Poziom dolny to strefa dzienna i gościnna a poziom górny.