dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

420 000 zł50 m² 8 417 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Gwarancja ceny dewelopera bezpłatna obsługa nabywcy: prezentacja; informacja I pomoc odnośnie formalności związanych Z zakupem I odbiorem; wskazówki na co warto zwrócić uwagę. ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

459 000 zł45 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty tel. Solidnie wyremontowane mieszkanie na krzykach! Otoczenie nieruchomości: blok usytuowany pomiędzy pasami zieleni w odległości 200m od galerii Sky Tower. W pobliżu sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

511 000 zł52 m² 9 771 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokoje 52 M2 Z balkonem I widokiem na zieleń Żyć zdrowiej i piękniej? Możesz! Jeśli chcesz mieszkać w otoczeniu zieleni, a jednocześnie bardzo blisko centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Krzyki

Krzyki,Wrocław

266 000 zł26 m² 10 230,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 26m2 z balkonem na nowym osiedlu w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie jednopokojowe na drugim piętrze z podjazdem dla wózków inwalidzkich o kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

1 206 000 zł67 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Rewelacyjny apartament na sprzedaż w reprezentacyjnym budynku Thespian przy Powstańców Śląskich. Jasne przestronne wnętrze apartamentu ( wystawa okien wschodnia ) w reprezentacyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

319 080 zł35 m² 9 116,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne dwupokojowe mieszkanie 35m2 na parterze z dużym ogrodem. Budynek znajduje się na nowym osiedlu w cichej i spokojnej okolicy. Jest możliwość zakupu miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

499 400 zł48 m² 10 404 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Gotowe 2 pokoje 48m2/duży balkon/krzyki gwarancja ceny dewelopera bezpłatna obsługa nabywcy: prezentacja; informacja I pomoc odnośnie formalności związanych Z zakupem I odbiorem;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

672 500 zł65 m² 10 330,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam na bezpłatne prezentacje mieszkań Oferta bez prowizji i podatku pcc. Czteropokojowe mieszkanie deweloperskie na IV piętrze o powierzchni 65,81 m2 z balkonem zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sztabowa

Krzyki,Wrocław

449 000 zł47 m² 9 522,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Do sprzedaży super oferta na borku, okolice Sztabowej. Mieszkanie w kamienicy z 1956r, 2 pokojowe rozkładowe, z oddzielna kuchnią,łazienką z wc i przedpokojem. Mieszkanie na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

1 500 zł32 m² 47 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel: mail: ***wolne od 01/01/2022*** Polecam do wynajęcia funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 32m2 zlokalizowaną w inwestycji z 2011 roku. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Krzyki,Wrocław

369 900 zł36 m² 10 272,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Dwupokojowe M o powierzchni 36 m2 na ul. Szczęśliwej. blisko przystanek tramwajowy media z miasta niezależne pokoje mieszkanie Składa się z dwóch pokoi, łazienki oraz kuchni połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

419 785 zł38 m² 10 989 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Gotowe 2 pokoje 38m2/balkon/krzyki gwarancja ceny dewelopera bezpłatna obsługa nabywcy: prezentacja; informacja I pomoc odnośnie formalności związanych Z zakupem I odbiorem; wskazówki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

692 000 zł69 m² 10 029 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Marzysz o mieszkaniu w centrum miasta i własnym ogródku? Chciałbyś raczyć się poranną aromatyczną kawą na własnym przestronnym tarasie? Mamy dla Ciebie mieszkanie na miarę Twoich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

444 000 zł42 m² 10 571,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji! Posiadamy ponad 90% inwestycji we Wrocławiu. Więcej informacji pod numerem telefonu Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie 42m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

695 000 zł62 m² 11 273 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mam na sprzedaż piękne, przestronne, 3 pokojowe mieszkanie. Prezentację nieruchomości przeprowadzamy z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa. Możliwość video prezentacji. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

345 400 zł35 m² 9 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

469 000 zł56 m² 8 360,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz spokoju i niezależności? Marzysz o swoim własnym M za rozsądne pieniądze? A może chcesz mieszkać w samym centrum, bo wizja dojazdów na peryferia miasta spędza Ci sen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

420 000 zł47 m² 8 904 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zalety zakupu gotowego mieszkania Nie czekasz: dziś decyzja jutro klucze do własnego M. Pewność zabezpieczonego kapitału- dostajesz gotowy produkt. Masz możliwość sprawdzenia walorów otoczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

950 000 zł119 m² 7 983,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Zapraszam na bezpłatną prezentację mieszkania! tel. W ofercie przestronne, dwupoziomowe, słoneczne 4-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w budynku z 2008 roku zlokalizowanym na Krzykach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

538 000 zł63 m² 8 491 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bezpłatna obsługa nabywcy: prezentacja; informacja I pomoc odnośnie formalności związanych Z zakupem I odbiorem; wskazówki na co warto zwrócić uwagę. , specjalista ds. sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

369 000 zł39 m² 9 461,54 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Centrum, okolice wratislavii / aquaparku uniwersytet ekonomiczny W okolicy pełen rozkład media miejskie 9 piętro własność Z kw ( bez obciążeń) dwie windy W budynku zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

545 000 zł56 m² 9 767,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Obniżka ceny: 562 000 zł 545 000 zł Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

629 000 zł66 m² 9 458,65 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Możliwość 4 pokoi! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 66,5 m2, usytuowane na trzecim piętrze pięciopiętrowego budynku mieszkalnego z 1990 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pocztowa

Krzyki,Wrocław

2 000 zł87 m² 22,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Powstańców śląskich / pocztowa dwa pokoje W rozkładzie / jeden salon przechodni media miejskie budynek ocieplony czwarte piętro bez windy możliwość zakupu umeblowania zapraszam do kontatku ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

491 278 zł47 m² 10 475 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe w inwestycji deweloperskiej, której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

503 872 zł54 m² 9 350,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 53,89 m2. Lokal znajduje się na drugim piętrze i składa się z: - sypialni I 10,6 m2 - sypialni II 9,5 m2 - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

769 000 zł107 m² 7 186,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1917

Przestronne, klimatyczne mieszkanie, idealne dla rodziny, w centrum Wrocławia Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

500 093 zł51 m² 9 825,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rodzinna

Krzyki,Wrocław

680 000 zł60 m² 11 277 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Opiekun oferty: tel. Trzypokojowy apartament o powierzchni 60,3m2 z pięknym tarasem Otoczenie nieruchomości Okolice ul. Przyjaźni to jedna z najpopularniejszych części Wrocławia, za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

556 240 zł54 m² 10 225 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe w inwestycji deweloperskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

635 000 zł75 m² 8 467 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Duże i przestronne mieszkanie do remontu w okolicy ul. Skarbowców. Nieruchomość w zależności od potrzeb do gruntownego odświeżenia lub remontu. Opis nieruchomości: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

462 500 zł47 m² 9 861,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

355 300 zł32 m² 11 092,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem na nowym osiedlu w sąsiedztwie zieleni. Wyjątkowa oferta funkcjonalnych mieszkań i bardzo atrakcyjnych cenach. Kupując na rynku pierwotnym nie płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

672 500 zł65 m² 10 330,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Obniżka ceny: 693 500 zł 672 500 zł Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

481 898 zł47 m² 10 275 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

477 835 zł42 m² 11 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

2 900 zł49 m² 59,18 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Можете обращаться ко мне так же на pусском языке Lokalizacja: krzyki ul. Gwiaździsta Ilość pokoi: 2 Metraż: 49 m 2 Kuchnia: aneks (częściowo oddzielona).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

491 590 zł45 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cukrowa

Krzyki,Wrocław

566 000 zł67 m² 8 397,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Polecam na sprzedaż wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,4m2 na drugim piętrze w trzy kondygnacyjnym bloku z cegły wybudowanym w 1999 roku przy ulicy Cukrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

545 900 zł53 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

485 300 zł42 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022