dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

349 900 zł43 m² 8 137,21 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo dobra lokalizacja-zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację idealne na inwestycję- wójciklicencja 16128 Bardzo ciekawa propozycja dla sigla, pary, młodego małżeństwa jak i na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jesionowa

Krzyki,Wrocław

2 000 zł44 m² 45 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Klimatyzowane mieszkanie dla pary lub singla. Lokalizacja: ul. Jesionowa apartamenty innova usytuowane są zaledwie kilka minut drogi od centrum miasta. W okolicy znajdują się tereny spacerowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grabiszyńska

Krzyki,Wrocław

480 000 zł48 m² 10 062,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Grabiszyńska - budynek corte verona. Na sprzedaż nowsze mieszkanie 2 pok. (z tarasem), o pow. 47,7m2 położone w doskonałej lokalizacji, w kameralnym kompleksie mieszkalno-usługowym Corte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puszczykowska

Krzyki,Wrocław

2 300 zł63 m² 36,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3-pok- krzyki-gaj-puszczykowska Lokalizacja: krzyki/gaj Metraż:63m2 Kuchnia: oddzielna Piętro: 2/4, blok z 2015 z windą Informacje dodatkowe: w cenie miejsce postojowe na terenie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

459 000 zł58 m² 7 945,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję bardzo ładne mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Krzyki w rejonach ulic krzycka/przyjaźni Mieszkanie dwupoziomowe o łącznej powierzchni 57,77mkw - Salon z aneksem - 27,37mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

1 600 000 zł100 m² 15 920,40 zł/m²

 

Piętro:30/48

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zobacz ten apartament bez wychodzenia z domu! Bezpieczeństwo i zdrowie naszych klientów jest na pierwszym miejscu! Na sprzedaż wyjątkowy apartament na 30-tym piętrze sky tower. W tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rodzinna

Krzyki,Wrocław

429 000 zł45 m² 9 533,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. *** Możliwość oglądania *** *** dwa balkony *** *** Nowe budownictwo *** Mieszkanie o powierzchni 45 m2 : - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

427 285 zł53 m² 7 988 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

2 pokoje na krzykach! gotowa inwestycja! Polecam do sprzedaży atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,25 m2, położonej w kameralnej inwestycji w samym centrum Krzyków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

475 000 zł56 m² 8 482 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie z antresolą wykończone w wysokim standardzie. Lokalizacja. Oferowane mieszkanie znajduje się przy ul. Zwycięskiej, partynice. Blisko do autostrady A4 i aow. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przytulne, a jednocześnie bardzo przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48m2. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

648 000 zł85 m² 7 623,53 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1977

Krzyki, wrocław. Wykończone W wysokim I nowoczesnym standardzie mieszkanie. Idealne dla firmy.Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej w pełni wykończony lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Iwaszkiewicza

Krzyki,Wrocław

1 490 zł28 m² 53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

od już! Nowoczesna Kawalerka 1490zł czynsz najmu + 400 zł zaliczka na poczet opłat nowa, nowoczesna kawalerka na nowym osiedlu Z ochroną, numerowane miejsce postojowe naziemne W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

420 000 zł56 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super lokalizacja, bliskie Krzyki, okolice Sky Tower, uniwersytetu Ekonomicznego, arkad Wrocławskich. Do sprzedaży rozkładowe, dwustronne, trzypokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Krzyki,Wrocław

395 000 zł50 m² 7 821,78 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację tel. *** po remoncie *** *** umeblowane *** *** parking *** *** super lokalizacja *** *** gotowe do zamieszkania *** Mieszkanie o powierzchni 50,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

424 894 zł52 m² 8 239,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Nie przegap okazji - rabat na mieszkanie aż 77 000 zł + dwa miejsca w garażu podziemnym w cenie! Tylko do końca maja! ważne - kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Krzyki,Wrocław

890 001 zł81 m² 10 959,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie na Borku! Doskonale zlokalizowana nieruchomość o pow. ok. 81.20 m2 w dzielnicy Krzyki Borek, wśród parków i zieleni kameralnego osiedla-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prądzyńskiego

Krzyki,Wrocław

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz! Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Prądzyńskiego, o powierzchni 50 m2. Zapoznaj się ze spacerem 3D (poniżej opisu w zakładce multimedia)! top 3 informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gazowa

Krzyki,Wrocław

339 000 zł34 m² 9 970,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowe mieszkanie 2 pokojowe, prosto od dewelopera, o powierzchni 34 m2 w cenie 339 000 zł brutto! Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

547 313 zł79 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację ważne - kupujący nie płaci podatku pcc - - oferta prosto od dewelopera - posiadam dostęp do wielu innych inwestycji Agent prowadzący:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

424 894 zł52 m² 8 239,17 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Krzyki,Wrocław

405 000 zł50 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację tel. *** umeblowane *** *** rozkładowe *** *** klimatyzacja *** *** super lokalizacja *** *** nowe budownictwo *** *** gotowe do zamieszkania ***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

329 568 zł34 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Termin realizacji: IV kwartał 2022 W swojej ofercie posiadam również mieszkania w tej lokalizacji o innej powierzchni. Zadzwoń i zapytaj mnie o inne mieszkania w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 350 zł33 m² 41,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka z tarasem na wynajem! Polecam do wynajęcia bardzo ładną kawalerkę na wrocławskich Krzykach, w budynku z 2001 roku, z ochroną. Powierzchnia 32, 60 m2, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

431 970 zł51 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację ważne - kupujący nie płaci podatku pcc - - oferta prosto od dewelopera - posiadam dostęp do wielu innych inwestycji Agent prowadzący: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Burzowa

Krzyki,Wrocław

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul. Burzowa, krzyki, wrocław =najemca nie placi priwizji= =арендатор не платит комиссию= Na wynajem dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem w nowo wybudowanym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

450 486 zł51 m² 8 881,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Lokal mieszkalny oraz dwa miejsca postojowe w hali garażowej jedynie za 450 486,00 zł - do końca Marca! oszczędzasz 43 314,00 złotych! ważne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ołtaszyńska

Krzyki,Wrocław

2 100 zł100 m² 21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: krzyki/ołtaszyn Ilość pokoi:3 Metraż: 100 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 3 (winda) Informacje dodatkowe: wolne od Zaraz Możliwość obejrzenia mieszkania w linku poniżej Spacer 3d opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

* lokalizacja: krzyki/jagodno/kajdasza * Ilość pokoi: 2 * Metraż: 42 m2 * Kuchnia: oddzielna * Piętro: 1 * Informacje dodatkowe: dostępne od zaraz! Możliwość wynajęcia miejsca parkingowego! opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

352 870 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Odbiór mieszkania już w drugim kwartale 2021 roku! ważne - kupujący nie płaci podatku pcc - - oferta prosto od dewelopera - posiadam dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Partynicka

Krzyki,Wrocław

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam Mam do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z kuchnią , łazienką i dużym balkonem. Mieszkanie znajduje się przy ul. Partynickiej w bezpośrednim sąsiedztwie parku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od raza nowe, przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem na zamkniętym osiedlu przy ul. Wałbrzyskiej lokalizacja: osiedle znajduje się przy ul. Wałbrzyskiej (1 minuta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strońska

Krzyki,Wrocław

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: krzyki/gaj Ilość pokoi:2 Metraż: 53 m2 Kuchnia: osobna Piętro: 1 Informacje dodatkowe: wolne od zaraz opis nieruchomości :do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w okolicy ul. Strońska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zefirowa

Krzyki,Wrocław

1 750 zł51 m² 34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Miejsce postojowe W cenie! oraz 2 komórki lokatorskie mieszkanie dostępne od już 1750zł czynsz najmu + 550zł opłaty (w cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym i 2 komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

307 028 zł47 m² 6 590 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację promocja ciągle aktualna! ważne - kupujący nie płaci podatku pcc - - oferta prosto od dewelopera - posiadam dostęp do wielu innych inwestycji Agent.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieczysta

Krzyki,Wrocław

2 800 zł58 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie Mam do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na ul. Wieczystej 99, 58 mk2, 3 pokoje, łazienka i toaleta osobno, rozkładowe. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

2 499 zł61 m² 41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie z ogrodem w zielonej okolicy. Pet Friendly! Lokalizacja: ul. Ślężna Inwestycja Centauris idealne miejsce dla osób, które pragną w pełni korzystać z możliwości jakie.