dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

3 600 zł93 m² 39 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English below piękne, przestronne mieszkanie Z tarasem, w doskonałej lokalizacji na krzykach Do wynajęcia bardzo ładne, komfortowe,m kompleksowo wyposażone, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 93.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

365 772 zł54 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania mieszkanie na Ip w trzypiętrowym budynku w stanie deweloperskim, które zostanie oddane do użytku w styczniu 2020r. Do lokali parterowych przynależą obszerne ogródki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

379 456 zł49 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Agent prowadzący: tel. Brak pcc 0% prowizji W pobliżu: tereny zielone placówki oświatowe punkty handlowe i usługowe przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

463 607 zł70 m² 6 590 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania nowe mieszkanie 4 pokojowe na parterze w nowym kameralnym budynku (tylko 16 mieszkań), który zostanie oddany do użytku w styczniu 2020r. Ponadto: miejsce postojowe naziemne: 10 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

529 000 zł86 m² 6 151 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

4-pok, media miejskie, piękna kamienica, ścisłe centrum Do sprzedania niezwykle atrakcyjne, przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86 mkw, położone na wysokim parterze w pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

251 559 zł33 m² 7 709 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe na parterze w stanie deweloperskim, o pow. 32,63m2 w cenie brutto 251559zł. Inwestycja zostanie oddana do użytku w kwietniu 2021r. W ofercie 160.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

295 732 zł44 m² 6 798 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania mieszkania w stanie deweloperskim na Jagodnie, w nowej inwestycji, która zostanie oddana do użytku pod koniec 2020r. Oferowane mieszkanie znajduje się na parterze, 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

385 000 zł47 m² 8 191,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Bez dodatkowych nakładów finansowych, winda z poziomu 0, parking za szlabanem, ok. Krzyckiej! Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościelna

Krzyki,Wrocław

475 000 zł86 m² 5 523 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe mieszkanie W willi na krzykach! wyremontowane Z zachowaniem zabytkowych elementów! Piękne, dwustronne mieszkanie w willi z ogrodem. Usytuowane na parterze dwukondygnacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siemianowicka

Krzyki,Wrocław

476 058 zł66 m² 7 249 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie rozkładowe, 3 - pokojowe o powierzchni 65,67 m2 na I piętrze w nowej III piętrowej inwestycji przy ul. Siemianowickiej w bloku z windą z poziomu garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

289 400 zł41 m² 7 128,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty mieszkania: dobra cena, wygodny układ pomieszczeń, bezpieczna, spokojna okolica, najszybciej rozwijająca się część Wrocławia, brak podatku pcc, więcej: mieszkanienajagodnie. pl nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siemianowicka

Krzyki,Wrocław

498 000 zł65 m² 7 692 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opis Piękne Mieszkanie, rozkładowe 3 - pokojowe o powierzchni 64,74 m2 na III piętrze w nowej III piętrowej inwestycji przy ul. Siemianowickiej w bloku z windą z poziomu garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Babiego Lata

Krzyki,Wrocław

596 000 zł69 m² 8 638 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty tel. .@sdp-nieruchomości.pl Nowoczesne, czteropokojowe mieszkanie, położone na drugim piętrze w budynku z 2014r. przy ul. Babiego Lata. Lokal o powierzchni 69m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

338 100 zł56 m² 6 063,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Brak podatku pcc!główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata bez wykończeń do indywidualnej aranżacjinieruchomość złożona z: pokój 9,69 m.kw pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaolziańska

Krzyki,Wrocław

489 000 zł60 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun Oferty tel. Trzypokojowe mieszkanie przy ul. Zaolziańskiej największe atuty: *dwustronne mieszkanie *znakomita lokalizacja układ mieszkania: - pokój ( ok. 18m2 ) - kuchnia ( ok. 8m2 ) - pokój (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

339 000 zł36 m² 9 339 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie w okolicach Sky Towera! Opiekun oferty: tel. Budynek: mieszkanie mieszczące się na szóstym piętrze w siedmiopiętrowym bloku. Układ pomieszczeń: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siemianowicka

Krzyki,Wrocław

498 000 zł65 m² 7 692 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Gotowe mieszkanie wykończone "pod klucz". Mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni 64,74 m2 na III piętrze w nowej III piętrowej inwestycji przy ul. Siemianowickiej w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

430 000 zł45 m² 9 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Witam, na sprzedaż wykończone, umeblowane mieszkanie o powierzchni 45 mkw mieszczące się na ul. Pięknej na osiedlu Moderno z 2015 roku. Składa się ono z dwóch niezależnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Krzyki,Wrocław

405 000 zł65 m² 6 269 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty tel. Duże i przestronne mieszkanie o pow. 64,6m2 położone na 2 piętrze w bloku przy Parku Grabiszyńskim! znakomite jako: * inwestycja pod wynajem * do zamieszkania dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jesionowa

Krzyki,Wrocław

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament na VIII piętrze z widokiem na panoramę miasta. Ekspozycja tarasu na stronę północno-zachodnią. Apartament klimatyzowany. Lokalizacja: ul. Jesionowa apartamenty innova usytuowane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

595 000 zł94 m² 6 310 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Gorąco polecam! Idealne dla rodziny! Mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na Krzykach (w okolicy ul.Przyjaźni) powierzchni 94,3 m2 z dwoma balkonami (o powierzchni 7m2). Widok z okien na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

381 689 zł50 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Agent prowadzący: tel. Kupujący nie płaci podatku pcc! Kupujący nie wypłaca prowizji dla biura! W pobliżu: pętla tramwajowa (3min na pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

509 000 zł64 m² 7 896,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Agent prowadzący: tel. Kupujący nie płaci podatku pcc! Kupujący nie wypłaca prowizji dla biura! - Atuty - przystanek tramwajowy i autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

272 172 zł37 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty mieszkania: dobra cena, 7400 zł /m2 Bezpieczna, spokojna okolica, najszybciej rozwijająca się część Wrocławia, brak podatku pcc, więcej: mieszkanienajagodnie. pl nieruchomość: dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

559 000 zł76 m² 7 355,26 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Piękne mieszkanie w okolicach Ar. Krajowej/borowskiej, w pełni rozkładowe idealne dla rodziny lub pod inwestycje!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowia

Krzyki,Wrocław

2 800 zł67 m² 42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy apartament przy ul. Sowiej. Apartament składa się z wygodnego, jasnego salonu z wyjściem na duży balkon, kuchni w formie aneksu, dwóch sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

265 425 zł35 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty mieszkania: dobra cena, bezpieczna, spokojna okolica, najszybciej rozwijająca się część Wrocławia, brak podatku pcc, więcej: mieszkanienajagodnie. pl nieruchomość: dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

270 525 zł36 m² 7 500 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Kawalerka, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

226 610 zł27 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atuty mieszkania: dobra cena, 8500 zł /m2 Bezpieczna, spokojna okolica, najszybciej rozwijająca się część Wrocławia, brak podatku pcc, więcej: mieszkanienajagodnie. pl nieruchomość: kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

649 000 zł83 m² 7 774,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Agent prowadzący: tel. Brak pcc 0% prowizji Zakończenie prac budowlanych - mieszkanie gotowe do odbioru Mieszkanie o powierzchni 83,48 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

308 205 zł46 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Agent prowadzący: tel. Brak pcc 0% prowizji -> promocja! taniej o nawet 4% -> dwa miejsca W garażu W cenie 20 000 zł W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

375 000 zł43 m² 8 721 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam! Mieszkanie 2 pok. w kamienicy z balkonem na Krzykach blisko ue. Doskonały dojazd do Centrum. Opiekun Oferty: , telefon Budynek Mieszkanie mieści się na parterze w przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

280 000 zł38 m² 7 273 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe w spokojnej dzielnicy Huby. Mieszkanie znajduje się w bliskim sąsiedztwie Akademii Ekonomicznej .Doskonale nadaje się dla studentów .Niski koszt ogrzewania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

330 000 zł43 m² 7 674,42 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zaporoska ok. / media miejskie / inwestycja Na sprzedaż dwa pokoje w rozkłądzie blisko centrum miasta, powierzchnia mieszkania to 43 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

810 000 zł85 m² 9 487 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

***oferta ekskluzywna*** 0% prowizji dla Kupującego! Do sprzedania dwupoziomowe, komfortowe mieszkanie na Krzykach, dla rodziny z dziećmi lub osób ceniących sobie przestrzeń. 2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Krzyki

Krzyki,Wrocław

3 100 zł110 m² 28,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam duże mieszkanie w bardzo cichej atrakcyjnej uliczce na Krzykach. Bardzo dużo zieleni. Doskonała komunikacja - autobus i tramwaj. Komunikacja blisko - ale nie przeszkadza, bo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

381 689 zł50 m² 7 700 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Migdałowa

Krzyki,Wrocław

470 000 zł64 m² 7 344 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Klimatyzowane, rozkładowe, zadbane, ładne Mieszkanie 3 pokojowe, 64m2 powierzchni użytkowej ( powierzchnia całkowita 67m2), salon z otwartą kuchnią, dwie sypialnie, łazienka, balkon + miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

266 343 zł35 m² 7 700 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

373 000 zł37 m² 9 973 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Opiekun oferty: tel. e-mail : .@sdp- Nr Licencji PFRN 22583 Polecam! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m2 przy Uniwersytecie Ekonomicznym. Mieszkanie po generalnym remoncie, do wprowadzenia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

308 205 zł46 m² 6 750 zł/m²

 

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij