dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

665 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

665 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

439 901 zł75 m² 5 827,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Okazja! Komfortowe mieszkanie z antresolą o powierzchni ok. 75,49 m2 położone na Ołtaszynie, okolice ul. Obrońców Poczty Gdańskiej. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

410 000 zł67 m² 6 079,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe! Czeka właśnie na Ciebie. Szukasz mieszkania żeby dobrze zainwestować? - istnieje możliwość żeby zrobić pełny rozkład, a co za tym idzie wynająć trzy osobne pokoje -dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Róży Wiatrów

Krzyki,Wrocław

425 000 zł72 m² 5 915,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe we Wrocławiu o pow. 71m2 w ok. ul. Róży Wiatrów. Mieszkanie jest na drugim piętrze wraz z przynależną piwnicą w zadbanym budynku 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

417 333 zł58 m² 7 195,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz oraz podatku 2% pcc! Mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim na Jagodnie. Powierzchnia mieszkania 58,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowa

Krzyki,Wrocław

251 127 zł35 m² 7 175,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz oraz podatku 2% pcc! Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim na Jagodnie. Powierzchnia mieszkania 35,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

280 000 zł38 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację serdecznie polecam- 2 pokoje rozkładowe / ciemna kuchnia / blisko uniwersytetu ekonomicznego Mieszkanie o pow. 38m2 składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jutrzenki

Krzyki,Wrocław

316 416 zł49 m² 6 457,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz Mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim na Klecinie. Powierzchnia mieszkania 49,44 m2. Usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Iwaszkiewicza

Krzyki,Wrocław

502 864 zł83 m² 6 058,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz Mieszkanie 4 pokojowe w stanie deweloperskim na Wojszycach. Powierzchnia mieszkania 83,56 m2. Usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strawińskiego

Krzyki,Wrocław

295 000 zł37 m² 7 972,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację! opiekun oferty katarzyna dorosz tel. Kajdasza ok./ GOTOWE DO ZAMIESZKANIA / NOWE BUDOWNICTWO Z TAMTEGO ROKU Oferta wstrzymana. Dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Krzyki,Wrocław

273 000 zł35 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba do kontaktu; ewa kaim krucza ok. / żelazna ok. / inwestycja Mieszkanie w na pierwszym piętrze, o powierzchni 35,6 m2. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

629 100 zł91 m² 6 913,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację serdecznie zapraszam - marek pernal księże małe / opolska ok. / garaż / 2009 Mieszkanie o pow. około 91,9 m2, składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

329 000 zł42 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim na Tarnogaju. Powierzchnia mieszkania 41,79 m2. Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mościckiego

Krzyki,Wrocław

1 900 zł51 m² 37,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, ładne 2 pokojowe mieszkanie o pow 51 m. w nowym budynku (przekazane do użytkowania w 2018 r) przy ulicy Mościckiego. Duży pokój około 19 m z wyjściem na zadaszony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

459 000 zł65 m² 7 061,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz oraz podatku 2% pcc! Trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na Tarnogaju. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

409 000 zł58 m² 7 051,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

309 000 zł49 m² 6 306,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba do kontaktu Kontakt: tel: brochów / miejskie ogrzewanie / do zamieszkaniea Dwu pokojowe mieszkanie o pow. 48,50m2 składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

261 829 zł39 m² 6 713,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz oraz podatku 2% pcc! Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim na Jagodnie. Powierzchnia mieszkania 39,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

359 000 zł50 m² 7 180 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz Dwustronne mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim na Tarnogaju. Powierzchnia mieszkania 49,81 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Siostrzana

Krzyki,Wrocław

495 200 zł92 m² 5 382,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację serdecznie zapraszam marek pernal siostrzana ok. / media miejskie Mieszkanie o pow. około 91,5 m, II poziomy. Poziom nr 1: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

1 700 zł32 m² 53,12 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Tel:! Lokalizacja: ul. Nyska /krzyki/ - okolice ul. Armii krajowej oraz bardzkiej - 5 min. od dworca głównego pkp oraz pks Mieszkanie wolne od zaraz Liczba pokoi: 1 Metraż: 32m2 Piętro: 2 Balkon: -tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świątnicka

Krzyki,Wrocław

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, ładnie wykończone i wyposażone 2 pokojowe mieszkanie, rozkładowe , z balkonem , z osobną jasną kuchnią, z meblami i agd, kafle. Pokoje ok. 18 i 14 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sąsiedzka

Krzyki,Wrocław

470 000 zł60 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do kontaktu - marek pernal sąsiedzka ok. / przestronne / miejsce parkingowe Mieszkanie o pow. ok. 60,8 m2 składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jutrzenki

Krzyki,Wrocław

339 471 zł53 m² 6 405,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz Mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim na Klecinie. Powierzchnia mieszkania 53,72 m2. Usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

302 805 zł45 m² 6 729 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz oraz podatku 2% pcc! Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim na Jagodnie. Powierzchnia mieszkania 45 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cukrowa

Krzyki,Wrocław

365 000 zł53 m² 6 886,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca - klecina / super mieszkanie / miejsce postojowe W garażu podziemnym Mieszkanie o powierzchni 53m2 położone na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

2 500 zł65 m² 38,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowy apartament 4 pokojowy w inwestycji Impressio na wrocławskich Krzykach. Zielona cześć Wrocławia pomiędzy Parkiem Grabiszyńskim a Południowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parafialna

Krzyki,Wrocław

2 000 zł76 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta biura wpd nieruchomości tel:! Lokalizacja: ul. Parafialna / krzyki - ołtaszyn / wojszyce / okolice ulic takich jak: grota-Roweckiego, zwycięska, łubinowa Liczba pokoi: 3 ( salon z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

319 000 zł41 m² 7 780,49 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41m 2 , znajdujące się na 10 piętrze w jedenastopiętrowym bloku z lat 80-tych. Mieszkanie składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

449 537 zł70 m² 6 390,01 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atuty: kameralna inwestycja (tylko 16 mieszkań) Zamknięte osiedle Zamykane garaże Komórki Lokatorskie Ogródki - płatne dodatkowo Funkcjonalne układy mieszkań Dogodna lokalizacja Dużo zieleni Willowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Róży Wiatrów

Krzyki,Wrocław

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: krzyki/klecina/róży Wiatrów Ilość pokoi: 2 Metraż: 47m2 Kuchnia: aneks Piętro: 2 Informacje dodatkowe: monitoring, domofon, winda, drzwi antywłamaniowe, pralka, lodówka, zmywarka, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jesionowa

Krzyki,Wrocław

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o pow. 55 m2 w budynku z 2016 r. przy ul. Jesionowej. Lokal usytuowany na parterze składa się z salonu, oddzielnej kuchni, dwóch sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

315 000 zł41 m² 7 683 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Krzyki, ul. Krynicka Idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Opiekun oferty tel. Na sprzedaż słoneczne, w pełni rozkładowe, dwustronne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

439 000 zł60 m² 7 316,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz Mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim na Tarnogaju. Powierzchnia mieszkania 60,45 m2. Usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

314 730 zł48 m² 6 556,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz Przestronne mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim na Jagodnie. Powierzchnia mieszkania 48,42 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Turniejowa

Krzyki,Wrocław

1 650 zł26 m² 63,46 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Apartament clint eastwood 26m2 z wydzielonym miejscem do spania od 1 sierpnia. Villa Turniejowa to unikalne miejsce w sąsiedztwie Parku Południowego. Stylowy i nowoczesny budynek zawiera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

345 000 zł43 m² 8 023 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w super lokalizacji! Idealne pod inwestycje oraz do zamieszkania. 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni ponad 42 m2 mieszczące się przy ul. Gajowickiej. Ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzeska

Krzyki,Wrocław

369 000 zł51 m² 7 235,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko I wyłącznie W naszym biurze! Lokalizacja: ul. Brzeska - okolice ul. Kościuszki - 3 km do rynku Liczba pokoi: 2 ( salon z kuchnią, sypialnia ) Metraż: 51m2 Piętro: 5 Garaż:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Krzyki,Wrocław

275 500 zł38 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba do kontaktu - marek pernal traugutta ok. / idealne pod inwestycję Mieszkanie o pow. 37,2 m2, składa się z: - 2 niezależnych pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kniaziewicza

Krzyki,Wrocław

479 000 zł69 m² 6 957,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Szanowni Państwo! Na sprzedaż rewelacyjne, przestronne mieszkanie, po remoncie kapitalnym, w świetnej lokalizacji w centrum Wrocławia, niedaleko ul. Pułaskiego i ul. Podwale. Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

273 000 zł32 m² 8 425,93 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32 m2 Wrocław - Krzyki usytuowane na 6 piętrze. Czynsz ok 259,00 zl/ m-c (opłata administracyjna, utrzymanie terenu, zaliczka na wodę, zaliczka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gerberowa

Krzyki,Wrocław

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta wpd nieruchomości tel:! Lokalizacja: ul. Gerberowa / krzyki - wojszyce / Liczba pokoi: 3 Metraż: 65m2 Piętro: 2 Winda: nie Wolne od: zaraz Balkon: