dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tarnogajska

Krzyki,Wrocław

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz Przedstawiamy Państwu rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim na Tarnogaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smardzowska

Krzyki,Wrocław

379 900 zł53 m² 7 167,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska-Cichoń Tel: rozkładowe / miejsce postojowe / komórka lokatorska Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

599 000 zł116 m² 5 163,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Duże, 4-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją, w kamienicy z windą, w okolicy ul. Powstańców Śląskich. Lokal położony na trzecim piętrze w trzypiętrowej kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Przestrzenna

Krzyki,Wrocław

530 000 zł85 m² 6 257,38 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Gotowe do zamieszkania,4 pokojowe mieszkanie (2 na poziomie dolnym i 2 na górnym) położone w dzielnicy Huby, okolice ul. Przestrzennej. Lokal dwupoziomowy znajduje się na 5 i 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Armii Krajowej

Krzyki,Wrocław

425 000 zł61 m² 6 967,21 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację prowadząca ofertę: małgorzata wójcik warto! ładne po remoncie W pełnym rozkładzie 3 pokojowe mieszkanie W idealnej lokalizacji do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamieniecka

Krzyki,Wrocław

289 000 zł37 m² 7 810,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim na Tarnogaju. Powierzchnia mieszkania 36,65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chabrowa

Krzyki,Wrocław

435 100 zł77 m² 5 650,65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację opiekun oferty; ewa kaim chabrowa ok. / wyremontowane Mieszkanie zlokalizowane na spokojnym, cichym i rodzinnym osiedlu. Lokal mieszkalny składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tarnogajska

Krzyki,Wrocław

309 000 zł41 m² 7 536,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim na Tarnogaju. Powierzchnia mieszkania 40,62 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

380 566 zł59 m² 6 450,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz Mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim na Księżu Wielkim. Powierzchnia mieszkania 49,05 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

580 000 zł82 m² 7 039 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz garażem i komórką. Zapraszam na prezentację. Opiekun Oferty telefon   .wozniczka@sdp-nieruchomości.pl Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Armii Krajowej

Krzyki,Wrocław

509 330 zł85 m² 5 992,12 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz Przedstawiamy Państwu mieszkanie 4 pokojowe w stanie deweloperskim na Hubach. Powierzchnia mieszkania 85,03 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

330 363 zł43 m² 7 682,86 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz Przedstawiamy Państwu rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim na Hubach. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

389 000 zł48 m² 8 104,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca - marek pernal życzliwa ok. / duży balkon / rozkład Na mieszkanie o powierzchni 48 m2 składają się: - 2 pokoje, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

349 000 zł49 m² 7 122,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz Przedstawiamy Państwu rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim na Tarnogaju. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

279 000 zł35 m² 7 971,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam - ewa kaim krzyki / klimasa ok. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,52 m2, składa się z: -salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamieniecka

Krzyki,Wrocław

309 000 zł39 m² 7 923,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim na Tarnogaju. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sztabowa

Krzyki,Wrocław

407 000 zł51 m² 7 980,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

-zapraszam na bezpłatną prezentację- opiekun oferty - Ewa Sołtysik nowe, bardzo ładne 2 pokojowe, rozkładowe Z balkonem W super lokalizacji. Rozkładowe, bardzo ładne i zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kniaziewicza

Krzyki,Wrocław

525 000 zł75 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam katarzyna dorosz tel. Kniaziewicza ok./ MEDIA MIEJSKIE / BALKON / WINDA Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

236 000 zł30 m² 7 866,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba do kontaktu ; tel. Krzyki / nowe budownictwo Lokal o powierzchni 29,02 m2 w budynku z 2017r Na powierzchnię lokalu wchodzi pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bardzka

Krzyki,Wrocław

325 000 zł56 m² 5 803,57 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do kontaktu - marek pernal bardzka ok. / laskowa ok. / przestronne Mieszkanie o powierzchni ok. 55,2 m2, na które składają się: - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

359 000 zł51 m² 7 085,06 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 w spokojnej okolicy na Krzykach. Nieruchomość zlokalizowana na 3 piętrze w bloku z lat 90-tych. Mieszkanie umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

352 000 zł54 m² 6 518,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Super oferta! Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54 m2 w okolicy ul. Opolskiej. Cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Inżynierska

Krzyki,Wrocław

365 000 zł47 m² 7 766 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: tel. Jasne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 położone na jedenastym piętrze w jedenastopiętrowym budynku, przy ul. Inżynierskiej. Wystawa okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tarnogajska

Krzyki,Wrocław

329 000 zł42 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim na Tarnogaju. Powierzchnia mieszkania 42,50 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Maczka

Krzyki,Wrocław

439 900 zł76 m² 5 826,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 75,49 m2 na Ołtaszynie, położone w okolicy ul. Maczka. Nieruchomość jest położona na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku z 2006.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

287 560 zł44 m² 6 535 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w stanie deweloperskim, położone przy ul. Krzyckiej , dzielnica Krzyki! Termin oddania Inwestycji I kwartał 2019! Skład nieruchomości: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cukrowa

Krzyki,Wrocław

1 900 zł65 m² 29,23 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Okazyjna oferta! mieszkanie wolne od zaraz Lokalizacja: ul. Cukrowa / krzyki - klecina / okolice ul. Wałbrzyskiej, czekoladowej i Karmelkowej Liczba pokoi: 3 ( otwarty salon z zamykaną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jemiołowa

Krzyki,Wrocław

360 000 zł54 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszamy osoba do kontaktu - ewa kaim jemiołowa ok. / stalowa ok. / rozkład Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na drugim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łódzka

Krzyki,Wrocław

509 000 zł85 m² 5 988,24 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt : Monika Zakrzewska-Cichoń Tel. Winda / wolne / balkon Mieszkanie o powierzchni 84,7m2 (ok. 115m2 ze skosami) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

950 000 zł112 m² 8 482,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację serdecznie polecam, warto!: małgorzata wójcik wyjątkowe-przestronne-duże-komfortowe apartamentowe mieszkanie-na osiedlu belvedere park-duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybnicka

Krzyki,Wrocław

394 999 zł67 m² 5 869,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Komfortowe, gotowe do zamieszkania 2 pokojowe mieszkanie na Księżu Małym, ul. Rybnicka. Istnieje możliwość wyodrębnienia niskim kosztem trzeciego pokoju. Nieruchomość jest położona na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Niskich Łąkach

Krzyki,Wrocław

275 000 zł37 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca - marek pernal kościuszki / na niskich łąkach ok. / blisko rynek Na mieszkanie o powierzchni 37 m2 składają się: - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

380 001 zł54 m² 7 037 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie, w doskonałej lokalizacji. We Wrocławiu , Borek, przy ul. Hallera, na III piętrze, w IV piętrowym bloku z lat 70. Po remoncie. Nowe instalacje, gładzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boiskowa

Krzyki,Wrocław

309 337 zł55 m² 5 624,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim w południowej części Wrocławia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buraczana

Krzyki,Wrocław

395 000 zł54 m² 7 314,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

-zapraszam na bezpłatną prezentację- opiekun oferty - Ewa Sołtysik klecina. Nowe, przytulne 3 pokojowe mieszkanie Z balkonem I dwoma miejscami postojowymi W cenie. Bardzo ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boiskowa

Krzyki,Wrocław

308 570 zł55 m² 5 610,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

235 000 zł29 m² 8 103,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca buforowa / kawalerka / bez podatku pcc / Mieszkanie o powierzchni 29 m2 składa się z salonu , aneksu kuchennego łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

410 000 zł63 m² 6 507,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca - marek pernal ok. Obrońców poczty gdańskiej / duży taras Na mieszkanie o powierzchni 62,9 m2 składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

595 000 zł126 m² 4 722,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca - marek pernal przyjaźni ok. / ustawne Przedstawiam mieszkanie o powierzchni 126 m2, na które składają się: i poziom: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

275 000 zł34 m² 8 088 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż mieszkanie w okolicy ul. Zaporoskiej! - 34 mkw - 7. piętro z 11. - 2 pokoje - oddzielne - 23,5mkw i 8,6mkw - kuchnia 5mkw - łazienka z wc 2,7 mkw - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

460 000 zł80 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację serdecznie polecam: małgorzata wójcik zadbane-przestronne-do wprowadzenia od zaraz bez nakładów-3 pokojowe mieszkanie -pełny rozkład -do każdego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij