dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeździecka

Krzyki,Wrocław

850 000 zł60 m² 14 082,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

60 M, 3 pokoje, duży balkon , klimatyzacja, winda , 2015, miejsce postojowe W garażu podziemnym W cenie ,blisko park, świetna komunikacja Do sprzedaży bardzo ładne, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubuska

Krzyki,Wrocław

525 000 zł47 m² 11 170,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 47 m2. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze 4 piętrowego budynku z 1977 roku. Lokalizacja - Krzyki - okolice ulicy Lubuskiej Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

580 000 zł46 m² 12 608,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w świetnej lokalizacji w niskim bloku w otoczeniu zieleni i wewnętrznych skwerów blisko uniwersytet ekonomiczny-5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dożynkowa

Krzyki,Wrocław

4 999 zł72 m² 69,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

******osiedle Między Parkami Develia- krzyki - Unikalna i prestiżowa lokalizacja - Obok Parku Krzyckiego- miejsce, które wyróżnia się ciszą w połączeniu z funkcjonalnością!******.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

1 035 000 zł87 m² 11 896,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wyremontowane pod klucz 5-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni ok 87 m2. Nieruchomość znajduje się na 3 i 4 piętrze budynku z 2000 roku. Lokalizacja - Krzyki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard

Krzyki,Wrocław

369 000 zł26 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mikroapartament inwestycyjny 26 m ul. Wilcza 7, boczna ul. Krakowskiej. Cena: 369 000 zł zawiera podatek vat 23%. Na sprzedaż mikroapartament inwestycyjny o powierzchni 26 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Motylkowa

Krzyki,Wrocław

599 391 zł48 m² 12 399,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie trać czasu - zadzwoń, a na wszystko Ci odpowiem! Umów się na spotkanie Zadzwoń już dziś! , nawet po 18.00 , a zyskasz: Możliwość zobaczenia tego mieszkania czy podobnego na wirtualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowska

Krzyki,Wrocław

4 530 zł52 m² 87,55 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia komfortowego, nowo wykończonego mieszkania o powierzchni 51,74 m , zlokalizowanego w nowoczesnym apartamentowcu z 2025 roku przy ul. Krakowskiej. Lokal oferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

614 900 zł55 m² 11 180 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Świetna lokalizacja - gaj Sprzedam funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 10. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Ślicznej (wrocław - Gaj). Oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

499 000 zł40 m² 12 475 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Nowa cena: 499 000 zł 2 pokoje z potencjałem | ul. Gajowa | Krzyki Szukasz mieszkania w topowej lokalizacji, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? Ta oferta łączy świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

420 000 zł33 m² 12 727,30 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nieruchomość obecnie jest zarezerwowana. Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość na Krzykach- huby. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze bloku z wielkiej płyty. Mieszkanie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Krzyki,Wrocław

475 000 zł40 m² 11 827,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kameralne mieszkanie w sercu Krzyków we Wrocławiu. Prezentujemy atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,16 m , usytuowane na parterze kamienicy przy ul. Szczęśliwej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krzyki,Wrocław

737 999 zł64 m² 11 531,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż odświeżone, umeblowane i gotowe do zamieszkania 4 pokojowe mieszkanie z 2-ma balkonami, znajdujące się na parterze 4-piętrowego budynku w dzielnicy Wrocław-Krzyki. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szafera

Krzyki,Wrocław

1 464 000 zł126 m² 11 610 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Kupujący nie płaci prowizji- oferta na wyłączność biura. Szukasz luksusowego apartamentu w cichej okolicy, niedaleko centrum Wrocławia- zapraszam na prezentację. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widna

Krzyki,Wrocław

390 000 zł38 m² 10 263,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe z płyty, z roku 1975. Jeden pokój z oknem balkonowym oraz kuchnia z oknem, łazienka z wanną i hol. Ogrzewanie miejskie, grzejniki stare żeliwne. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Motylkowa

Krzyki,Wrocław

828 821 zł85 m² 9 699,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie trać okazji zadzwoń i dowiedz się więcej! dostępny nawet po 18:00 rozmawiam również W języku angielskim! Co sprawia, że ta inwestycja wyróżnia się na tle innych? Zaledwie 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Wrocław, ul. Kajdasza Jagodno Dostępne od zaraz Budynek z windą | 2. piętro | Garaż podziemny | Balkon Mieszkanie: salon z aneksem kuchennym i wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Międzyleska

Krzyki,Wrocław

880 611 zł71 m² 12 399,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nie masz czasu przeglądać ofert? A może szukasz czegoś wyjątkowego? Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - I speak English Dopasuję lokal do Twoich potrzeb i odpowiem na każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

495 040 zł29 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

672 221 zł42 m² 15 854,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz czegoś wyjątkowego? Prestiż, komfort i miejska elegancja w sercu wrocławianowoczesna inwestycja zlokalizowana w jednej z najbardziej pożądanych części Wrocławia to synonim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

459 000 zł28 m² 16 276,60 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Funkcjonalna kawalerka z osobną sypialnią położona w ścisłym centrum Wrocławia, tuż obok Uniwersytetu Ekonomicznego!. Mowa o ulicy Kamiennej. Powierzchnia została zaaranżowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Krzyki,Wrocław

630 000 zł36 m² 17 495,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 36 m , położone w nowym budynku z 2019 roku przy ul. Gwiaździstej 16, tuż obok Sky Tower. Idealne zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Motylkowa

Krzyki,Wrocław

614 324 zł54 m² 11 299 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie masz czasu przeglądać setek ofert? Szukasz czegoś, co zapewni Ci realny zysk i bezpieczeństwo inwestycji? Zadzwoń chętnie pomogę nawet po 18.00 Skontaktuj się Mówię płynnie po angielsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Motylkowa

Krzyki,Wrocław

754 300 zł75 m² 10 099,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Możliwość obsługi w języku angielskim - I speak English fluently Umów się na spotkanie! Nie masz czasu czytać opisu - Zadzwoń dlaczego warto się zainteresować tą ofertą?: 10 min pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

770 000 zł66 m² 11 680,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 65,92 m | 3 pokoje, oddzielna kuchnia | Krzyki Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65,92 m , położone w spokojnej części wrocławskich Krzyków. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

450 000 zł27 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W trakcie remontu (wolne od 01.04.2026) 1500 m OD UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO BLISKO CENTRUM WINDA (W TRAKCIE WYMIANY NA NOWĄ) MEDIA MIEJSKIE OPIS NIERUCHOMOŚCI: Na sprzedaż kompaktowe dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Motylkowa

Krzyki,Wrocław

752 824 zł73 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie masz czasu przeglądać setek ofert? Szukasz czegoś, co zapewni Ci realny zysk i bezpieczeństwo inwestycji? Zadzwoń chętnie pomogę nawet po 18.00 Mówię płynnie po angielsku I'm happy to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dobry standard, również dla spokojnych studentów. Bardzo ładne, przestronne, czyste i w pełni wyposażone mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią, bezpiecznym parkingiem (pilot dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

960 422 zł74 m² 12 940,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Możliwość obsługi w języku angielskim - I speak English fluently Umów się na spotkanie! Nie masz czasu czytać opisu - Zadzwoń , a zyskasz: możliwość zobaczenia tego mieszkania czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

2 750 000 zł136 m² 20 223,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Luksusowy apartament na wrocławskich krzykach Wyjątkowa lokalizacja | Blisko terenów zielonych | Dwa balkony | Drewniany parkiet | Wysoki standard | Dwie garderoby Ten wyjątkowy apartament to propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

634 800 zł52 m² 12 214,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mglista

Krzyki,Wrocław

558 000 zł32 m² 17 185,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

W ofercie na sprzedaż nowoczesna kawalerka z antresolą i ogródkiem położona we Wrocławiu przy ul. Mglistej. Idealna propozycja dla singla, pary lub inwestora poszukującego atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

2 700 zł50 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem 3 pokoje Wrocław - ul. Wietrzna Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane przy ul. Wietrznej. Idealne dla pary, singla lub niewielkiej rodziny, która ceni spokojną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Krzyki,Wrocław

535 000 zł56 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Blisko centrum! 2/3 pokoje ul. Szczęśliwa balkon do remontu idealne pod inwestycję! Na sprzedaż 55,64 m na 3. piętrze budynku przy ul. Szczęśliwej, w świetnej lokalizacji tuż obok Sky Tower.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Krzyki,Wrocław

5 490 zł70 m² 78,43 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję na wynajem elegancki, nowoczesny apartament o powierzchni 70 m , położony we Wrocławiu w jednej z najbardziej cenionych, części Krzyków. Pierwszy najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

626 000 zł44 m² 14 162,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Bardzo ładne zadbane 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą w idealnej lokalizacji niedaleko do Centrum i do Uniwersytetu Ekonomicznego - Licencja 16128-Serdeczne polecam Zachęcam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

540 044 zł36 m² 15 157 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

529 000 zł40 m² 13 225 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Nowa cena! 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem | ul. Gajowa, krzyki Jeśli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz, to ta oferta będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

1 248 000 zł91 m² 13 666,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Oferta bez prowizji od kupującego/ bezpośrednio od dewelopera. Prezentacja w biurze sprzedaży na interaktywnej makiecie z widokami z okien. Ostanie 5 -cio pokojowe mieszkanie. 4 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dyrekcyjna

Krzyki,Wrocław

2 000 zł24 m² 81,63 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowa mikro kawalerka o powierzchni 24,5 m2. Lokal znajduje się w nowo wybudowanym apartamentowcu Tetris, przy ulicy Dyrekcyjnej, vis a vis galerii handlowej Wroclavia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

649 030 zł40 m² 16 037,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowego z balkonem o powierzchni 40,47m2. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą z poziomu garaży. Główna część mieszkania.