dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

262 173 zł38 m² 6 810 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Gorąco polecam! krzyki, księże wielkie! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,5m2 z balkonem o powierzchni 4m2 usytuowane na II piętrze w III piętrowym bloku Inwestycja jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

260 000 zł27 m² 9 629,63 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Ciepła / W budynku winda / super komunikacja Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 26,90 m2 położone w budynku z windą. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

269 000 zł42 m² 6 405 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w super lokalizacji! Kilka minut od Sky Tower! 1-pokojowe mieszkanie mieszczące się w okolicach Ronda Powstańców Śląskich. Usytuowane na czwartym piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

345 000 zł56 m² 6 180,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w okolicach al. Armii Krajowej na Tarnogaju, dzielnica Krzyki. Lokal znajduje się w nowym budynku oddanym do użytkowania. Wynagrodzenie pośrednika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, al. Armii Krajowej

Krzyki,Wrocław

180 000 zł27 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

*** oferta dla inwestora *** 3 kawalerki *** krzyki - armii krajowej *** Do sprzedania duże, przestronne mieszkanie (pow. 82,73 m2.) z opcją wydzielenia 3 osobnych kawalerek o pow. ok. 28,7 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

297 966 zł47 m² 6 394 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Gorąco polecam! krzyki, księże wielkie! Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na! piętrze w III piętrowym bloku o powierzchni 46,6 m2 z balkonem o powierzchni 8,2 m2. Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

380 822 zł62 m² 6 093 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na prezentację! tel. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 6,52m2 z balkonem o powierzchni 6m2 usytuowane na III piętrze w III piętrowym bloku. Inwestycja jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Krzyki,Wrocław

264 863 zł31 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Jeśli poszukujesz kawalerki w nowoczesnym budynku w centrum Wrocławia, zdecydowanie powinieneś zapoznać się z tą ofertą. Oferuję 1-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 31 mkw znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

324 012 zł42 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

* nowe mieszkanie w kameralnym budynku z windą. * doskonała lokalizacja, 20 minut spacerem do Rynku. * podziemny parking, taras, rolety w oknach. Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

460 291 zł78 m² 5 939 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Gorąco polecam! krzyki, księże wielkie! Mieszkanie 4-pokojowe usytuowane na I piętrze w III piętrowym bloku o powierzchni 77,5 m2 z balkonem o powierzchni 5,9m2. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

469 977 zł78 m² 6 064 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Gorąco polecam! krzyki, księże wielkie! Mieszkanie 4-pokojowe usytuowane na I piętrze w III piętrowym bloku o powierzchni 77,5 m2 z balkonem o powierzchni 6 m2. Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jesionowa

Krzyki,Wrocław

549 000 zł62 m² 8 854,84 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam - katarzyna dorosz - tel. Jesionowa ok. / huby / gotowe do zamieszkania Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Hubach położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wagnera

Krzyki,Wrocław

415 000 zł67 m² 6 194,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam - katarzyna dorosz tel. Jagodno / wagnera ok. / niska zabudowa / kom. Lokatorska Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

612 720 zł102 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Wynagrodzenie pośrednika w całości pokrywa sprzedający. Termin oddania do użytku 30.06.2017 Mieszkanie w stanie deweloperskim. Cena mieszkania pln 612 720 Mieszkanie o powierzchni: 102.12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gazowa

Krzyki,Wrocław

289 000 zł39 m² 7 410,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz Przedstawiamy Państwu mieszkanie w stanie deweloperskim na Tarnogaju. Powierzchnia mieszkania: 39,25 m2 Składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

414 000 zł64 m² 6 468,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zapraszam bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na Tarnogaju. Powierzchnia mieszkania: 64,24m2 Składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

403 863 zł69 m² 5 862 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Gorąco polecam! krzyki, księże wielkie! Mieszkanie 4-pokojowe usytuowane na I piętrze w III piętrowym bloku o powierzchni 68,9 m2 z balkonem o powierzchni 5,9 m2. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobra

Krzyki,Wrocław

326 175 zł43 m² 7 585,47 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz Przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na parterze. Powierzchnia mieszkania: 43,49 m2 Składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Róży Wiatrów

Krzyki,Wrocław

495 034 zł67 m² 7 388,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 67,40 m2 w stanie deweloperskim na Krzykach. Składa się z: - dwóch sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wiśniowa

Krzyki,Wrocław

249 000 zł30 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze 4-piętrowego budynku przy ul. Wiśniowej Lokal o powierzchni 30m2 składa się z pokoju ok 12m2, pokoju ok. 7m2, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

390 832 zł64 m² 6 145 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na prezentację! tel. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,6m2 z balkonem o powierzchni 5,9m2 usytuowane na I piętrze w III piętrowym bloku. Inwestycja jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

369 000 zł48 m² 7 687,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz - tel. Skarbowców ok. / wysoki standard / rozkład Na sprzedaż mieszkanie rozkładowe o powierzchni 48 m2 położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

264 863 zł31 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka W nowym budownictwie, zakończenie budowy 2018 rok. Parking podziemny, media miejskie Polecam na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 31 mkw znajdujące się nowej kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

329 000 zł54 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty tel. Bardzo przestronne mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 53,5m2 położone w bloku przy ul. Kamiennej niedaleko Uniwersytetu Ekonomicznego. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry. W czym mogę pomóc? Nazywam się i świadczę kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa nieruchomościami. Pomogę, doradzę, zapewnię bezpieczeństwo, poszukam rozwiązań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

519 000 zł78 m² 6 653,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zapraszam bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz Przedstawiamy Państwu mieszkanie w stanie deweloperskim na Tarnogaju. Powierzchnia mieszkania: 78,37 m2 Składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

2 700 zł54 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie w centrum Wrocławia z pomysłowym podzieleniem przestrzeni, nowoczesnymi, markowymi sprzętami i designerskimi dodatkami. Mieszkanie posiada dębowe podłogi, granitowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

386 900 zł57 m² 6 782,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,04 m2, znajduję się na drugim piętrze czterokondygnacyjnego budynku. W skład mieszkania wchodzi: -pokój dzienny z aneksem kuchennym 22,92 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

295 100 zł33 m² 8 942,42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; ewa kaim krzyki / uniwersytet ekonomiczny ok. / inwestycja Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok 32,1 m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamieniecka

Krzyki,Wrocław

419 000 zł65 m² 6 446,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na Tarnogaju. Powierzchnia mieszkania: 65,04 m2 Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

499 000 zł92 m² 5 423,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń katarzyna dorosz tel. Gaj / strońska ok. / spokojna okolica Na sprzedaż 4 pokojowe (dwupoziomowe) mieszkanie o powierzchni użytkowej 92 m2 (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na krzykach okolice ul. Skarbowców! Mieszkanie o powierzchni 48 mkw, położone na 1 pietrze w budynku z windą z 2009 roku. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

313 430 zł49 m² 6 397 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Gorąco polecam! krzyki, księże wielkie! Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na II piętrze w III piętrowym bloku o powierzchni 49 m2 z balkonem o powierzchni 7,8 m2. Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybnicka

Krzyki,Wrocław

334 500 zł55 m² 6 081,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz Przedstawiamy Państwu mieszkanie w stanie deweloperskim na osiedlu Księże Małe. Powierzchnia mieszkania: 55,75 m2 Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

418 014 zł77 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Wynagrodzenie pośrednika w całości pokrywa sprzedający. Mieszkanie na nowoczesny osiedlu, dobrze skomunikowanym z Centrum. Położone w sercu Księża Wielkiego. W okolicy pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

1 600 zł52 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska-cichoń, tel: taras / miejsce parkingowe / wolne od zaraz Polecam Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

419 000 zł64 m² 6 546,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,58 m2 w stanie deweloperskim na Tarnogaju. Składa się z: - dwóch sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki