dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cukrowa

Krzyki,Wrocław

338 000 zł53 m² 6 377,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy niskie budownictwo / balkon / 2006r. / miejsce postojowe W garażu / piwnica Mieszkanie o powierzchni 53 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

2 000 zł57 m² 35,09 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajmu 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Kamiennej. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, dwa pokoje oddzielne, garderoba, salon z kuchnią, łazienka z kabiną prysznicową. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Asfaltowa

Krzyki,Wrocław

293 598 zł50 m² 5 871,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : czerwiec 2019 zadzwoń - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Na sprzedaż mieszkania 1,2,3 oraz 4 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

2 999 zł80 m² 37,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 80 m2 znajduje się na parterze budynku znajdującego się w spokojnej i zielonej dzielnicy Krzyki. Lokal składa się z oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

2 000 zł49 m² 41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Pośrednik nieruchomości: tel. e-mail: *** We speak English *** For English version scroll down Mieszkanie położone w jednej z najbardziej znanych dzielnic Wrocławia - Krzyki. U zbiegu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel: mail: ***wolne od zaraz*** Zachęcam do wynajmu przestronnego i bardzo cichego apartamentu znajdującego się w nowym budynku na zamkniętym osiedlu przy ul. Hubskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

288 965 zł49 m² 5 897,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : czerwiec 2019 zadzwoń - - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Posiadamy w sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

242 658 zł39 m² 6 222 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

265 000 zł44 m² 6 022,73 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; ewa kaim zaporoska ok. / blisko centrum / media miejskie Mieszkanie o powierzchni ok. 43,1 m2. Dziesiąte piętro. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

599 000 zł126 m² 4 754 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Okazja! piękne, przestronne mieszkanie 2-poziomowe, 126 mkw na krzykach! Do sprzedania bardzo atrakcyjne mieszkanie 2-poziomowe o pow. całkowitej 126 mkw. Lokal położony jest na dwóch ostatnich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

328 990 zł53 m² 6 207,36 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

-zapraszam na bezpłatną prezentację- opiekun oferty - Ewa Sołtysik okolice parku południowego/ sudecka. Ciche Z balkonem, w pełnym rozkładzie. Mieszkanie w okolicy Parku Południowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kukuczki

Krzyki,Wrocław

2 200 zł30 m² 73 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

- lokalizacja: krzyki Ul.Kukuczki - Ilość pokoi: 2 - Metraż: 30m2 - Piętro: 1/winda Oferta wyłącznie w Twoje M nieruchomości! Mieszkanie wolne od 01.12.2017r. *** opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowa

Krzyki,Wrocław

2 100 zł40 m² 52,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolne od zaraz! Nowa Papiernia to miejsce wyjątkowe, oryginalne, idealne dla osób poszukujących niebanalnych ofert. Komfortowy, nowoczesny loft, zaprojektowany przez architekta o bardzo przemyślanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

269 000 zł34 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Serdecznie polecam do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Armii Krajowej

Krzyki,Wrocław

350 000 zł54 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - armii krajowej / rozkład / winda / balkon / inwestycja Posiadamy w sprzedaży mieszkanie o powierzchni 54 m2 w okolicy ul. Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sygnałowa

Krzyki,Wrocław

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: krzyki/jagodna Ilość pokoi:2 Metraż: 48 m2 Kuchnia: osobna Piętro: 3 Informacje dodatkowe: wolne od zaraz opis nieruchomości :do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe , rozkładowe .Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

2 100 zł45 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0 % prowizji! Lokalizacja: ul.Kamienna /KRZYKI/ - budynek GANT Liczba pokoi: 2- oddzielne Metraż: 45m2 Garaż: tak za dodatkową opłatą Winda: TAK Balkon: TAK wolne od: 01.04.2018 - Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

235 000 zł28 m² 8 245,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania wykończona kawalerka na Wrocławskich Krzykach. Lokal mieści się na parterze w czteropiętrowym budynku, który został oddany do użytku w 2018 roku. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tarnogajska

Krzyki,Wrocław

379 000 zł57 m² 6 649,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatna prezentację! - katarzyna dorosz - tel. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 57 m2 usytuowane na 4 piętrze w budynku czteropiętrowym z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komedy

Krzyki,Wrocław

311 323 zł52 m² 5 986,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dyrekcyjna

Krzyki,Wrocław

1 950 zł40 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: krzyki Ilość pokoi:2 Metraż: 40 Kuchnia: aneks, wyposażony Piętro: 3/5 wolne od zaraz Mieszkanie dostępne od zaraz, w nowym budynku z 2014 roku. TV w salonie. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pereca

Krzyki,Wrocław

289 000 zł46 m² 6 282,61 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o pow. 46 mkw. Mieszkanie po gruntownym remoncie. Wymieniono instalację elektryczną i wod. kan. Okna nowe plastikowe, parkiet po cyklinowaniu, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Prądzyńskiego

Krzyki,Wrocław

2 000 zł47 m² 43 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Мы тоже говорим на русском языке, здаем в аренду квартиры. Do wynajęcia rozkładowe mieszkanie w Apartamentowcu o powierzchni 47 m2, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

1 350 zł48 m² 28,13 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul.Przyjaźni Polecam do wynajęcia mieszkanie2 pokojowe, o pow. 48m2 usytuowane na 2 piętrze w 8 piętrowym budynku przy ul. Przyjaźni. Bardzo dobra lokalizacja, blisko centrum, dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Motylkowa

Krzyki,Wrocław

2 000 zł57 m² 35,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu ładne, zadbane 2 pokojowe mieszkanie o pow.57 mkw. Mieszkanie składa się z: umeblowanej i wyposażonej w sprzęt agd kuchni, salonu z wyjściem na balkon ( południowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Krzyki,Wrocław

399 000 zł64 m² 6 234,38 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; ewa kaim strzegomska ok. / media miejskie / piwnica Mieszkanie na piątym piętrze o powierzchni ok. 64,1 m2. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strońska

Krzyki,Wrocław

2 200 zł66 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecam do wynajęcia ładne I funkcjonalne mieszkanie na gaju! oferta nie jest przeznaczona dla studentów- proszę nie dzwonić Lokalizacja: strońska/ Krzyki Metraż:66m2 Kuchnia: widna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

1 400 zł33 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: krzyki/poranna Ilość pokoi: 1 Metraż: 33m2 Kuchnia: osobna Piętro: 2 Informacje dodatkowe: kuchenka, zamknięta kuchnia, winda opis nieruchomości : Do wynajęcia przytulna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strońska

Krzyki,Wrocław

419 100 zł61 m² 6 870,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt : Monika Zakrzewska-Cichoń Tel. Dwa poziomy / ciche / balkon Mieszkanie o powierzchni 61m2 na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

459 900 zł77 m² 5 972,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca mateueszuk , tel. Klecina / ciche / spokojna okolica / ogródki działowe / zamknięte osiedle / rozkładowe / dwustronne mieszkania Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 150 zł48 m² 44,79 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48 m.kw. położone na 8 piętrze w apartamentowcu przy ul. Kruczej. Mieszkanie z wystawą okien połodniowo-wschodnią, z pięknym widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

380 000 zł56 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferuję do sprzedaży ładne, zadbane 2 pokojowe mieszkanie o pow. 55 mkw. Mieszkanie składa się z: umeblowanej i wyposażonej w sprzęt agd kuchni, salonu z wyjściem na balkon (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

350 000 zł53 m² 6 654 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na prezentację mieszkania jasnego i bardzo ustawnego mieszkania 2-pokojowego zlokalizowanego w super lokalizacji - niedaleko Sky Tower. Doskonały dojazd do Rynku i świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

425 000 zł62 m² 6 854,84 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie usytuowane w okolicy nowej galerii Wroclawia. Idealnie nadaje się na iwestycje!główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

489 000 zł65 m² 7 523,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; ewa kaim arkady ok. / uniwersytet ekonomiczny ok. / blisko do centrum Mieszkanie rozkładowe na czwartym piętrze o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

370 110 zł50 m² 7 402,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatna prezentację! katarzyna dorosz Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 50,70 m2. Nieruchomość składa się z: - sypialni - pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wesoła

Krzyki,Wrocław

440 000 zł55 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń katarzyna dorosz tel. Huby / wesoła ok. / garaż / doskonała lokalizacja Posiadamy w sprzedaży przytulne mieszkanie o powierzchni 55,9 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowa

Krzyki,Wrocław

236 745 zł38 m² 6 230,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gazowa

Krzyki,Wrocław

329 000 zł50 m² 6 580 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na bezpłatna prezentację! - katarzyna dorosz - tel. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 50,53 m2 usytuowane na 1 piętrze. Idealne do użytku własnego ale również jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gazowa

Krzyki,Wrocław

579 000 zł90 m² 6 433,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na bezpłatna prezentację! - katarzyna dorosz - tel. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 90,7 m2 zlokalizowane na Krzykach - osiedle Tarnogaj. Nieruchomość składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca srebrnogórska / przyjemny balkon / umeblowane / pełen rozkład Mieszkanie 2 pokojowe rozkładowe o powierzchni 50m2 składa się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij