dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

202 368 zł32 m² 6 324 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz tel. Klasztorna ok. / bez 2% pcc / ciche Mieszkanie o powierzchni 32,64 m2 składa się z: - sypialni - pokoju dziennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komedy

Krzyki,Wrocław

227 365 zł37 m² 6 145 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Termin ukończenia inwestycji : czerwiec 2019 zadzwoń piotr strzelczyk Do zaoferowania posiadamy mieszkania w stanie deweloperskim dwu, trzy oraz cztero - pokojowe w inwestycji zlokalizowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

202 663 zł32 m² 6 333,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Termin oddania : czerwiec 2019 zadzwoń - piotr strzelczyk - Na sprzedaż mieszkania 1,2,3 oraz 4 - pokojowe w bardzo przyjemnej inwestycji w dzielnicy Krzyki (wojszyce).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

472 000 zł86 m² 5 488 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam! Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 85,9 mkw. Usytuowane na ósmym piętrze budynku z windą, z widokiem na Sky Tower - idealne pod inwestycję jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

319 000 zł45 m² 7 059 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Osoba odpowiedzialna za rezerwację i prezentację: barbara bober tel. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

315 520 zł54 m² 5 842,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komedy

Krzyki,Wrocław

227 500 zł37 m² 6 148,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

251 231 zł41 m² 6 127,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

241 072 zł39 m² 6 181,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz tel. Kajdasza / komedy ok. / ciche / 0% prowizji Mieszkanie o powierzchni 39,52 m2 składa się z: - sypialni - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lubuska

Krzyki,Wrocław

415 000 zł64 m² 6 484,38 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń katarzyna dorosz tel. Lubuska / zaporoska ok. / pod inwestycje Mieszkanie o powierzchni 64 m2 składa się z: - czterech pokoi (20m2, 12m2, 12 m2, 7m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rymarska

Krzyki,Wrocław

739 000 zł124 m² 5 959,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz tel. Rymarska ok. / oddane do użytku / dwupoziomowe Mieszkanie w stanie deweloperskim składające się z dwóch poziomów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sąsiedzka

Krzyki,Wrocław

699 000 zł126 m² 5 547,62 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Witam Do sprzedaży przestronne mieszkanie dwupoziomowe gotowe do wprowadzenia, bez dodatkowych nakładów. Mieszkanie 5 pokojowe o powierzchni 126 m2 znajdujące się na wrocławskich Krzykach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Krzyki,Wrocław

294 000 zł45 m² 6 533,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń katarzyna dorosz tel. Lwowska ok. / pełen rozkład / inwestycja Mieszkanie w pełni rozkładowe o powierzchni 45 m2 składa się z: - 3 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

385 000 zł69 m² 5 579,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! osoba prowadząca katarzyna dorosz tel. Okolice aquaparku / ogrzewanie miejskie Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 68,3 m2 usytuowane na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

398 500 zł45 m² 8 855,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Osoba prowadząca: e-mail: buforowa / ogródek / parking / ciche / nowe / do wprowadzenia Posiadamy w sprzedaży mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem w okolicy ul. Buforowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowa

Krzyki,Wrocław

290 116 zł50 m² 5 802,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

307 213 zł52 m² 5 907,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

231 055 zł37 m² 6 244,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

299 011 zł50 m² 5 980,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

227 702 zł37 m² 6 154,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komedy

Krzyki,Wrocław

305 522 zł52 m² 5 875,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

293 306 zł50 m² 5 866,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

236 898 zł36 m² 6 580,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

403 800 zł63 m² 6 409,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatna prezentację! - katarzyna dorosz - tel. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na kameralnym osiedlu na wrocławskich Krzykach - osiedle Huby. Powierzchnia mieszkania: 63,31 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komedy

Krzyki,Wrocław

243 450 zł40 m² 6 086,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

311 059 zł52 m² 5 981,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

365 000 zł47 m² 7 765,96 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; ewa kaim okolice ue / autobusy / tramwaje / balkon Mieszkanie na 8 piętrze o powierzchni 47 m2, składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

524 300 zł80 m² 6 553,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatna prezentację! - katarzyna dorosz - tel. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na kameralnym osiedlu na wrocławskich Krzykach - osiedle Huby. Powierzchnia mieszkania: 80,89 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

269 000 zł28 m² 9 607,14 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca piotr strzelczyk adres E-mail: borowska / nowe budownictwo / winda / monitoring / komunikacja Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 27,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Asfaltowa

Krzyki,Wrocław

292 668 zł50 m² 5 853,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

249 855 zł41 m² 6 094,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

242 658 zł39 m² 6 222 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cukrowa

Krzyki,Wrocław

349 000 zł50 m² 6 938,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Piękny 2 pokojowy apartament z 2006 roku o pow.50,3m2 z balkonem 6,8m2 oraz KLIMATYZACJA na cichym osiedlu. Idealne dla pary lub rodziny z dzieckiem piękne mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

251 015 zł41 m² 6 122,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz tel. Buforowa / kajdasza ok. / 0% prowizji Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 41,15 m2 składa się z: - pokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

236 898 zł38 m² 6 234,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz tel. Klasztorna / buforowa ok. / kameralne osiedle Mieszkanie o powierzchni 38,52 m2 składa się z: - sypialni - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

202 689 zł32 m² 6 334,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

265 000 zł43 m² 6 162,79 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; ewa kaim krzyki / ok. Sky tower / super lokalizacja Mieszkanie na 10 piętrze o powierzchni 43 m2, składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

380 400 zł68 m² 5 590 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3- pokojowe z dwoma ogródkami. Mieszkanie jest dwustronny oraz posiada wc i łazienkę osobno. Termin realizacji inwestycji : Lipiec 2018r. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

239 900 zł27 m² 8 736 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka Z tarasem! winda! podziemny parking! 15 min pieszo do rynku! bez prowizji I podatku pcc Gorąco polecam na sprzedaż kawalerkę o pow. 27 mkw znajdującą się nowej kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Asfaltowa

Krzyki,Wrocław

251 015 zł41 m² 6 122,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : czerwiec 2019 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

1 700 zł52 m² 32,69 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki, na Osiedlu Belvedere przy ulicy Przyjaźni. Bardzo dobra lokalizacja blisko do centrum miasta, środków transportu (tramwaje oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach