dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

267 788 zł41 m² 6 531,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz tel. Turawska / opolska ok. / bez prowizji Mieszkanie o powierzchni 40,79 m2 usytuowane na 1 piętrze w budynku trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jesionowa

Krzyki,Wrocław

494 000 zł55 m² 8 981,82 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska-cichoń, tel: taras / ciche / wysoki standard Mieszkanie o powierzchni 55 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Międzyleska

Krzyki,Wrocław

508 000 zł85 m² 5 976,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz tel. Międzyleska ok. / doskonała lokalizacja /0% prowizji Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 85,09 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

358 978 zł60 m² 5 982,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkania oddane do użytku / ostatnie sztuki zadzwoń : piotr strzelczyk Posiadamy w sprzedaży mieszkania w nowo oddanej inwestycji na wrocławskim osiedlu Ołtaszyn. Mieszkania zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komedy

Krzyki,Wrocław

241 599 zł41 m² 5 892,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zadzwon : termin ukończenia inwestycji : czerwiec 2019 Na sprzedaż posiadamy inwestycje na Wojszycach. Mieszkania dwu, trzy oraz cztero - pokojowe w bardzo przyjemnej inwestycji. Okolica prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

1 800 zł38 m² 47 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko W best broker! idealne dla singla lub pary pracującej Lokalizacja: ul. Ślężna - Krzyki Ilość pokoi: 2 Metraż: 38 mkw. Piętro: 4 (winda) Umowa na minimum rok Wolne od zaraz układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

280 799 zł50 m² 5 615,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Termin ukończenia inwestycji : czerwiec 2019 zadzwoń piotr strzelczyk Do zaoferowania posiadamy mieszkania w stanie deweloperskim dwu, trzy oraz cztero - pokojowe w inwestycji zlokalizowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzeska

Krzyki,Wrocław

415 000 zł48 m² 8 645,83 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania piękne, jasne mieszkanie o pow. 48 m2 w nowym budynku, położonym w południowo-zachodniej części Wrocławia. Lokal usytuowany na trzecim piętrze z ekspozycją okien od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Asfaltowa

Krzyki,Wrocław

228 123 zł38 m² 6 003,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : czerwiec 2019 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

285 222 zł50 m² 5 704,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Asfaltowa

Krzyki,Wrocław

215 919 zł36 m² 5 997,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

265 599 zł45 m² 5 902,20 zł/m²

 

Piętro:1/44

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

398 500 zł45 m² 8 855,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk buforowa / ciche / taras / nowe budownictwo / komunikacja Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 45 m2 w okolicy ul. Buforowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

291 199 zł52 m² 5 599,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prądzyńskiego

Krzyki,Wrocław

1 600 zł26 m² 62 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Мы тоже говорим на русском языке. Здаем квартиру в аренду. Do wynajęcia Nowa kawalerka w Apartamentowcu o powierzchni 26 m2 plus garaż. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

2 050 zł55 m² 37,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, do wynajęcia po raz pierwszy od 1 stycznia, mieszkanie o powierzchni 55 m2, położone na wyjątkowym osiedlu przy ulicy Nyskiej. Mieszkanie jest jasne, ciche, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kościuszki

Krzyki,Wrocław

2 100 zł40 m² 53 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Мы тоже говорим на русском языке. Здаем квартиру в аренду. Do wynajęcia dwukondygnacyjne mieszkanie w Apartamentowcu o powierzchni 40 m2, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Róży Wiatrów

Krzyki,Wrocław

352 590 zł48 m² 7 345,63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację opiekun oferty katarzyna dorosz tel. Róży wiatrów ok. / bez prowizji / ciche / 0% prowizji Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

358 799 zł60 m² 5 979,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

! zapraszam na bezpłatną prezentację! oddane do użytku zadzwoń - piotr strzelczyk - Bardzo ciekawa inwestycja! Na sprzedaż mieszkania zlokalizowane w południowej części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

739 000 zł123 m² 6 008,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz tel. Racławicka ok./ GOTOWE / DO ODBIORU / 0% PROWIZJI Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 123,02m2. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

319 000 zł47 m² 6 787,23 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację umów się na spotkanie osoba prowadząca tel. Klimasa ok. / tramwaj / inwestycja / 0% prowizji Termin oddania niektórych mieszkań przypada na III i IV kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Asfaltowa

Krzyki,Wrocław

195 932 zł33 m² 5 937,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komedy

Krzyki,Wrocław

281 511 zł48 m² 5 864,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

227 299 zł38 m² 5 981,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Asfaltowa

Krzyki,Wrocław

194 222 zł33 m² 5 885,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

282 899 zł48 m² 5 893,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na bezpłatną prezentację termin ukończenia inwestycji : czerwiec 2019 zadzwoń piotr strzelczyk współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

342 310 zł60 m² 5 689,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkaj wygodnie Budynek na Życzliwej liczy 111 mieszkań o funkcjonalnych układach i zróżnicowanych powierzchniach od 37 m² do 66 m². Do każdego z mieszkań przyporządkowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dawida

Krzyki,Wrocław

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

KLimatyczne mieszkanie 2-pokojowe na piątym piętrze o powierzchni 54m2 zostało wykończone w nowoczesnym stylu nieopodal wrocławskiego Rynku. Apartament znajduję się w nowym budynku 2015.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

417 060 zł50 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze z zielonym tarasem o pow. 76,16m2. Mieszkanie zostanie oddane w standardzie deweloperskim okna pcv, videodomofony, drzwi antywłamaniowe klasy C,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Krzyki,Wrocław

256 799 zł39 m² 6 584,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz! termin oddania: 01.04.2017 GORĄCO POLECAMY! Osoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

349 000 zł55 m² 6 345,45 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację opiekun oferty - katarzyna dorosz tel. Tarnogaj / klimasa ok. / balkon / 0% prowizji Mieszkanie o powierzchni 54,87 m2 składa się z: dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

233 499 zł39 m² 5 987,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

333 511 zł64 m² 5 211,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : grudzień 2017 / czerwiec 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

396 000 zł54 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Osoba prowadząca: piotr strzelczyk E-mail: zielińskiego / rozkład / inwestycja / ciche / po remoncie Do sprzedaży mieszkanie czteropokojowe w pełnym rozkładzie w okolicy ul. Zielińskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Asfaltowa

Krzyki,Wrocław

229 899 zł39 m² 5 894,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019