dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

291 222 zł52 m² 5 600,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację termin ukończenia inwestycji : czerwiec 2019 zadzwoń - piotr strzelczyk współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

359 720 zł62 m² 5 790 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Słoneczne 3 pokoje rozkładowe na Krzykach. Cena 359 tys. zł! Dojazd do Dworca pkp/pks zajmuje 5 minut. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości, bez prowizji, bez 2-procentowego podatku pcc! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

3 000 zł90 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, do wynajęcia duże 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 90 m2 w pobliżu Aquaparku we Wrocławiu. Mieszkanie jest wyremontowane, częściowo wyposażone (możliwość doposażenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

430 000 zł66 m² 6 515,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Trzypokojowe mieszkanie na parterze na ulicy Ślicznej na gajugłówne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum dobra ekspozycja na strony świata bliskość obiektów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

230 100 zł39 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację termin ukończenia inwestycji : czerwiec 2019 zadzwoń piotr strzelczyk współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gazowa

Krzyki,Wrocław

354 000 zł55 m² 6 436,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń - katarzyna dorosz tel. Gazowa ok. / doskonała lokalizacja Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 54,77m2 składające się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

229 738 zł39 m² 5 890,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! osoba prowadząca - katarzyna dorosz tel. Opolska ok. / nowe / ciche Mieszkanie o powierzchni 39,61 m2 składa się z: sypialni, pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cukrowa

Krzyki,Wrocław

336 000 zł52 m² 6 461,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; klecina / cukrowa / nowe budownictwo balkon / Mieszkanie o powierzchni 54m2 składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

327 570 zł54 m² 6 089 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opis lokalizacji: krzyki Mieszkanie 3 pokojowe 53.8 m2 plus 15,74m2 taras! Termin realizacji : Październik 2017r OFERTA DZIAŁU DEWELOPERSKIEGO SDP NIERUCHOMOŚCI. Bez prowizji, bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Asfaltowa

Krzyki,Wrocław

215 623 zł36 m² 5 989,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : czerwiec 2019 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

470 000 zł86 m² 5 446,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie w podwyższonym standardzie w prestiżowej i luksusowej lokalizacji.Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

241 664 zł41 m² 5 894,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : czerwiec 2019 zadzwoń - piotr strzelczyk współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rymarska

Krzyki,Wrocław

645 000 zł105 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz tel. Rymarska / racławicka ok. / oddane do użytku Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 105 m2 składa się z: 2 sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

295 960 zł53 m² 5 584,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń katarzyna dorosz tel. Wojszyce / pod inwestycje / kameralna inwestycja Mieszkanie o powierzchni 52,85 m2 składa się z: - 2 sypialni - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzyleska

Krzyki,Wrocław

345 000 zł56 m² 6 160,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń katarzyna dorosz tel. Międzyleska ok. / ciche / nowe Mieszkanie o powierzchni 56m2 położone na wysokim parterze w budynku czteropiętrowym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

327 570 zł54 m² 6 089 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

274 000 zł41 m² 6 638 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Serdecznie polecam do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

228 334 zł38 m² 6 008,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : czerwiec 2019 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabiszyńska

Krzyki,Wrocław

459 000 zł67 m² 6 850,75 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; tel. Tęczowa okolice / nowa inwestycja / zdrowa O% prowizji dla kupującego tarnogaj / ciche / tramwaj / niskie budownictwo / termin oddania: IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

548 900 zł63 m² 8 712,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz tel. Nyska ok. / huby / gotowe do zamieszkania / taras / 2014 Mieszkanie o powierzchni 63m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabiszyńska

Krzyki,Wrocław

389 000 zł56 m² 6 946,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca; tel. Grabiszyńska / bez prowizji III kwartał 2018r Mieszkanie o powierzchni 56,32m2 położone na pierwszym piętrze. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

255 000 zł39 m² 6 530 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

479 000 zł90 m² 5 322 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Jeśli poszukujesz przestronnego mieszkania z potencjałem dla rodziny, zdecydowanie zapoznaj się z tą ofertą. Do sprzedania niezwykle atrakcyjne mieszkanie 2-poziomowe o pow. całkowitej 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chińska

Krzyki,Wrocław

275 000 zł56 m² 4 910,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! osoba prowadząca katarzyna dorosz tel. Koreańska / chińska ok. / ciche / 2011 Mieszkanie o powierzchni 47,80 m2 (po podłodze 56 m2) usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

205 399 zł34 m² 6 041,15 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gazowa

Krzyki,Wrocław

314 000 zł47 m² 6 680,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń rozkład / osobna kuchnia / tarnogaj / gazowa ok. / doskonała lokalizacja Mieszkanie o powierzchni 47,44 m2 składa się z: - sypialni - pokoju dziennego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

280 840 zł50 m² 5 616,80 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

499 000 zł88 m² 5 638 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Osoba prowadząca: tel. Stylowe mieszkanie na krzykach! Polecam na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe na trzecim piętrze trzypiętrowego apartamentowca z 2008 roku na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gazowa

Krzyki,Wrocław

389 000 zł61 m² 6 377,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń ; katarzyna dorosz tel. Tarnogaj / gazowa ok. / inwestycja / O% prowizji Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,45 m2 składa się z: - dwóch pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gazowa

Krzyki,Wrocław

509 000 zł86 m² 5 918,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! osoba prowadząca - katarzyna dorosz tel. Gazowa ok. / ciche / tramwaj Mieszkanie o powierzchni 85,10 m2 mieści się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świątnicka

Krzyki,Wrocław

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na Krzykach przy ulicy Świątnickiej- boczna ulicy Opolskiej, w nowej niskiej zabudowie. Pod budynkiem miejsca parkingowe. Wokół tereny spacerowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

300 000 zł48 m² 6 288 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokoje z osobną kuchnią 47,71m2 na Tarnogaju. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Gotowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

278 818 zł49 m² 5 690,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz tel. Buforowa ok. / rozkład / ciche Mieszkanie w pełni rozkładowe o powierzchni 48,49 m2 składa się z : dwóch pokoi (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Międzyleska

Krzyki,Wrocław

259 000 zł34 m² 7 617,65 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca tel. Gaj / międzyleska / super lokalizacja / 0% prowizji Termin oddania: III 2019 Mieszkanie o powierzchni 33,71m2 położone na parterze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czechowicka

Krzyki,Wrocław

449 000 zł75 m² 5 986,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zadzwoń piotr strzelczyk czechowicka / opolska / komunikacja / balkon / ciche Do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 75 m2. Mieszkanie znajduje się w okolicy ul. Czechowickiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

267 111 zł46 m² 5 806,76 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

304 000 zł44 m² 6 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń katarzyna dorosz tel. Tarnogaj / bez prowizji / tramwaj Mieszkanie o powierzchni 43,78 m2 składa się z: - pokoju dziennego z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asfaltowa

Krzyki,Wrocław

227 322 zł38 m² 5 982,16 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyleska

Krzyki,Wrocław

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz tel. Międzyleska ok. / inwestycja / ciche Mieszkanie o powierzchni 46m2 położone na wysokim parterze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Międzyleska

Krzyki,Wrocław

284 000 zł42 m² 6 761,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń- katarzyna dorosz tel. Międzyleska ok. / tramwaj / 2018 /0 % prowizji Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,28 m2 usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

327 570 zł54 m² 6 089 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij