dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

332 849 zł55 m² 6 051,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : grudzień 2017 / czerwiec 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

284 000 zł42 m² 6 761,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca mateueszuk , tel. Komandorska ok. / niski blok / rozkład / widna kuchnia Mieszkanie dwupokojowe, w pełni rozkładowe, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

221 221 zł37 m² 5 978,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : czerwiec 2019 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lechonia

Krzyki,Wrocław

358 199 zł60 m² 5 969,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : III kwartał 2017 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

350 369 zł49 m² 7 165,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

*****wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! ***** Krzyki- nowe osiedle położone w willowej okolicy Grabiszynka i Borka. Komfortowe, pełne światła apartamenty W pobliżu dwa parki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

375 000 zł57 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Polecam Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 57 m 2 w idealnej dzielnicy jaką są Krzyki. W skład mieszkania wchodzą : - 2 rozkładowe pokoje ( salon oraz sypialnia ) - balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

231 099 zł38 m² 6 081,55 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oławska

Krzyki,Wrocław

450 000 zł87 m² 5 172,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

W ładnej stylowej przedwojennej kamienicy w pobliżu ulic Oławskiej, pl Dominikańskiego, rynku, pl Grunwaldzkiego na półpiętrze mieszkanie rozkładowe 3 pokojowe nadające się na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

285 100 zł46 m² 6 197,83 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik 2 pokojowe mieszkanie Z ogródkiem ok. 12 mkw, garażem I komórką. Oddanie W czerwcu 2018 R. Kupujący nie płaci podatku pcc, 0% prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

206 077 zł30 m² 6 790 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka w nowej inwestycji na Tarnogaju. Mieszkanie 30,35m2 z osobna kuchnia i balkonem. Termin realizacji inwestycji : Lipiec 2018r. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

294 900 zł48 m² 6 112 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Bardzo dobra lokalizacja. Mieszkanie I D E A L N I E nadaje się dla niewielkiej rodziny lub pod wynajem. Polecam nieduże mieszkanie tuż przy Parku Langiewicza. Lokal aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

369 800 zł68 m² 5 438,24 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca ; tel. Piękna / nyska / bardzo dobra lokalizacja / osobne pokoje Mieszkanie o powierzchni ok. 67m2 składa się z 4 osobnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jesionowa

Krzyki,Wrocław

549 000 zł63 m² 8 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń osoba prowadząca ;katarzyna dorosz tel. Huby / jesionowa ok. / miejskie / doskonała lokalizacja / do wprowadzenia Mieszkanie o powierzchni 63m2 mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

383 625 zł55 m² 6 975 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

315 000 zł48 m² 6 563 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż słoneczne, ciepłe mieszkanie w zielonej okolicy Borek. To dwustronne mieszkanie znajduje się na 3. piętrze bloku o charakterystycznej architekturze. Wyremontowana, czysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

265 640 zł46 m² 5 774,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : czerwiec 2019 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

275 323 zł49 m² 5 618,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! prowizję dla biura pokrywa deweloper! termin oddania : grudzień 2017 / czerwiec 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rymarska

Krzyki,Wrocław

383 600 zł58 m² 6 636 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Serdecznie polecam do sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

294 000 zł45 m² 6 533,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń I umów się na spotkanie osoba prowadząca; tel. Tarnogaj / bez 2% podatku pcc / 0% prowizji / niskie budownictwo / winda Termin zakończenia budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

348 901 zł67 m² 5 207,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : lipiec 2018 / grudzień 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gazowa

Krzyki,Wrocław

379 000 zł56 m² 6 767,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację opiekun oferty - katarzyna dorosz tel. Gazowa ok. / tarnogaj / nowe budownictwo / bez prowizji Mieszkanie o powierzchni 56m2 usytuowane na czwartym piętrze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłodzka

Krzyki,Wrocław

370 000 zł56 m² 6 607,14 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik gaj! 2 pokojowe Z tarasem 25 mkw I balkonem, rozkładowe, dwustronne, zadbane mieszkanie: położone na parterze w 5 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

360 000 zł57 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik krzyki/jagodno osiedle 4 pory roku. Ładne mieszkanie Z dużym balkonem na chronionym osiedlu. 2 pokojowe przytulne mieszkanie w pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

379 000 zł58 m² 6 534,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń I dowiedz się więcej osoba prowadząca katarzyna dorosz tel. Klimasa ok. / bez prowizji / tramwaj / ciche / tarnogaj Mieszkanie o powierzchni 59 m2:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

277 533 zł49 m² 5 663,94 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strawińskiego

Krzyki,Wrocław

297 611 zł55 m² 5 411,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : lipiec 2018 / grudzień 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

349 000 zł57 m² 6 122,81 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację / O% prowizji dla kupującego osoba prowadząca; tel. Tarnogaj / ciche / krzyki / W okolicy tramwaj / niskie budownictwo / termin oddania: sierpień 2018 mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miernicza

Krzyki,Wrocław

399 000 zł76 m² 5 278 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

3 pokoje, po remoncie W centrum miasta! spacerem do rynku! * znakomita oferta pod wynajem. * mieszkanie nie wymaga żadnego wkładu finansowego; nadaje się do zamieszkania od zaraz! Trzypokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

204 740 zł35 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Bez jakichkolwiek dodatkowych prowizji! Inwestycja na Krzykach, położona tuż przy parku. Nowe zamknięte osiedle na Krzykach z własnym klubem fitness, monitoringiem oraz ochroną. Tylko sześć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

399 000 zł71 m² 5 619,72 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację! opiekun oferty katarzyna dorosz zaporoska / jantarowa ok. / miejskie / balkon / inwestycja Mieszkanie o powierzchni 71m2 składa się z: dwóch sypialni, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oboźna

Krzyki,Wrocław

342 632 zł56 m² 6 118,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : III kwartał 2017 zadzwoń - piotr strzelczyk - Bardzo ciekawa inwestycja! Na sprzedaż mieszkania zlokalizowane w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lechonia

Krzyki,Wrocław

428 299 zł66 m² 6 489,38 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

365 000 zł59 m² 6 186,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca - tel. Strońska / piławska / okolice ferio gaju / przyjemny balkon / pełen rozkład pomieszczeń / spokojna okolica / nowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

226 432 zł39 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania dwa pokoje z dużymi oknami i dużym balkonem przy ul. Opolskiej. Budynek będzie składał się z 3 klatek, łącznie 44 mieszkań o powierzchniach od 26 m2 do 49 m2, (od 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Wiśniowa

Krzyki,Wrocław

455 000 zł71 m² 6 408,45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1921

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska-Cichoń Tel: ogrzewanie gazowe / po remoncie / cztery pokoje Mieszkanie o powierzchni 70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stysia

Krzyki,Wrocław

360 000 zł51 m² 7 058,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska-Cichoń tel: dwustronne / media miejskie / piwnica Mieszkanie o powierzchni 52 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielka

Krzyki,Wrocław

278 900 zł38 m² 7 339,47 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń - tel. Sky tower / super lokalizacja / dwa pokoje / po remoncie Mieszkanie nierozkładowe o powierzchni pow. 37 m2 składa się z przedpokoju, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rybnicka

Krzyki,Wrocław

560 000 zł93 m² 6 021,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Dwupoziomowe mieszkanie 4 pok. na Księżu Małym, krzyki! Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o pow. 93 m2, położone w niskim 3-piętrowym budynku z 2004 r. przy ul. Rybnickiej na Krzykach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chabrowa

Krzyki,Wrocław

1 800 zł64 m² 28,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Krzyki- wysoka ul.Chabrowa Okolice Ołtaszyna - do wynajęcia ( minimum 6 miesięcy) słoneczne , mieszkanie 3 pokojowe ( 64m2) również DLA PRACOWNIKÓW. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe z tym,że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asfaltowa

Krzyki,Wrocław

205 229 zł34 m² 6 036,15 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strawińskiego

Krzyki,Wrocław

333 511 zł64 m² 5 211,11 zł/m²