dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głubczycka

Krzyki,Wrocław

238 090 zł41 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

1) Świetna lokalizacja - 12 min tramwajem do samego serca Wrocławia jakim jest Plac Dominikański. 2) Nie ma drugiej takiej inwestycji, która jest położona tak blisko przystanku tramwajowego. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

429 000 zł70 m² 6 128,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zadzwoń I umów się na spotkanie zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca; tel. Klimasa / tarnogaj krzyki / niskie budownictwo / O prowizji termin realizacji; sierpień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

223 750 zł41 m² 5 457,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz jagodno / buforowa ok. / niska zabudowa / nowe / ciche Mieszkanie o powierzchni 40 m2 składające się z pokoju , salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

235 000 zł33 m² 7 121,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: balkon / 2002r. / blisko park kleciński wstrzymane do listopada! Mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

599 000 zł102 m² 5 872,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie willowe dwupoziomowe z ogródkiem na Krzykach,o pow.102m2. I poziom-kuchnia otwarta z oknem(8m2)z zabudową i sprzętem agd,salon (23m2),pokój sypialnia(12.5m2),garderoba,duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Asfaltowa

Krzyki,Wrocław

174 765 zł28 m² 6 241,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : czerwiec 2019 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

369 000 zł54 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca; tel. Tarnogaj / bez 2% podatku pcc / 0% prowizji / niskie budownictwo / winda Termin oddania: październik 2017r Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

2 490 zł100 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis: przytulne, eleganckie mieszkanie 3-pokojowe składa się na 2ch poziomów znajdujące się na 3 piętrze na osiedlu Złota Podkowa na wrocławskich Partynicach przy ulicy Zwycięskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

287 222 zł52 m² 5 523,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : lipiec 2018 / grudzień 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strawińskiego

Krzyki,Wrocław

255 499 zł46 m² 5 554,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : lipiec 2018 / grudzień 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

185 940 zł31 m² 5 998,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz wojszyce / ciche / balkon / nowe budownictwo / bez prowizji Mieszkanie o powierzchni 31 m2 składa się z: - sypialni 8,65 m2 - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

210 975 zł38 m² 5 626 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz jasnego i dobrze położonego dwupokojowego mieszkania w korzystnej cenie, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Budynek położony w prestiżowej dzielnicy Krzyki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

404 532 zł62 m² 6 524,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń osoba prowadząca - katarzyna dorosz racławicka ok. / grudzień 2017 / kameralne osiedle / nowe / balkon bez prowizji 0% prowizji od kupującego! bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

327 186 zł61 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

0% prowizji cena mieszkania jak U dewelopera! gotowa inwestycja! ostatnie dostępne mieszkania! Kolejny etap inwestycji na Krzykach, tylko sześć kilometrów od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

274 000 zł45 m² 6 088,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń I dowiedz się więcej! osoba prowadząca; katarzyna dorosz tel. Klimasa ok. / świetna lokalizacja / balkon / nowe Mieszkanie o powierzchni 45 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

241 921 zł49 m² 4 937,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : grudzień 2017 / czerwiec 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

194 099 zł32 m² 6 065,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : czerwiec 2019 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

166 164 zł27 m² 6 154,22 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

W południowej części Wrocławia w dzielnicy Krzyki. Znajduje się na terenie apartamentów Zielona Etiuda, najbardziej ekskluzywnej nieruchomości tego typu we Wrocławiu o najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

276 511 zł50 m² 5 530,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : kwiecień 2018 / grudzień 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

271 590 zł49 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bez jakichkolwiek dodatkowych prowizji! gwarantujemy dopłatę W programie MDM! Nowe zamknięte osiedle na Krzykach. Tylko sześć kilometrów od centrum! Przestronne, mieszkanie na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

1 850 zł70 m² 26,43 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

ul.Przyjaźni Polecam do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe, o pow. 70m2 usytuowane na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku przy ul. Przyjaźni. Bardzo dobra lokalizacja, blisko centrum, dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strawińskiego

Krzyki,Wrocław

333 399 zł55 m² 6 061,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! prowizję dla biura pokrywa deweloper! termin oddania : grudzień 2017 / czerwiec 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

320 450 zł44 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

*****wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! ***** Krzyki- nowe osiedle położone w willowej okolicy Grabiszynka i Borka. Komfortowe, pełne światła apartamenty W pobliżu dwa parki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

223 000 zł38 m² 5 792,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bez jakichkolwiek dodatkowych prowizji! Nowe zamknięte osiedle na Krzykach z własnym klubem fitness, monitoringiem oraz ochroną. Tylko sześć kilometrów od rynku! Przestronne, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smardzowska

Krzyki,Wrocław

282 982 zł48 m² 5 895,46 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

339 000 zł52 m² 6 519,23 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca; tel. Tarnogaj / super komunikacja tramwajowa W okolicy / 0 prowizji dla kupującego Termin oddania niektórych mieszkań przypada na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

358 811 zł60 m² 5 980,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : III kwartał 2017 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

262 699 zł47 m² 5 589,34 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

7 500 zł135 m² 56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Luxurious apartment for rent in Krzyki area. First level: furnished and equipped kitchen, living room with dining area and exit to the balcony, bathroom with bath and shower, bedroom with a large.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strawińskiego

Krzyki,Wrocław

226 299 zł41 m² 5 519,49 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Armii Krajowej

Krzyki,Wrocław

314 000 zł48 m² 6 581,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0% prowizji! cena mieszkania jak U dewelopera! mieszkanie dwupokojowe Z oddzielną kuchnią! odbiór mieszkania już W wakacje tego roku! nie czekaj zadzwoń już dziś I umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

445 222 zł81 m² 5 496,57 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

333 499 zł64 m² 5 210,92 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

2 450 zł48 m² 51,04 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam mieszkanie 3 pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Zaporoskiej w bliskiej okolicy Sky Tower. Mieszkanie oddane do wynajęcia po generalnym remoncie, wszystko zostało wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lechonia

Krzyki,Wrocław

337 213 zł55 m² 6 131,15 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

330 000 zł52 m² 6 346,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń tel. Niska zabudowa / rozkładowe / balkon / widna kuchnia Na wrocławskich Krzykach, osiedle skarbowców, do sprzedania mieszkanie 52,02 m2, 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

185 940 zł31 m² 5 998,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strawińskiego

Krzyki,Wrocław

280 511 zł51 m² 5 500,22 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

390 000 zł72 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska-Cichoń tel: dwustronne / pełen rozkład / pod inwestycje Mieszkanie o powierzchni 72 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

273 701 zł55 m² 4 976,38 zł/m²