dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

665 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

665 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rymarska

Krzyki,Wrocław

411 500 zł56 m² 7 336 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Serdecznie polecam do sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rymarska

Krzyki,Wrocław

311 000 zł46 m² 6 727 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Serdecznie polecam do sprzedaży 2- pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strawińskiego

Krzyki,Wrocław

199 299 zł36 m² 5 536,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : kwiecień 2018 / grudzień 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

262 430 zł43 m² 6 156 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,63m2 z balkonem na Krzykach. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 %.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rymarska

Krzyki,Wrocław

354 100 zł49 m² 7 199 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

687 300 zł96 m² 7 180 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Serdecznie polecam do sprzedaży 4- pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

280 000 zł47 m² 5 957,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - edward pustowar, tel. Krzyki borek / niski blok / loggia / rozkład / zielono Przedstawiam Państwu mieszkanie na Wrocławskich Krzykach, osiedlu Borek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

261 800 zł41 m² 6 381 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rymarska

Krzyki,Wrocław

300 400 zł46 m² 6 462 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

280 931 zł49 m² 5 790 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2- pokojowe Termin realizacji inwestycji : Lipiec 2018r. W skład mieszkania wchodzą: - przedpokój z miejscem na szafę wnękową 5,59m2 -salon z aneksem kuchennym(25,10m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

243 000 zł36 m² 6 681 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Serdecznie polecam do sprzedaży mieszkanie 2 pokojewe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

365 000 zł72 m² 5 069,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Bardzo ładne mieszkanie trzypokojowe , w pełnym rozkładzie , 3 piętro / 5p , o powierzchni 72,40mkw , składające się 3 ? pokoi z wyjściem na balkon , kuchni, łazienki, osobno wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rymarska

Krzyki,Wrocław

427 300 zł60 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rymarska

Krzyki,Wrocław

313 000 zł46 m² 6 733 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

299 000 zł50 m² 5 933 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Wyłączność W sdp! Prezentacja oferty - tel. Przytulne, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, z windą, w cenie 299 tys. zł do negocjacji! Niski czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

295 811 zł51 m² 5 790 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Słoneczne 3 pokoje z aneksem i tarasem na Krzykach. Cena 296 tys. zł! Miejsce postojowe 8 tys. zł. Dojazd do Dworca pkp/pks zajmuje 5 minut. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

266 200 zł40 m² 6 647 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świstackiego

Krzyki,Wrocław

35 m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie jest na wynajem tylko mała pomyłka nie tu gdzie trzeba się zamieściło :) Mieszkanie znajduje się w centrum Wrocławia skąd bliskość do punktów handlowo- usługowych, dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

203 042 zł30 m² 6 690 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

W pełni rozkładowa kawalerka z ogródkiem. Mieszkanie świetne pod wynajem jak i do zamieszkania. Termin realizacji inwestycji : Lipiec 2018r. Mieszkanie składa się z : -przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rymarska

Krzyki,Wrocław

375 700 zł56 m² 6 722 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

529 000 zł87 m² 6 080,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz krzyki / bez pcc / wrzesień 2017 / 0% prowizji / nowe budownictwo Mieszkanie o powierzchni 87m2 składa się z: - trzech sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

231 711 zł42 m² 5 516,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : kwiecień 2018 / grudzień 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

379 000 zł50 m² 7 580 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Wirtualny spacer:a6322da94c0667dd1cb3b51bdea4b3b31ddffbe7b01db3b75bb5bcf85f7 Na sprzedaż bardzo ładnie wykończone około 50-metrowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 50 m2, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

419 000 zł83 m² 5 048,19 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na bezpłatną prezentację - tel. Przyjemny balkon / rozkładowe / piwnica / krynicka / orzechowa Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 83m2 położone na dziewiątym piętrze. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

345 000 zł56 m² 6 160,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz krzyki / bez pcc / wrzesień 2017 / 0% prowizji / nowe budownictwo Mieszkanie o powierzchni 56m2 składa się z: - dwóch sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

345 000 zł55 m² 6 272,73 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację! osoba prowadząca tel. Krzyki / bez pcc / 0 % prowizji / nowe budownictwo współpracujemy Z profesjonalną firmą wykończeniową mieszkania pod klucz Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

260 724 zł45 m² 5 790 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2- pokojowe z balkonem ponad 7m2. Termin realizacji inwestycji : Lipiec 2018r. W skład mieszkania wchodzą: - przedpokój z miejscem na szafę wnękową 4,08m2 -salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

180 000 zł30 m² 5 988 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokoje na Krzykach o powierzchni 30,06m2, położone na trzecim piętrze w nowym kameralnym budynku. Mieszkanie w stanie do wykończenia. *Pokój dzienny z oknem, z miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Sąsiedzka

Krzyki,Wrocław

699 000 zł126 m² 5 547,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Super oferta! zakup bez prowizji dla biura! Polecam bardzo duże i jasne dwupoziomowe mieszkanie na Krzykach przy ul. Sąsiedzkiej. Mieszkanie o powierzchni 126m2 składa się z: pierwszy poziom -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 950 zł40 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Prezentowany apartament ma powierzchnię 40 m2 znajduje się na drugim piętrze willi w bliskiej odległości od Parku Południowego. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

335 000 zł47 m² 7 127,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - edward pustowar, tel. Krzyki - huby / rozkładowe / słoneczne / loggia dobra inwestycja - idealne pod wynajem - mieszkanie trzypokojowe na hubach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rymarska

Krzyki,Wrocław

478 000 zł69 m² 6 927,54 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca; edward pustowar, tel. Krzyki / rymarska ok. / nowy blok / strzeżone osiedle / taras Do sprzedania nowe mieszkanie w bloku z 2013.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

217 500 zł38 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

0% prowizji! promocyjna cena! Inwestycja położona tylko 5 kilometrów od wrocławskiego rynku! promocja ograniczona czasowo - ubezpieczenie mieszkania na jeden rok gratis! Przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

280 499 zł51 m² 5 499,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : lipiec 2018 / grudzień 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 950 zł50 m² 39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentowane Państwu mieszkanie posiada 50 m2 i piękny duży taras o powierzchni 35 m2. Lokal znajduje się w Bielanach Wrocławskich i usytuowany jest na 1 piętrze 2 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

274 000 zł41 m² 6 638 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Polecam 2 pokoje z aneksem kuchennym! Tylko 10 minut tramwajem do centrum. Park 3 minuty pieszo! Termin realizacji: VIII - IV Q 2018 oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości, bez prowizji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

375 000 zł66 m² 5 681,82 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Balkon / super lokalizacja / okolice pięknej Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni ok. 66,02m2 położone na piątym piętrze. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

293 592 zł47 m² 6 190 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2- pokojowe z balkonem ponad 11m2 Termin realizacji inwestycji : Lipiec 2018r. W skład mieszkania wchodzą: - przedpokój z miejscem na szafę wnękową 5,45m2 -salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

296 310 zł48 m² 6 225 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. 2-pokojowe 47,60m2 mieszkanie, z opcją oddzielenia widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

304 000 zł49 m² 6 204,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz krzyki / bez podatku pcc / nowe budownictwo / super lokalizacja Mieszkanie o powierzchni 49m2 składa się z: 2 sypialni, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Krzyki

Krzyki,Wrocław

194 000 zł27 m² 7 185,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca ; balzaka / oporów / okolice / rozkładowe mieszkanie Kawalerka o powierzchni 27 m2 składa się z pokoju ok 16m2, jasnej kuchni, łazienki,.