dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

329 000 zł48 m² 6 839,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Okazja! Mieszkanie przy Uniwersytecie Ekonomicznym, 2 pok w pełnym rozkładzie (możliwość zrobienia 3 pok.) 48,10m2, 329tys do neg. Słoneczne, w pełni rozkładowe mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

284 350 zł47 m² 6 050 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne pod wynajem! Polecam 2pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie położone na 1 piętrze, z osobną, jasną kuchnią. Usytuowanie względem stron świata: zachód. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

400 972 zł64 m² 6 274,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Polecam 3pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie położone na 4 piętrze, z osobną, jasną kuchnią. Do lokalu przynależy balkon o powierzchni 3,9 mkw. Istnieje możliwość zakupu miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

329 000 zł46 m² 7 167,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwa pokoje W nowym budownictwie na krzykach Polecam mieszkanie dwupokojowe, w pełni rozkładowe z osobną, widną kuchnią, położone na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Krzyki,Wrocław

339 000 zł68 m² 4 985,29 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - oferta wstrzymana do 01.08.2017R. Mieszkanie o powierzchni 68m2 składa się z: trzech w pełni rozkładowych pokoi, jasnej kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Polo

Krzyki,Wrocław

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowy, umeblowany apartament 47m2 z balkonem w inwestycji Olimpia Port przy ul. Marca Polo. Kameralna zabudowa została starannie wkomponowana w przestrzeń, na którą składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

275 000 zł49 m² 5 612,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : kwiecień 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

259 050 zł47 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania Z tarasami lub ogrodami na krzykach podziemny parking / winda / kameralna zabudowa Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie zlokalizowana na Wojszycach-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

7 300 zł185 m² 39,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dom 4-pokoje, krzyki Polecamy do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej na południu Wrocławia w bezpośrednim sąsiedztwie zielonych terenów rekreacyjnych. Dom 4-pokojowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

380 000 zł56 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: po remoncie / loggia / dwustronne Mieszkanie o powierzchni 55,20 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

377 352 zł67 m² 5 632,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Zapraszam na bezpłatną prezentację! Wynagrodzenie pośrednika w całości pokrywa sprzedający. Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz w cenie od 555 zł/m2. Termin oddania: 30.06.2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konduktorska

Krzyki,Wrocław

394 539 zł75 m² 5 285,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem i garażem w zabudowie szeregowej. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc inwestycja zakończona Z pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

329 000 zł56 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: aneta tokarz, tel: mieszkanie w pełni rozkładowe, w niskiej zabudowie, w cichej uliczce z dala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kukuczki

Krzyki,Wrocław

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prowizja 0% Do wynajęcia dwupokojowe, nowoczesne mieszkanie w apartamentowcu z kompleksowym wyposażeniem usytuowane blisko centrum. Nieruchomość jest dostępna z całością wyposażenia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Krzyki,Wrocław

280 000 zł56 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: aneta tokarz, tel: wyłączność / oferta dostępna tylko U nas! plomba / rozkład / winda / blisko rynku /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

273 075 zł50 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania Z tarasami lub ogrodami na krzykach podziemny parking / winda / kameralna zabudowa Na sprzedaż atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowana na Wojszycach- boczna ul. Grota Roweckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

269 000 zł41 m² 6 560,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń - Wojciech Natanek - krzyki /brochów ok. Opolskiej / wyremontowane / Z balkonem Na sprzedaż mieszkanie położone na 3 piętrze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

255 460 zł48 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie gotowe do odbioru. Polecam 2pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie usytuowane na 1 piętrze. Istnieje możliwość uzyskania osobnej, jasnej kuchni. Usytuowanie względem stron świata:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:-

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strawińskiego

Krzyki,Wrocław

199 963 zł36 m² 5 554,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : lipiec 2017 / kwiecień 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

351 000 zł54 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - opolska / spokojna okolica / komunikacja / 2001 Super oferta! Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

349 000 zł51 m² 6 843,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne mieszkanie usytuowane na ostatnim piętrze 4-piętrowego budynku mieszkalnego. Z okien budynku rozciąga się przyjemny widok na drzewa, panoramę miasta oraz skwer. Okolica cicha, zielona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

243 000 zł36 m² 6 663,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Bez prowizji Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,47 mkw. z balkonem położone na parterze. Termin realizacji: IV kwartał 2017r. Świetnie skomunikowana lokalizacja, obok inwestycji tramwaj oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

900 zł50 m² 18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: siechnice-kotowice-leśna Ilość pokoi: metraż: 50 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 1 Informacje dodatkowe: wolne od zaraz opis nieruchomości :do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

3 100 zł66 m² 46,97 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne mieszkanie usytuowane w prestiżowej inwestycji "Ogrody Hallera" mieszającej się przy ul. Hallera we Wrocławiu. Lokalizacja inwestycji nie tylko pozwala na szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

799 000 zł110 m² 7 263,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Nowa niższa cena. Obniżka o 140000 zł Polecam do sprzedaży mieszkanie o pow. 110 m2 położone na parterze poniemieckiej willi przy głównej ulicy wylotowej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

1 450 zł38 m² 39 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kamienna 37,5mkw., 3 p Całkowity koszt najmu- około 2000zł Bardzo ładne ,komfortowe,nowocześnie urządzone mieszkanie dwupokojowe,świeżo po kompleksowym remoncie,posadowione na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

439 000 zł63 m² 6 968,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stare miasto / winda / media miejskie / pełny rozkład / kamienica Na sprzedaż ostatni w inwestycji 3-pokojowy, piękny lokal mieszkalny o pow. 62,9 mkw znajdujący się w zmodernizowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 400 zł26 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowa inwestycja-pierwszy najem-wysoka Lokalizacja: wysoka/cztery Podkowy Metraż: 26m2 Kuchnia: aneks Piętro: 2, nowy blok z 2017roku Informacje dodatkowe: do mieszkania przynależy miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

279 000 zł42 m² 6 642,86 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Do sprzedania dwupokojowe W pełni rozkładowe I dwustronne mieszkanie dwupokojowe położone na 6 piętrze budynku znajdującego się na wrocławskich Krzykach (boczna ulica do ul. Komandorskiej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 400 zł26 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowa inwestycja-pierwszy najem-wysoka Lokalizacja: wysoka/cztery Podkowy Metraż: 26m2 Kuchnia: aneks Piętro: 1, nowy blok z 2017roku Informacje dodatkowe: do mieszkania przynależy miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

196 928 zł36 m² 5 440 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam 2pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie usytuowane na 1 piętrze. Usytuowanie względem stron świata: wschód. DO lokalu przynależy balkon o powierzchni 7,3mkw. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

406 161 zł83 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

2-poziomowy apartament Z tarasem I balkonem na krzykach brak skosów! podziemny parking / winda / kameralna zabudowa Na sprzedaż atrakcyjne, 2-poziomowe mieszkanie zlokalizowana na Wojszycach-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tomaszowska

Krzyki,Wrocław

349 000 zł69 m² 5 067,52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Polecam trzypokojowe rozkładowe mieszkanie położone w plombie, w ok Uniwersytetu Ekonomicznego, dobrze skomunikowane z całym miastem; z dużym potencjałem aranżacyjnym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 400 000 zł71 m² 19 690,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament o powierzchni 71, 10 mkw - przedpokój, duża łazienka, przestrzenna sypialnia z obszerną garderobą oraz przestronny pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 900 zł43 m² 44,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Designerskie Z balkonem! designerskie mieszkanie po kapitalnym remoncie. Autorski projekt wnętrz wykonany przez architekta. Prestiżowa dzielnica Wrocław Krzyki. Mieszkanie znajduje się na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łódzka

Krzyki,Wrocław

295 000 zł68 m² 4 353,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Okolice ul. Łódzkiej - kamienica po rewitalizacji - 3 pokoje Do sprzedanie trzypokojowe mieszkanie w pięknie odremontowanej kamienicy z lat 30'. Pow. lokalu: 67,76 mkw. Piętro: parter/4p.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

481 761 zł78 m² 6 145,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Wynagrodzenie pośrednika w całości pokrywa sprzedający. Atrakcyjne mieszkanie blisko ulicy Skarbowców Mieszkania o wysokim standardzie wykończenia. Mieszkanie jest dostępne w wersji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

351 972 zł68 m² 5 199 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania jasne i przestronne mieszkanie przy ul. Klasztornej na Wojszycach - dzielnica Krzyki. Mieszkanie dwustronne. Salon z kuchnia i dwie sypialnie, łazienka i balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

269 000 zł52 m² 5 173,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam na bezpłatną prezentację maczka / nowoczesne osiedle / 2 pokoje + antresola / kameralne osiedle / ok. Zwycięskiej / ciche Mieszkanie o powierzchni 52m2 z czego 42,50m2 odnotowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

306 474 zł55 m² 5 543,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: promocja- do końca sierpnia 2016 r. mieszkanie w cenie 306 474 zł (cena bez promocji 340 000zł)! Przestronne trzypokojowe mieszkanie na parterze w bloku we Wrocławiu,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij