dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parafialna

Krzyki,Wrocław

248 000 zł62 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zadzwoń - zapraszam na bezpłatną prezentację! - motylkowa okolice / ołtaszyn / antresola Mieszkanie o powierzchni ok.62 m2 składa się z 2 poziomów. Na 1 poziomie mamy salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

309 000 zł81 m² 3 814,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: rozkład / ciche / dach po remoncie Mieszkanie o powierzchni 82 m2 znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

220 000 zł35 m² 6 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Blisko centrum w okolicy ul.Widnej dwa pokoje na 1 piętrze. Mieszkanie nierozkładowe z mediami miejskimi (czynsz 294zł). Większy pokój ok.15 mkw na podłodze ma kafle, mniejszy ok.10mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

296 000 zł50 m² 5 873,02 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rozwojowe 3 pokoje, osobna kuchnia. Polecam mieszkanie trzypokojowe z osobną kuchnią, położone na siódmym piętrze w dziesięciopiętrowym blok w dzielnicy Krzyki. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Krzyki,Wrocław

219 000 zł52 m² 4 192,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wrocław , 2pok rozkładowe , 52,23 m2. Bardzo dobra cena! Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w pięciopiętrowej kamienicy z początku XX wieku. Metraż: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Róży Wiatrów

Krzyki,Wrocław

379 000 zł80 m² 4 737,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie Z balkonem! Krzyki, okolice Róży Wiatrów Na sprzedaż przestronne 3- pokojowe mieszkanie położone w okolicach ul. Róży Wiatrów. Mieszkanie znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

210 231 zł38 m² 5 532,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : lipiec 2017 / kwiecień 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Turniejowa

Krzyki,Wrocław

6 000 zł80 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament o pow. 80 mkw w budynku na kameralnym osiedlu Zielona Etiuda, przy ul. Turniejowej, na Krzykach. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację i trzy systemy ogrzewania, tv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

365 518 zł50 m² 7 360,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Serdecznie polecam do sprzedaży 2- pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

351 528 zł64 m² 5 462,75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Bez prowizji od kupującego. Bez podatku pcc. Opis mieszkania: trzypokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w bloku we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki. Okna wychodzące na północ,wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

499 299 zł89 m² 5 590 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Bez prowizji od kupującego. Bez podatku pcc. Opis mieszkania: czteropokojowe mieszkanie na parterze we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki. Okna wychodzące na północ,wschód i zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

469 000 zł129 m² 3 635,66 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Super oferta! do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe W świetnej lokalizacji przy ok. UL. Kamiennej. Mieszkanie na piątym piętrze z pięciu, dwustronne o powierzchni 129m2. Piękne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

1 300 zł24 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne i komfortowe mieszkanie usytuowane w samym centrum Wrocławia, przy ulicy Zaporoskiej (obok Sky Tower i Apartamentowca Thespian ). Mieszkanie położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

215 000 zł28 m² 7 678,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację - magdalena kaczmarska zapraszam do współpracy ok krzycka / pogodna / nowe budownictwo Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28m2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

314 900 zł52 m² 6 055,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zapraszam na bezpłatną prezentację! Mieszkanie o powierzchni 51,30 m2 składa się z dwóch rozkładowych pokoi (o powierzchni ok.18m2 , 12m2), kuchni z oknem ( kuchnia obecnie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sąsiedzka

Krzyki,Wrocław

650 000 zł126 m² 5 158,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Polecam do zapoznania się Z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania dwupoziomowego O pow. 126 mkw składającego się Z 5 pokoi. Mieszkanie z klimatem, urządzone i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

3 000 zł59 m² 50,85 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam nowe(dla pierwszego najemcy), komfortowe 3-pokojowe mieszkanie położone w nowej inwestycji przy ul.Kruczej vis a vis SKY TOWER. Budynek nowoczesny, komfortowy (z windą ) oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

271 799 zł50 m² 5 435,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : kwiecień 2018 / lipiec 2017 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysoka

Krzyki,Wrocław

290 000 zł44 m² 6 590,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy - Kontakt: monika zakrzewska, tel: niski blok / wysoki standard / komórka lokatorska Mieszkanie w Wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

339 000 zł49 m² 6 918,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - rodzinna / przyjaźni / ciche / balkon / rozkład Bardzo ciekawa oferta. Mieszkanie w pełnym rozkładzie o powierzchni 50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

439 000 zł56 m² 7 769,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż piękny apartament / Budynek krzycka 92 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego apartamentu ( 56,50 mkw ) usytuowanego w budynku o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smardzowska

Krzyki,Wrocław

340 000 zł58 m² 5 862,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: nowe / miejsca postojowe / wolne od zaraz Mieszkanie o powierzchni 58 m kw. na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piławska

Krzyki,Wrocław

362 000 zł59 m² 6 135,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca; gaj / mieszkanie Z potencjałem / rozkład pokoi / strońska / piławska okolice Mieszkanie o powierzchni ok. 59,02m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Krzyki,Wrocław

510 000 zł65 m² 7 881,32 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Polecam na sprzedaż luksusowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu W sercu krzyków. Mieszkanie 3 pokojowe z loggią oraz ogrodem. Mieści się i na I p. w nowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

2 100 zł61 m² 34,43 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokoje mieszkanie w wysokim standardzie o powierzchni 61m2 ul. Przyjaźni, krzyki W skład apartamentu wchodzi: przestronna kuchnia połączona z salonem, sypialnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

347 490 zł47 m² 7 425 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybnicka

Krzyki,Wrocław

352 000 zł54 m² 6 518,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Super oferta! Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54 m2 w okolicy ul. Opolskiej. Cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

199 745 zł36 m² 5 548,47 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

352 000 zł54 m² 6 518,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik śliczne mieszkanie dla wymagających wysoki standard. Mieszkanie: po generalnym remoncie w 2015 roku, składające się z kuchni połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

218 075 zł40 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,65 m2 zlokalizowane na wrocławskich Krzykach. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z windą. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielka

Krzyki,Wrocław

215 000 zł36 m² 5 972,22 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie przy Sky Tower! W skład mieszkania wchodzą: duży pokój z aneksem 21 mkw, sypialnia 9 m2 i łazienka o powierzchni 3,5 m2, która została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

450 000 zł54 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Na sprzedaż mieszkanie w pełnym rozkładzie zlokalizowane w okolicy ul. Krynickiej. Mieszkanie o powierzchni 54 m2 po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

280 000 zł39 m² 7 179,49 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 39 m2, mieszczące się na czwartym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z windą, położonego w ok. ul. Borowskiej na Krzykach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

351 528 zł64 m² 5 462,75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

227 231 zł42 m² 5 410,26 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Krzyki,Wrocław

250 000 zł36 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk gajowicka / żelazna / balkon / ciche / winda / piwnica Oferta sprzedaży mieszkania dwupokojowego o powierzchni 36 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

245 001 zł48 m² 5 104,19 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam na bezpłatną prezentację - mieszkanie do remontu / kamienica / super okolica Mieszkanie o powierzchni 48,05 m2 położone na trzecim piętrze w kamienicy. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

349 000 zł59 m² 5 915,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Super oferta! Do sprzedaży w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 w okolicy ul. Trwałej. Spokojna zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

279 999 zł41 m² 6 829,24 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: po remoncie / wysoki standard / wolne od zaraz Mieszkanie o powierzchni 40m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

640 000 zł77 m² 8 311,69 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rozwojowe 3 pokoje, komórka 10m2 i miejsce postojowe W cenie. Polecam mieszkanie trzypokojowe z osobną kuchnią, położone na szóstym piętrze w siedmiopiętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

480 929 zł79 m² 6 073,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 79 m2. Zlokalizowane w dzielnicy Krzyki Wojszyce. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku z windą.