dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

330 000 zł55 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - krucza / zaporoska / ciche / rozkład / sky tower / komunikacja20 Super oferta! Do sprzedaży w pełni rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sztabowa

Krzyki,Wrocław

353 000 zł80 m² 4 412,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Oferta na wyłączność! Mieszkanie o pow. 80 m2 przy ul. Sztabowej na Krzykach w cenie 353 tys. zł do negocjacji! Media miejskie! Atutem nieruchomości jest świetna lokalizacja: bliskość ue.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cukrowa

Krzyki,Wrocław

374 000 zł63 m² 5 936,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca jasne mieszkanie / wysoko parter / cicha okolica Mieszkanie o powierzchni 63,02m2 położone na parterze ( wysokim ) w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

3 000 zł83 m² 36,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz. Mieszkanie 83m2 składa się z dwóch sypialni, salonu, dużego balkonu, otwartej kuchni oraz łazienki oraz ogrodu. W budynku znajduje się winda oraz wózkarnia/rowerownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wysoka

Krzyki,Wrocław

359 000 zł110 m² 3 263,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik ślęza - 2 km do bielan wrocławskich. Mieszkanie willowe, z ogrodem. Mieszkanie: położone na 1 piętrze domu z 1998 r. Kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oboźna

Krzyki,Wrocław

231 212 zł37 m² 6 248,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Bardzo ciekawa inwestycja! Na sprzedaż mieszkania zlokalizowane w południowej części Wrocławia w dzielnicy Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

1 999 zł55 m² 36,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz zupełnie nowe pachnące świeżością mieszkanie 55m2 w wysokim standardzie na wrocławskim Ołtaszynie. Ekspozycja południowa, miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Krzyki,Wrocław

349 000 zł53 m² 6 584,91 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 2 pokojowe nowe tarnogaj! Polecam ciche mieszkanie dwupokojowe rozkładowe położone na trzecim piętrze w bloku z windą z 2011 roku w dzielnicy Krzyki. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piławska

Krzyki,Wrocław

394 000 zł72 m² 5 472,22 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca; rozkładowe mieszkanie / gaj / ciche / Mieszkanie o powierzchni 71m2 składa się z 4 w pełni rozkładowych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

390 000 zł81 m² 4 814,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo przestronne 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,17 m2 w okolicach Aqua Parku. Mieszkanie jest idealną inwestycją na wynajem dzięki lokalizacji oraz bliskości komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuje wyjątkowo ładne i zadbane mieszkanie znajdujące się w Wrocławiu. Nieruchomość o powierzchni 38 m 2 składająca się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

335 000 zł52 m² 6 393,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Serdecznie polecam! Mieszkanie w nowym budownictwie na Klecinie, 2-pokojowe z dużym balkonem, bardzo jasne. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze w 3-piętrowym budynku przy w ok. ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

204 900 zł28 m² 7 237,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

** Wykończenie w cenie! ** *** Ostatnia wolna kawalerka 28,31 m2 z balkonem w inwestycji na Krzykach przy ul. Pięknej 2,7 km od centrum Wrocławia) *** - - kupujący nie płaci 2% podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu, na Wrocławskim Gaju. Mieszkanie Z dwoma tarasami, ogrodem oraz garażem W cenie najmu! lokalizacja :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

243 600 zł38 m² 6 327,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

** Wykończenie w cenie! ** *** Dwupokojowe 38,54 m2 z balkonem w inwestycji na Krzykach 2,7 km od centrum Wrocławia) *** - - kupujący nie płaci 2% podatku pcc Doświadczenie dewelopera: 68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

318 600 zł57 m² 5 589,47 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rynek pierwotny - 0 % prowizji od Kupującego! Kupujący nie płaci także podatku pcc - czyli 2% wartości mieszkania! Krzyki - Południe karkonoska/przyjaźni Cena brutto za m2 lokalu to pln 5 650,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

418 000 zł74 m² 5 648,65 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rynek pierwotny - 0 % prowizji od Kupującego! Kupujący nie płaci także podatku pcc i notariusza - czyli 2% wartości mieszkania! Mieszkanie z kw Krzyki - Południe karkonoska/przyjaźni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

204 900 zł28 m² 7 237,73 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

343 600 zł56 m² 6 190,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

** Wykończenie w cenie! ** *** Trzypokojowe 55,42 m2 z balkonem w inwestycji na Krzykach 2,7 km od centrum Wrocławia) *** - - kupujący nie płaci 2% podatku pcc Doświadczenie dewelopera:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

323 302 zł65 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jednopoziomowe 3 pokoje 65 m2 z możliwością wydzielenia osobnej kuchni za jedyne 4990 zł za m2 - cena 323 302 zł Rynek pierwotny - 0 % prowizji od Kupującego! dostępne lokale na innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowa

Krzyki,Wrocław

358 972 zł60 m² 5 982,87 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Migdałowa

Krzyki,Wrocław

435 000 zł90 m² 4 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt : Monika Zakrzewska Tel. Mieszkanie o powierzchni 90 m2. znajduje się na 3. piętrze. Mieszkanie dwupoziomowe:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stalowa

Krzyki,Wrocław

299 000 zł65 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 66 m2 znajduje się na wysokim parterze w 4-piętrowyj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowa

Krzyki,Wrocław

253 490 zł41 m² 6 182,68 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowa

Krzyki,Wrocław

226 425 zł38 m² 5 958,55 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lechonia

Krzyki,Wrocław

284 785 zł46 m² 6 190,98 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

272 580 zł50 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 49,5 m2 zlokalizowane na wrocławskich Krzykach. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku z windą. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lechonia

Krzyki,Wrocław

413 157 zł67 m² 6 166,52 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oboźna

Krzyki,Wrocław

309 513 zł51 m² 6 068,88 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

370 000 zł58 m² 6 390,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Polecam! Mieszkanie w przyjemnym, cichym otoczeniu parku. Duży taras i dodatkowo balkon. Mieszkanie mieści się na parterze w apartamentowcu z 2006r. z windą I parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cukrowa

Krzyki,Wrocław

2 000 zł63 m² 31,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63m2 położone we Wrocławiu przy ul. Cukrowej. Kuchnia i pokój dzienny stanowią otwartą przestrzeń, do tego dwie oddzielne sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

369 000 zł76 m² 4 855,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: rozkład / balkon / do wprowadzenia Polecam Państwu, 3-pokojowe mieszkanie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowia

Krzyki,Wrocław

350 000 zł55 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe ,rozkładowe z jasną kuchnią i tarasem- 30 mkw.Mieszkanie dwustronne, pokoje 27 i 12 mkw, łazienka i wc osobno. Widna kuchnia 7 mkw.Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

239 000 zł36 m² 6 638,89 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w budynku z windą, balkonem i piwnicą. Nieruchomość 2-pokojowa położona w pobliżu ulicy Zaporoskiej w bliskiej odległości od ulicy gajowickiej/grabiszyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

227 299 zł42 m² 5 411,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : grudzień 2016 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wolna od zaraz, ul. Turniejowa

Krzyki,Wrocław

1 550 zł25 m² 62 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Apartament audrey hepburn 25m2 z wydzieloną kuchnią - 1 najem. Villa Turniejowa to unikalne miejsce w sąsiedztwie Parku Południowego. Stylowy i nowoczesny budynek zawiera siedem niewielkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

323 302 zł65 m² 4 990 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

245 000 zł38 m² 6 396,87 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy uniwersytecie ekonomicznym! Ciche, rozkładowe mieszkanie dwupokojowe położone na szóstym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku w dzielnicy Krzyki. Lokal składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

298 798 zł54 m² 5 533,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

! zapraszam na bezpłatną prezentację! prowizje kupującego pokrywa deweloper! termin oddania : wrzesień 2016 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Krzyki,Wrocław

355 000 zł60 m² 5 916,67 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Super oferta! Do sprzedaży w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 w okolicy ul. Orzechowej. Spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

243 600 zł38 m² 6 327,27 zł/m²