dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

665 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

665 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

339 800 zł49 m² 6 924,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

OD dewelopera - krzyki - grabiszynek tylko do 30.06 WYJĄTKOWA PROMOCJA - WYKOŃCZENIE "POD KLUCZ" W CENIE MIESZKANIA! OPIS MIESZKANIA: Polecamy piękne mieszkanie 2-pokojowe o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

186 505 zł34 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szukasz inwestycji? kup 2 pokoje W cenie kawalerki! 0% prowizji od kupującego, bez podatku pcc! O inwestycji: nasza nowa inwestycja to nowoczesne osiedle usytuowane w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

229 000 zł40 m² 5 725 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Zapraszam na bezpłatną prezentację Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 m2 , składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

246 000 zł30 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa oferta! apartamenty hotelowe - pod inwestycję - krzyki - wrocław! opis mieszkania: polecamy apartament hotelowy 2-pokojowy o metrażu 30 m2. W skład pomieszczeń wchodzą korytarz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

276 381 zł44 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Rynek pierwotny - krzyki -tarnogaj- 2 pokoje Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43,87m na II p . Salon połączony z aneksem kuchennym 21,28m , sypialnia 12,10m , łazienka 4,05m , hol 6,44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

365 000 zł50 m² 7 278,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Rynek pierwotny - 2 pokoje - rakowiec Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,15m na parterze. Salon 18,29m ,oddzielna kuchnia 9,71m , sypialnia 10,05m , łazienka 4,55m , hol 6,96m , garderoba 1,65, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

350 000 zł62 m² 5 651,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rynek pierwotny - krzyki - ołtaszyn Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61,93 m na parterze z zielonym tarasem 42,83 m . Salon połączony z aneksem kuchennym (30,03m), dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

295 000 zł40 m² 7 425,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Rynek pierwotny - 2 pokoje - rakowiec Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39,73m na III p z windą. Salon połączony z aneksem kuchennym 20,15m , sypialnia 9,86m , łazienka 4,38m , hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

258 187 zł46 m² 5 624,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Rynek pierwotny - krzyki 2 pokojowe mieszkanie idealne pod wynajem o powierzchni 45,90 m . Salon połączony z aneksem kuchennym 23,5 m ( możliwość wydzielenia oddzielnej kuchni ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

269 000 zł38 m² 7 078,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2 pokoje - wykończone, nowe mieszkanie Wrocław krzyki Do sprzedaży oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o metrażu 38 m2. Mieszkanie zostało wykończone (do wykonania łazienka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

336 125 zł54 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Promocja - agd W cenie mieszkania (bon 3 000 zł) tylko do 31.07! RYNEK PIERWOTNY - KRZYKI - HUBY OPIS MIESZKANIA: Polecamy komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o metrażu 53,78 m2 na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

300 000 zł48 m² 6 237,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0% prowizji od kupującego - rynek pierwotny O inwestycji: inwestycja jest kontynuacją niezwykle udanego i sprzedanego w całości osiedla położonego na wrocławskich Krzykach - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

199 452 zł36 m² 5 524,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Rynek pierwotny - krzyki 2 pokojowe mieszkanie idealne pod wynajem o powierzchni 36,10 m . Salon połączony z aneksem kuchennym 18,8 m , sypialnia 10,4m , łazienka 4,1m , balkon 4,10m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

335 000 zł55 m² 6 076,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rynek pierwotny -ołtaszyn- gotowe Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,13m na Ip. Salon połączony z aneksem kuchennym (20,97m), dwie sypialnie ( 14,13m,9,38m), łazienka ( 4,37m), hol (6,28m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

685 872 zł139 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwukondygnacyjny apartament o pow.138 m2 na szóstym piętrze. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Krzyki przy ul. Przyjaźni. W dzielnicy cieszącej się doskonała opinią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sztabowa

Krzyki,Wrocław

2 500 zł120 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia piękne mieszkanie dwupoziomowe Z sauną W kamienicy. Bardzo ładne klimatyczne mieszkanie, dwupoziomowe na Krzykach, z sauną, przestrzenne (120m2), do wynajęcia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

226 000 zł35 m² 6 520,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mieszkania deweloperskie - krzyki - wojszyce - O % prowizji opis mieszkania: prezentowane mieszkanie - rozkładowa kawalerka o metrażu 34,66 m2 znajduje się na parterze , posiada kuchnię - 11,88.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

345 740 zł47 m² 7 325 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Rynek pierwotny- krzyki gotowe mieszkania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,60m z osobną kuchnią, przestronny salon z balkonem od strony zachodniej ( 17,1m ) , sypialnia ( 11,4m),kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jabłeczna

Krzyki,Wrocław

374 000 zł73 m² 5 102,32 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Krzyki - gaj - 4 pokoje 73,30M - ul. Jabłeczna Polecam do kupna mieszkanie 4 pokojowe na Gaju przy ul. Jabłecznej o powierzchni 73,30m. Duży pokój 21m połączony z kuchnią w aneksie 4,5m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

258 187 zł46 m² 5 624,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Rynek pierwotny - krzyki 2 pokojowe mieszkanie idealne pod wynajem o powierzchni 45,90 m . Salon 16,4m , oddzielna kuchnia 7,1m , sypialnia 11m , łazienka 4,2m , hol z miejscem na szafę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

401 500 zł64 m² 6 319,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

OD dewelopera - krzyki - grabiszynek tylko do 30.06 WYJĄTKOWA PROMOCJA - WYKOŃCZENIE "POD KLUCZ" W CENIE MIESZKANIA! OPIS MIESZKANIA: Polecamy piękne mieszkanie 3-pokojowe o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

319 000 zł64 m² 4 984,38 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Gorąco polecam atrakcyjne mieszkanie w okolicy Hallera! Do sprzedaży mieszkanie na parterze w bloku 10-piętrowym z roku 1985 składające się z trzech oddzielnych pokoi (20 m2, 12 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

320 000 zł54 m² 5 925,93 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie trzypokojowe znajdujące się na czwartym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z lat 70 tych. Mieszkanie jest dwustronne z balkonem. Wszystkie media miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

187 096 zł33 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nowopowstające osiedle na Krzykach. Nowoczesna architektura. Łatwy dostęp do usług i komuniacji miejskiej (autobus, tramwaj) Cichobieżne windy. Termin oddania do użytkowania - II kw. 2017 r. ***w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parafialna

Krzyki,Wrocław

550 000 zł150 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe z garażem i ogrodem w dzielnicy Krzyki okolice ulicy Parafialnej. Powierzchnia całkowita 150m2. Garaż jednostanowiskowy. Mieszkanie dwupoziomowe posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

385 700 zł57 m² 6 761,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

441 600 zł75 m² 5 877,03 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Rynek pierwotny - krzyki-tarnogaj-4 pokoje Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 75 na parterze z dwoma ogródkami 14m oraz 9,74m. Salon połączony z aneksem kuchennym 25,03m , trzy sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

480 000 zł90 m² 5 306,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Rynek pierwotny-krzyki - ołtaszyn - gotowe Mieszkanie 4 pokojowe , dwupoziomowe o powierzchni 90,46m na poddaszu. Salon połączony z aneksem kuchennym- 20,66m z wyjściem na duży balkon 11m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

365 518 zł50 m² 7 325,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Rynek pierwotny- 2 pokoje - 49,90m mieszkania gotowe - zamieszkaj wśród zieleni komfortowy apartament o powierzchni 49,90m na parterze. Salon 17,8m , oddzielna kuchnia 8,6m , sypialnia 12,4m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

500 000 zł76 m² 6 552,22 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkania deweloperskie - krzyki - wojszyce - O % prowizji opis mieszkania: prezentowane mieszkanie - 4 pokoje - o metrażu 76,31 m2 + antresola - znajduje się na 2 piętrze , posiada hall - 13,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

508 160 zł79 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Rynek pierwotny -krzyki - 4 pokoje parter Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 79,40m na parterze. Salon 19,2m , trzy sypialnie ( 10,4+13,5+10,2 ) , możliwość wydzielenia oddzielnej kuchni 9,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysoka

Krzyki,Wrocław

290 000 zł44 m² 6 590,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy - Kontakt: monika zakrzewska, tel: dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,8 m.kw na 1. piętrze. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

367 552 zł66 m² 5 594,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rynek pierwotny - krzyki - wojszyce 3 pokoje pełen rozkład 65,70 M Nowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65,70 m .Przestronny salon 24m ,oddzielna kuchnia 5,8m , dwie sypialnie 12,4m +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

356 000 zł57 m² 6 267,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

190 740 zł35 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

580 000 zł86 m² 6 744,19 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis mieszkania Mieszkanie na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku z poddaszem. Posiada 3 pokoje o pow.: Pokój I- 30m2, Pokój II- 20m2, Pokój III- 15m2 a także , Kuchnia- 11m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

362 000 zł56 m² 6 464,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

OD dewelopera - krzyki - grabiszynek tylko do 30.06 WYJĄTKOWA PROMOCJA - WYKOŃCZENIE "POD KLUCZ" W CENIE MIESZKANIA! OPIS MIESZKANIA: Polecamy piękne mieszkanie 3-pokojowe o metrażu 56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

259 000 zł58 m² 4 465,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zapraszam na bezpłatną prezentację pokoje osobne W pełni rozkładowe/ borek / gajowicka Mieszkanie o powierzchni 58 m2 , składa się z osobnych dwóch pokoi, kuchni , łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

258 986 zł41 m² 6 389,98 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkania deweloperskie - krzyki - O% prowizji od kupującego! opis mieszkania: prezentowane bardzo atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,53 m2 znajduje się na 6 piętrze nowo powstającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

454 150 zł62 m² 7 325 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Rynek pierwotny- krzyki - 3 pokoje 62M gotowe mieszkania Do sprzedaży trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 62m na Ip. Salon 18,3m ,możliwość oddzielnej kuchni 8,3m , dwie sypialnie 10,9m + 12m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

345 000 zł56 m² 6 210,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017