dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

335 000 zł50 m² 6 646,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Gorąco polecam! Przytulne, bardzo ładne i zadbane trzypokojowe mieszkanie w okolicy ul. Borowskiej blisko szpitala, dzielnica Wojszyce. Pierwsze piętro z 2 - niska zabudowa. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przestrzenna

Krzyki,Wrocław

359 000 zł67 m² 5 358,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie rozkładowe o powierzchni 67 m2 na 1. piętrze w 5-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piławska

Krzyki,Wrocław

340 000 zł62 m² 5 483,87 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 62,2 m2 na wysokim parterze w 6-piętrowym bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pereca

Krzyki,Wrocław

399 000 zł76 m² 5 232,79 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Gorąco polecam! Trzypokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie położone na trzecim piętrze czteropiętrowym budynku z 2001 roku w i spokojnym miejscu przy ul. Pereca Lokal 76,25m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wesoła

Krzyki,Wrocław

280 000 zł55 m² 5 090,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Rozkładowe 3 pokoje pod wynajem. Gorąco polecam, w pełni rozkładowe mieszkanie w bloku na ul. Wesołej, ze wszystkimi mediami miejskimi. Powierzchnia lokalu wynosi ok 55 mkw i znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia 2-pokojowy apartament znajdujący się w nowym kompleksie Ogrody Hallera we Wrocławiu. Mieszkanie w pełni rozkładowe z jasną kuchnią, łazienka razem z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rutkiewicz

Krzyki,Wrocław

505 000 zł98 m² 5 153,06 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Gorąco polecam! Przestronne, czteropokojowe mieszkanie z 2000 roku położone na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku przy ul. Wandy Rutkiewicz. Mieszkanie w pełni rozkładowe, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pretficza

Krzyki,Wrocław

89 000 zł28 m² 3 201,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Lokal użytkowy- mieszkanie 1 pokojowe o pow. 27,8 m2, znajdujące się w przyziemiu, kamienicy z 1905 roku. W lokalu znajdują się łazienka z wc, długi przedpokój oraz pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

147 009 zł25 m² 5 880,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

- zapraszam na bezpłatną prezentację! -! zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Na ofertę składają się mieszkania 1,2,3,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jastrzębia

Krzyki,Wrocław

298 000 zł60 m² 4 966,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Gorąco polecam! Trzypokojowe mieszkanie na piętrze trzypiętrowej kamienicy położonej przy ul. Jastrzębiej Mieszkanie składa się z pokoi ( ok 22 m2 ), (ok 14 m2), (ok 12 m2 ) kuchni (ok. 4 m2 ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

169 000 zł32 m² 5 216,05 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Polecam mieszkanie 2 pokojowe na 6 pietrze w bloku 11 piętrowym. Pokoje przechodnie, oddzielna sypialnia ok. 9m2, salon posiada duży balkon. Do salonu przylega kuchnia aktualnie oddzielna ścianką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

305 000 zł46 m² 6 630,43 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Super oferta! Mieszkanie w ok. ul. Zielińskiego, 3 pok., 46m2 za 305tys do neg. Do sprzedania mieszkanie- 3 pokojowe, z balkonem (loggia), 46m2 w centrum miasta, po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Sezamkowa

Krzyki,Wrocław

1 800 zł66 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! Serdecznie polecam komfortowe 3 - pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Sezamkowej Lokalizacja: krzyki - Klecina Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

183 167 zł34 m² 5 387,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

- zapraszam na bezpłatną prezentację! możliwość zakupu mieszkania W programie MDM współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz zadzwoń - piotr strzelczyk -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Gorąco polecam! Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 położone w bloku przy ul. Ślicznej. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni ( ok. 11 i 16 m2 ) dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielka

Krzyki,Wrocław

250 000 zł42 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji - w okolicy jednej z uczelni wyższych. Idealne jako inwestycja na wynajem i dla rodziny. Mieszkanie rozkładowe. Pokoje o powierzchniach ; 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Krzyki,Wrocław

277 000 zł46 m² 5 956,99 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie dwupokojowe, w pełni rozkładowe, położone na wysokim parterze w bloku przy ulicy Orzechowej. Mieszkanie składa się z salonu (19 m2) z wyjściem na duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

285 000 zł50 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik centrum miasta! 3 pokojowe, ładne mieszkanie: położone na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku z nową windą Kuchnia połączona z pokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

290 000 zł54 m² 5 370,37 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Gorąco polecam! Trzypokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w pięciopiętrowym bloku z lat 70 przy ulicy Glinianej. Mieszkanie 54m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

230 000 zł37 m² 6 216,22 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Piękne mieszkanie W centrum po remoncie! Bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe położone na parterze w bloku w okolicach Sky Tawer. Mieszkanie składa się z przedpokoju, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oficerska

Krzyki,Wrocław

279 999 zł52 m² 5 384,60 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Gorąco polecam! Trzypokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie położone na dziewiątym piętrze jedenastopiętrowego bloku w cichym i spokojnym miejscu przy ul. Oficerskiej. Mieszkanie ( 52m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

249 000 zł43 m² 5 790,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecam! Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok. 43 m2, mieszczące się we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki przy ul. Gajowickiej. Mieszkanie po remoncie kapitalnym z wymienionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

229 000 zł42 m² 5 452,38 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie na trzecim pietrze w 11 piętrowym bloku. Mieszkanie posiada duży balkon, okna wychodzą na południowy zachód. Balkon typu loggia o powierzchni około 3m2 przylega do pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Róży Wiatrów

Krzyki,Wrocław

430 000 zł80 m² 5 388,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Polecam na sprzedaż mieszkanie W atrakcyjnej cenie! Bardzo ładne dwupoziomowe mieszkanie na IV piętrze budynku oddanego do użytku w 2000 roku na spokojnym osiedlu w dzielnicy krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

310 000 zł59 m² 5 254,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Super okazja! Polecam bardzo! Trzypokojowe, dwustronne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 położone w bloku, dobrze skomunikowane z centrum. Standard: na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ułańska

Krzyki,Wrocław

469 000 zł89 m² 5 269,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Gorąco polecam! Komfortowe, dwustronne, dwupoziomowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku z 2000 r. przy ul. Ułańskiej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 89 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

217 000 zł32 m² 6 718,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Polecam! Komfortowe mieszkanie 1 pokojowe położone na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2005r. w bardzo cichej dzielnicy krzyki/partynice blisko ul. Przyjaźni. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

255 000 zł54 m² 4 722,22 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecam! atrakcyjna cena Trzypokojowe mieszkanie położone na szóstym piętrze dziesięciopiętrowego bloku w cichym i spokojnym miejscu przy ul. Drukarskiej. Mieszkanie ( 54m ) składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

439 000 zł68 m² 6 455,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Polecam! Ciche i komfortowe mieszkanie dwupoziomowe usytuowane w kameralnym zespole mieszkaniowym na Krzykach, w pobliżu Partynic. Lokal o powierzchni 68 m2 (po podłodze ok. 90m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

399 000 zł108 m² 3 694,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Krzyki- centrum! Dla wszystkich tych, którzy kochają Wrocław i typowe, miejskie życie! Mieszkanie o powierzchni całkowitej 108m2 z dwoma balkonami, znajduje się na 3 piętrze w 4-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

244 000 zł46 m² 5 304,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! ok. Skytowera 3 pok mieszkanie w cenie 244 tys. zł Trzypokojowe, dwustronne mieszkanie, położone na czwartym piętrze bloku w okolicach ul.Zaporoskiej. Lokal mieszkalny o pow ok.46m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

399 000 zł72 m² 5 551,69 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Super oferta! do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe W świetnej lokalizacji na jagodno, ok. UL. Buforowej. ? ?! 3-? ? ? ? ?e , Jagodno/ ok. ul. Buforowej. Mieszkanie na parterze z dwóch piętr,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Krzyki

Krzyki,Wrocław

155 000 zł27 m² 5 740,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gorąco polecam kawalerka na oporowie. Mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku 3 piętrowym, pokój z aneksem kuchennym i łazienką. Mieszkaniec po remoncie, nowe okna pcv. Blok remontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

310 000 zł80 m² 3 875 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Polecam atrakcyjne mieszkanie na ołtaszynie Na sprzedaż, w pełni rozkładowe,czterostronne, trzypokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze, trzypiętrowego bloku z 2001 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

289 000 zł63 m² 4 587,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Gorąco polecam! Trzypokojowe, dwustronne mieszkanie, położone na drugim piętrze w dziesięciopiętrowym budynku przy ul. Powstańców Śląskich. Mieszkanie - 63m2 składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

279 000 zł44 m² 6 340,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na drugim piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie rozkładowe. Lokal składa się z salonu (ok. 23 m2), pokoju (ok. 11 m2), kuchni (ok. 8 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

340 000 zł58 m² 5 862,07 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe w nowym budownictwie z 2000r! Bardzo ładne mieszkanie z oknami na wschód i zachód, bardzo dużym balkonem przylegającym do pokoju dziennego (17m2) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

459 000 zł74 m² 6 202,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Gorąco polecam Bardo piękne i klimatyczne mieszkanie położone w secesyjnej kamienicy przy ul. Skwierzyńskiej. Wystawa okien wschód zachód Mieszkanie o powierzchni 74m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Pracy

Krzyki,Wrocław

339 000 zł64 m² 5 296,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Polecam gorąco! Rozkładowe,w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy Al.Pracy. Lokal o powierzchni 63,5 mkw składa się : 3 osobnych pokoi (rozkładowe, nie ma pokoi przechodnich),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

225 000 zł36 m² 6 320,22 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwupokojowe, słoneczne mieszkanie, położone na ósmym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku przy ul. Zaporoskiej. Blok ocieplony z windą, klatka schodowa po remoncie. Wszystkie media miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

269 000 zł54 m² 4 981,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Gorąco polecam! Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie położone na ostatnim piętrze w 4 piętrowym bloku w okolicach Sky Tower. Mieszkanie składa się z salonu(ok. 17m2), dwóch sypialni.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij