dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Krzyki,Wrocław

1 900 zł53 m² 35,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne mieszkanie o powierzchni 53 m2, przy ul. Szczęśliwej we Wrocławiu. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, utrzymane na wysokim poziomie składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Maczka

Krzyki,Wrocław

470 000 zł74 m² 6 351,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 74 m2, znajdujące się na prestiżowym osiedlu- partynice - ul. Gen. S. Maczka. Znajduje się na pierwszym piętrze w 2-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Cukrowa

Krzyki,Wrocław

425 000 zł92 m² 4 619,57 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe 3 pokojowe 92 m2 na Klecinie! Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow. 92 m2, położone w okolicy ulicy Wałbrzyskiej na Klecinie we Wrocławiu. Dwupoziomowe, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

2 450 zł72 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładny trzypokojowy apartament o pow. 71,86 mkw położony na 2 piętrze w apartamentowcu z windą na osiedlu Belvedere Park przy ul. Przyjaźni. Lokal mieszkalny składa się się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Wyjątkowa oferta! Do sprzedaży rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55 m2 w okolicy ul. Kamiennej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

445 000 zł62 m² 7 177,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Apartament na nowym osiedlu przy granicy z Grabiszynkiem. Lokal mieszkalny sprzedawany jest z piwnicą i miejscem postojowym w garażu podziemnym to koszt ok.30 tys zl Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w pełni umeblowana na spokojnym, zamkniętym osiedlu, z b.dobrym dojazdem do centrum i na bielany. Wydzielona garderoba z szafami, łóżko na antresoli. Pralka,lodówka,tv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

290 000 zł48 m² 6 041,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik krzyki - gaj. 3 pokojowe, rozkładowe, po remoncie, w doskonałej lokalizacji okolice dworca głównego. Zapraszam Państwa do mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

255 000 zł53 m² 4 849,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Kup mieszkanie z nami, a dodatkowo otrzymasz: - darmowe ubezpieczenie zakupionej nieruchomości* - Dożywotnią kartę rabatową- rabat do 50% w 700 sklepach na wyposażenie mieszkania*

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

218 307 zł41 m² 5 324,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

- zapraszam na bezpłatną prezentację! możliwość zakupu mieszkania W programie MDM współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz zadzwoń - piotr strzelczyk -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

279 000 zł40 m² 6 975 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferta wstrzymana - zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - piotr strzelczyk ok. Borowskiej / lux / garaż / super lokalizacja!super inwestycja! Mieszkanie obecnie sprzedawane z najemcą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pretficza

Krzyki,Wrocław

64 m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luksus na Borku Rezydencja zlokalizowana jest w południowej części Wrocławia - w dzielnicy Krzyki, uznawanej za najbardziej prestiżową i zieloną część miasta. Zaletą lokalizacji jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pretficza

Krzyki,Wrocław

58 m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

226 893 zł43 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowe mieszkanie w niskiej cenie! Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 42,81 m2 znajdujące się na 1 piętrze w nowo powstałym budynku w spokojnej okolicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

1 050 zł40 m² 26,25 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zielińskiego - oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie (40m2, pokoje przejściowe) położone w cichym miejscu, w doskonałej lokalizacji w centrum miasta, ok. 20 minut spaceru do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pretficza

Krzyki,Wrocław

473 210 zł60 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luksus na Borku Cena do negocjacji. Rezydencja zlokalizowana jest w południowej części Wrocławia - w dzielnicy Krzyki, uznawanej za najbardziej prestiżową i zieloną część miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pirenejska

Krzyki,Wrocław

591 569 zł86 m² 6 889,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mieszkania willowe Oferujemy wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie willowe o powierzchni 85,86mkw usytuowane na parterze z tarasem i ogrodem. Na powierzchnię mieszkania składają się 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Oficerska

Krzyki,Wrocław

3 900 zł61 m² 63,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* luksusowy apartament Z klimatyzacją W prestiżowym budynku - borek Lokalizacja : Wrocław, krzyki, borek, ul.Oficerska Nieruchomość: Wynajmowany po raz pierwszy, luksusowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

455 000 zł76 m² 5 986,84 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

4-pokojowe Z ogrodem, na borku Polecam atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 75 mkw położone na drugim piętrze w 3-kondygnacyjnej willi, w najpiękniejszej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

429 000 zł74 m² 5 797,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Do sprzedazy mieszkanie we Wrocławiu przy Al. Wiśniowej. Połozone na drugiej kondygnacji w domu, w zabudowie szeregowej. Lokal stanowi odrębną własność , z własnościa tego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wesoła

Krzyki,Wrocław

329 000 zł55 m² 5 981,82 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

O krok od Uniwersytetu Ekonomicznego, doskonała lokalizacja! W pełni polecam, rozkładowe, dwustronne, 55m2 Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w bloku w okolicach ulicy Glinianej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

275 000 zł50 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przytulne, słoneczne mieszkanie położone w dzielnicy Krzyki, boczna ulicy Powstańców Śląskich. Zadbane, trzypokojowe,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

345 000 zł63 m² 5 476,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie we Wrocławiu przy ul. T. Zielińskiego. W bliskiej odległości od centrum miasta, kilka minut spacerem do Sky Tower. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

2 500 zł72 m² 34,79 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

335 000 zł54 m² 6 203,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! rozkład / dwustronne / blok ocieplony Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54m2 na Krzykach w bliskim sąsiedztwie Arkad, sky Towera. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stalowa

Krzyki,Wrocław

339 000 zł70 m² 4 842,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - piotr strzelczyk ok. Stalowej / rozkład / super inwestycja / dobra lokalizacja Rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w ok. ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zagłębiowska

Krzyki,Wrocław

189 000 zł30 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Piękna kawalerka, nowe budownictwo, miejsce W garażu podziemnym, balkon! Do sprzedania duża kawalerka o powierzchni 30 mkw. Do kawalerki przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

321 202 zł57 m² 5 649,99 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne mieszkanie na Krzykach! Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 56,85 m2 znajdujące się na 1 piętrze w nowo powstałym budynku z windą i garażem podziemnym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

319 000 zł44 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

DO sprzedania komfortowe dwupokojowe mieszkanie Z balkonem W dzielnicy krzyki Mieszkanie jest do wprowadzenia, urządzone wyjątkowo gustownie, z klasą. Idealne dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

330 000 zł54 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Wyjątkowa oferta! Do sprzedaży rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54 m2 w okolicy ul. Kamiennej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

588 000 zł81 m² 7 269,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 81,79 mkw położone na parterze w apartamentowcu przy ul. Racławickiej na Krzykach we Wrocławiu, składające się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

2 200 zł106 m² 20,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

0% prowizji* przestronne dwupoziomowe mieszkanie na ołtaszynie Lokalizacja: wrocław, ołtaszyn, ul.Zwycięska Nieruchomość : Do wynajęcia od stycznia 2016 duże, 4-pokojowe mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jemiołowa

Krzyki,Wrocław

340 000 zł44 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Apartamentowiec Z 2010 roku. Nowe,komfortowe mieszkanie, dwupokojowe,rozkładowe,dwustronne. Całkowicie umeblowane i wyposażane. Standard mieszkania jak i całego budynku wysoki. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

445 000 zł62 m² 7 177,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Krzyki,Wrocław

235 000 zł52 m² 4 519,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Przestronne i słoneczne mieszkanie na Krzykach w kamienicy. Mieszkanie ma pełen rozkład. Składa się z dużego pokoju z ciemną nyżą o pow. ok 22 m2, w której można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

320 000 zł65 m² 4 923,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - huby / wyremontowane mieszkanie / Mieszkanie o powierzchni 65 m2 położone na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

315 000 zł52 m² 6 057,69 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Krzyki - klecina - wyjątkowa lokalizacja! Polecam 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 52m2 zlokalizowane na 4 piętrze w budynku z 2005r w okolicy Parku Klecińskiego, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

369 000 zł89 m² 4 146,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! rozkładowe / 4 pokoje / dwu stronne / garaż / komórka lokatorska W pełni rozkładowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 89,90 m2 na Krzykach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Birmańska

Krzyki,Wrocław

300 000 zł107 m² 2 803,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie, 4 pokoje, 107m2, poddasze, w czystej i zadbanej kamienicy Czteropokojowe, duże mieszkanie o powierzchni 107 m2. Świetnie zaprojektowane, przestronne i wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

200 000 zł32 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Polecam! cena za dwa pokoje 200 tys. zł! Przytulne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone na 9 piętrze bloku w okolicach Sky Tower. Lokal o powierzchni 32 m2 składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

275 000 zł50 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe po kapitalnym remoncie (nakłady ok.60tys), wszystko nowe oprócz podłogi na której jest mozaika parkietowa w super stanie. Duże doinwestowane mieszkanie idelane dla rodziny lub do wynajmu.