dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Swobodna

Krzyki,Wrocław

286 000 zł50 m² 5 720 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik centrum miasta! 3 pokojowe, ładne mieszkanie: położone na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku z nową windą Kuchnia połączona z pokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łódzka

Krzyki,Wrocław

286 000 zł53 m² 5 396,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - ok. Łódzkiej / aqua park / rozkład / balkon Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie w okolicy ul. Łódzkiej w ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

455 000 zł77 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Pół domu ze strychem, garażem I ogródkiem W prestiżowej I pożądanej okolicy we wrocławiu! Do sprzedania przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w standardzie do remontu, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Łubinowa

Krzyki,Wrocław

495 000 zł76 m² 6 513,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

OK. Łubinowej / ok. Parafialnej / osiedle strzeżone / ciche / balkon / wyposażone zadzwoń - piotr strzelczyk - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu piękne dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

289 000 zł52 m² 5 557,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam! 2 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie z balkonem w okolicy Aqua Parku Mieszkanie znajduje się na cichym terenie, zlokalizowane na 3 piętrze trzypiętrowego bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

189 000 zł27 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację - niski budynek / ocieplony / super lokalizacja. Kawalerka o powierzchni 26,1m2. Lokal usytuowany na 4 piętrze, 4 piętrowym budynku. Lokal składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pereca

Krzyki,Wrocław

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! Bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 52 m kw. Mieszkanie W pełni rozkładowe- składa się z dwóch pokoi (15, 17 m.kw.), kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

2 700 zł95 m² 28,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupoziomowe o pow. 95mkw w nowym budynku na Ołtaszynie. Mieszkanie składa się poziom 1 z salonu,kuchni,łazienki oraz przedpokoju i balkonu,drugi poziom dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Migdałowa

Krzyki,Wrocław

540 000 zł117 m² 4 615,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

- zapraszam na bezpłatną prezentację! - tel. OK. Migdałowej / cukrowej / balkon / garaż zamykany / ciche / osiedle zamykane. Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ułańska

Krzyki,Wrocław

3 000 zł120 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

2 poziomy; salon otwarty na kuchnię i jadalnię, toaleta, duży taras, balkon; 3 sypialnie, łazienka z wanną, prysznicem i toaletą, schowanko; garaż; niska zabudowa, spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

330 000 zł66 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Świetnie położone w centrum 3 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie, osobno łazienka i w.c, balkon, obszerny przedpokój z zabudowaną szafą. W pokojach i w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Migdałowa

Krzyki,Wrocław

285 000 zł48 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: mieszkanie o powierzchni 48,2m2 położone na II piętrze. Składa się salonu (21 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beyzyma

Krzyki,Wrocław

320 000 zł62 m² 5 161,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 63 m2 na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Różana

Krzyki,Wrocław

1 350 zł43 m² 31,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni około 43 m2, całkowicie urządzone i wyposażone ( sprzęt agd, rtv). Łazienka z wanną i pralką, sypialnia - pdwójne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Januszowicka

Krzyki,Wrocław

255 000 zł37 m² 6 891,89 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje w pełnym rozkładzie, z balkonem - Borek 37 m2, jasna kuchnia, łazienka z wanną i wc, balkon; rolety i szyby antywłamaniowe, odświeżone ściany, szafa w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

399 000 zł108 m² 3 694,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super cena! Do sprzedania ciche, 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy przy ul. Gajowej. W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje, półotwarta kuchnia, łazienka, osobno wc, pomieszczenie gospodarcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłodzka

Krzyki,Wrocław

319 000 zł50 m² 6 380 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik gaj! 2 pokojowe Z balkonem, rozkładowe, dwustronne, bardzo ładne mieszkanie: położone na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku z windą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parafialna

Krzyki,Wrocław

1 490 zł58 m² 25,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo ładny, 2-pokojowy apartament o pow. 58,11 mkw, położony na wysokim parterze w apartamentowcu przy ul. Parafialnej we Wrocławiu, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

248 350 zł50 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie deweloperskim położone na 1 piętrze w rewitalizowanej kamienicy na Krzykach. Budynek po generalnym remoncie. Wszystkie instalacje nowe, nowa winda. Cena przy płatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

1 700 zł65 m² 26,15 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! krynicka / gaj / rozkład / umeblowanie według potrzeb rozkład / wysoki standard wykończenia /balkon / możliwość umeblowania / mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Krzyki,Wrocław

283 920 zł51 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Promocja ograniczona czasowo! *** 5600 zł/mkw- tylko do końca czerwca 2015! *** 0% prowizji od kupującego! bez 2% podatku pcc! winda, centralne ogrzewanie, możliwość wykończenia pod klucz! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

319 000 zł53 m² 6 018,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik gaj! śliczne 3 pokojowe Z balkonem, rozkładowe, dwustronne mieszkanie: położone na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku z lat 80-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

359 000 zł85 m² 4 223,53 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - polecam państwu 5 pokojowe rozkładowe mieszkanie na krzykach os przyjazni Mieszkanie o powierzchni 85 m2 położone na 10 piętrze w bloku 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokola

Krzyki,Wrocław

329 000 zł51 m² 6 450,98 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne słoneczne mieszkanie z balkonem położone w zielonej dzielnicy Krzyki -borek.Mieszkanie składa się z 3 ustawnych pokoi, osobnej jasnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju.Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

230 360 zł44 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44,30m² w stanie deweloperskim. (C215) Cena brutto lokalu 230 360 zł (5 200 zł/m2). Brak opłaty pcc w wysokości 2% przy zakupie mieszkania. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Krzyki,Wrocław

280 000 zł51 m² 5 490,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! rozkład / balkon /2001 Mieszkanie o powierzchni 51m2 w pełni rozkładowe. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sezamkowa

Krzyki,Wrocław

338 000 zł83 m² 4 072,29 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż lokalu mieszkalnego o pow. 83 mkw w prestiżowej dzielnicy klecina przy ul. Sezamkowej. Mieszkanie usytuowane jest w nowym budynku dwukondygnacyjnym na poziomie -1.Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

262 859 zł51 m² 5 112 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 51,42m² w stanie deweloperskim. (D223) Cena brutto lokalu 262 859 zł (5 112 zł/m2). Brak opłaty pcc w wysokości 2% przy zakupie mieszkania. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Krzyki,Wrocław

254 000 zł38 m² 6 684,21 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie z balkonem w okolicy Sky Tower / ul. Szczęśliwej Komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 znajduje się na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

398 000 zł87 m² 4 574,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania duże, w pełni rozkładowe, dwustronne, mieszkanie w kamienicy na ulicy Kościuszki o powierzchni 87 m2. Położone jest na pierwszym piętrze 4 piętrowej kamienicy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świstackiego

Krzyki,Wrocław

299 000 zł82 m² 3 646,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Państwa uwadze 2 pokojowe, stylowe mieszkanie, o powierzchni 82 m, ustytuowane na drugim piętrze w przedwojennej kamienicy przy ul. Świstackiego (boczna ul. T. Kościuszki). Mieszknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Beyzyma

Krzyki,Wrocław

328 000 zł64 m² 5 125 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Trzypokojowe, dwustronnie rozkładowe mieszkanie z balkonem w okolicy ul. Beyzyma. Mieszkanie mieści się na drugim piętrze pięciopiętrowej plomby z 1995 roku z cegły. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Januszowicka

Krzyki,Wrocław

1 200 zł52 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciepłe ,przestronne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52m2 w zacisznej uliczce ,w pobliżu parku. Pokoje ustawne ,umeblowane.Kuchnia oddzielna z oknem,umeblowana i wyposazona.Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie w bezpośredniej okolicy Akademii Medycznej! Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, w tym jednego z aneksem kuchennym i balkonem. Nowocześnie urządzony aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

280 000 zł53 m² 5 283,02 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! ok. Skarbowców / poranna / rozkład / balkon Mieszkanie w pełni rozkładowe o pow. 53m2, składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cukrowa

Krzyki,Wrocław

315 000 zł54 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie o powierzchni 54 m kw. na 3. piętrze w 3-piętrowym bloku z 2006r. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe - dodatkowo płatne 20 000zł Składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Krzyki,Wrocław

273 412 zł47 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

0% prowizji od kupującego! bez podatku pcc 2%! Do sprzedania atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w całkowicie odrestaurowywanej obecnie przez inwestora kamienicy zlokalizowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

203 450 zł41 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Promocja dla klientów gotówkowych- 5000 zł/mkw! 0% prowizji od kupującego! bez 2% podatku pcc! winda, centralne ogrzewanie, możliwość wykończenia pod klucz! Do sprzedania nowe, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

285 000 zł56 m² 5 089,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 55,3 m2. na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku. Z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kłodzka

Krzyki,Wrocław

475 000 zł95 m² 5 005,27 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Polecam do sprzedania 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o pow. ok 100mkw na gaju. Lokal jest na trzecim, ostatnim piętrze. Mieszkanie dwustronne z dwoma balkonami i dwoma tarasami. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

320 000 zł65 m² 4 923,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Do sprzedania ujmujące mieszkanie bardzo blisko centrum miasta. Lokalizacja umożliwia szybki i łatwy dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. Mieszkanie o powierzchni 65 m2:.