dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Radkowska

Krzyki,Wrocław

379 000 zł64 m² 5 903,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Bardzo ładne mieszkanie w budynku z 2006 r. w nowej części osiedla Krzyki Gaj (ul. Radkowska). 3 pokoje, dużo miejsc parkingowych, duży, ładny (8 m) balkon z widokiem na ładne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

284 000 zł46 m² 6 107,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania W pełni rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46,5 mkw, położone na 2 piętrze 4 piętrowego budynku na cichym i spokojnym osiedlu w okolicach ulicy Skarbowców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

1 400 zł46 m² 30,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! W pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45 m2. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z balkonem ok. 17m2, sypialni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

320 000 zł43 m² 7 441,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Pod inwestycje ? Nowe Mieszkanie Apartamentowe , tylko 320 000 zł., własnościowe w Hotelu, Centrum Miasta. Pow. 43 m2, i p., balkon, winda, parking. Wystrój apartamentów projektowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

455 000 zł105 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Poranna - 105mkw - 4 pokoje - piwnica - dwupoziomowe bez skosów - 2 balkony! Ciche, słoneczne, rozkładowe 4 pokojowe (plus oddzielna garderoba z oknem 5mkw jako 5 pokój) mieszkanie w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

273 170 zł46 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** wyjątkowa oferta*** najlepsza lokalizacja nowoczesna architektura wysoki standard I wygoda 0% prowizji Nowa inwestycja deweloperska w najbardziej pożądanej dzielnicy Wrocławia- krzyki, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

330 000 zł64 m² 5 156,25 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska Tel: mieszkanie rozkładowe o powierzchni 64,9 m kw. na 7. piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

9 500 zł102 m² 92,68 zł/m²

 

Piętro:36/51

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

0% Prowizji* piękny przestronny 3-pokojowy apartament W sky tower Opis nieruchomości: przestronny apartament o powierzchni 104 mkw położony na 36 pietrze w Sky Tower. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

11 800 zł140 m² 84,29 zł/m²

 

Piętro:14/51

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

0% Prowizji* piękny przestronny 4-pokojowy apartament W sky tower Opis nieruchomości: przestronny apartament o powierzchni 140 mkw położony na 14 pietrze w Sky Tower. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

269 000 zł46 m² 5 847,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - mateuszukzapraszam na bezpłatną prezentację! - loggia / super lokalizacja / ciche / możliwość pozostawienia wszystkich mebla / Rozkładowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% Prowizji* atrakcyjne mieszkanie W nowym budownictwie W okolicach pkp Opis nieruchomości: całkiem nowe mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem i pięknym widokiem o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji * luksusowy apartament na krzykach Nieruchomość: do wynajęcia luksusowy, stylowo umeblowany i nowocześnie wyposażony dwupokojowy apartament w zielonym zakątku Krzyków. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kobierzycka

Krzyki,Wrocław

370 685 zł62 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

*** wyjątkowa oferta*** słoneczne, trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie Z balkonem I ogródkiem najlepsza lokalizacja nowoczesna architektura wysoki standard I wygoda 0% prowizji Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turniejowa

Krzyki,Wrocław

3 000 zł90 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia parter domu znajdującego się na wrocławskich Krzykach, przy ul. Turniejowej. Kameralne, prestiżowe osiedle, zabudowa domów jednorodzinnych, apartamentowce Zielona Etiuda, liczne obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Róży Wiatrów

Krzyki,Wrocław

288 000 zł46 m² 6 260,87 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! ok. Porannej / skarbowców / rozkład / balkon / Bardzo ładne w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46m2 składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

230 000 zł35 m² 6 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 34 m2 na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 700 zł78 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

*** super oferta**** trzypokojowe mieszkanie Z tarasem na krzykach * nowe budownictwo * * nowoczesna architektura * * wysoki standard I wygoda * Trzypokojowy apartamentowiec 78m 2 z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piławska

Krzyki,Wrocław

299 000 zł43 m² 6 953,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: mieszkanie o powierzchni 43 m.kw. Rozkładowe Z balkonem na III piętrze. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jesionowa

Krzyki,Wrocław

240 000 zł45 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przytulne dwupokojowe mieszkanie w budynku z cegły z lat '60! Media miejskie! Cicha, zielona okolica, niedaleko Centrum! Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

359 000 zł85 m² 4 223,53 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - polecam państwu 5 pokojowe rozkładowe mieszkanie na krzykach os przyjazni Mieszkanie o powierzchni 85 m2 położone na 10 piętrze w bloku 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

305 000 zł52 m² 5 865,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

NA sprzedaż : 2 pokojowe mieszkanie przy Ul.Zwycięskiej - duzy jasny salon - sypialnia - toaleta - taras - ogródek - Mieszkanie wykończone materiałami najwyższej jakości. Idealne dla ludzi ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

5 000 zł56 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:14/51

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

0% Prowizji* piękny przestronny 2-pokojowy apartament W sky tower Opis nieruchomości: przestronny apartament o powierzchni 56 mkw położony na 14 pietrze w Sky Tower. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kobierzycka

Krzyki,Wrocław

269 535 zł45 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

*** wyjątkowa oferta*** słoneczne, dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie Z balkonem najlepsza lokalizacja nowoczesna architektura wysoki standard I wygoda 0% prowizji Nowa inwestycja deweloperska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partynicka

Krzyki,Wrocław

1 950 zł75 m² 26 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia komfortowe mieszkanie trzypokojowe Z dwoma balkonami oraz garażem pod budynkiem W cenie najmu! Ciche, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie na nowym ogrodzonym i strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

220 000 zł44 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 44 m kw. na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

4 000 zł53 m² 75,47 zł/m²

 

Piętro:14/50

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% Prowizji* piękny 2-pokojowy apartament W sky tower Opis nieruchomości: luksusowy apartament o powierzchni 53 mkw usytuowany na 14 piętrze wieżowca Sky Tower. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

325 000 zł55 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie własnościowe, w dogodnej lokalizacji Krzyki/ ul. Opolska tylko 20 minut tramwajem od Rynku. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze. Odnowiono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 650 zł65 m² 25,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 30.04.2015 bardzo ładne dwu poziomowe mieszkanie znajdujące się w okolicy ulicy Południowej na Krzykach! Mieszkanie jest w pełni wyposażone, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

354 349 zł55 m² 6 385,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** wyjątkowa oferta*** trzypokojowe mieszkanie Z dużym tarasem W samym centrum krzyków. Najlepsza lokalizacja nowoczesna architektura wysoki standard I wygoda 0% prowizji 0% podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieczysta

Krzyki,Wrocław

350 000 zł45 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik huby. Luksusowy apartament Z balkonem W centrum po generalnym remoncie. 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Weigla

Krzyki,Wrocław

255 000 zł56 m² 4 553,57 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację - rozkładowe! dwustronne! świetna lokalizacja były trzy pokoje W stawiając działkę działową można wrócić do układu 3 pokoi! weigla / rozkład /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Piękny apartament! Wysoki standard! 2013r.! w pełni rozkładowe, wyposażone, 2- pokojowe mieszkanie o pow. 48m2 w ok.ul.Przyjaźni. Mieszkanie znajduje się na cichym terenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

234 000 zł38 m² 6 157,89 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Nowy wymiar wielkiej płyty! Dizajnersko wyremontowane dwupokojowe mieszkanie w centrum Krzyków, lecz ponad zgiełkiem i zasięgiem komarów. Obok Uniwersytet Ekonomiczny, basen, plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji * atrakcyjne mieszkanie obok budynku sky tower Opis nieruchomości : Przytulne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

398 000 zł57 m² 6 982,46 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

0% prowizji* nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie W centrum Nieruchomość: na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 57 mkw usytuowane w centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

216 411 zł37 m² 5 899,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** wyjątkowa oferta*** dwupokojowe mieszkanie Z loggią. Najlepsza lokalizacja nowoczesna architektura wysoki standard I wygoda 0% prowizji 0% podatku Dwupokojowe mieszkanie w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Krzyki,Wrocław

339 000 zł69 m² 4 913,04 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji ok. Armii krajowej / piękna / rozkład Polecam do sprzedaży mieszkanie z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

255 000 zł51 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwustronne mieszkanie w kamienicy przy ul. Ślężnej. Powierzchnia cał. 51m2, 2 pokoje ( w tym jeden przechodni, istnieje możliwość aranżacji pełnego rozkładu), czynsz 250zł + liczniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Weigla

Krzyki,Wrocław

179 000 zł36 m² 4 972,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację!- zadzwoń -piotr strzelczyk ok. Weigla / rozkład / dobra inwestycja Na mieszkanie o powierzchni 36 m2 (po podłodze 42 m2) składające się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

240 306 zł41 m² 5 856,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** wyjątkowa oferta*** dwupokojowe mieszkanie Z balkonem I loggią W samym centrum krzyków. Najlepsza lokalizacja nowoczesna architektura wysoki standard I wygoda 0% prowizji 0% podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

250 000 zł39 m² 6 367,80 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam do sprzedaży w pełni rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe, znajdujące się w niskim bloku przy ul. Gajowej/kamiennej. Mieszkanie o bardzo funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń- 2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij